Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestacmnienaslub

ile kosztuje foto

Polecane posty

Gość niestacmnienaslub

Ile kosztuje mniej wiecej fotograf na weselu w Waszawieprosze podpowieddzcie cos, to dla mnie b wazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brubrubru
ja place 1000 zl za najlepszego w miescie....tyle ze w malopolskim :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KORECZKU
brubru twoje miasto jest wielkości sporej wsi i jest w nim chyba tylko jeden fotograf. Pewnie dostaniesz album z 50 zdjęciami i setki wspaniałych obrobionych przygotowanych do kopiowania zdjęć na płycie. Oczywiście fotograf nie pracuje na czarno i jak poprosisz to dostaniesz rachunek. hihihihi :D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edenn
Ceny ksztaltuja sie od 2000 do 5000 zalezy o jakim fotografie myślisz Moja przyjaciółka bardzo chciala skorzystac z usług Kaliny Ciesielskiej z tego co wiem jest jednym z lepszych fotografow w Polsce niestety nie wbiła sie w termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my placimy za reportaz slubny + plener 3600zl jednemu fotografowi kolejnym fotografom placimy 1300zl za sama sesje plenerowa bardzo lubimy zdjecia :D bo sami zajmujemy sie fotografia - hobbystycznie :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brubrubru
moje miasto jest miejscowoscia, ktora liczy sobie 25 tys. mieszkancow :) a w usludze mam: Zdjęcia z opcją studio i pleneru na płycie z indywidualnym nadrukiem+2 albumy.Jeden 200 zdjęc formatu 10x15 w albumie ślubnym,drugi album ok.40 zdjęc formatu 15x21 tylko studio+plener :) mnie wystarczy, ponadto zdjecia sa rewelacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj....
brubru tak sobie to wszystko policzyłam co masz w ofercie od fotografa i wychodzi że twój temat to wielka ściema albo fotograf to rodzina lub znajomy dokładający do interesu do interesu. Co do Kaliny wybaczcie ale ona jedzie na renomie jednego roku gdzie jej zdjęcia były w pomysłach nowatorskie. Teraz została w tyle i wielu fotografów pomimo mniejszych kosztów usługi bije ją o głowę. No cóż dla niektórych mało ważne jest że fotograf tworzony kicz i zdjęcia przypominające grafiki najważniejsze jest nazwisko fotografa który robi zdjęcia. Widziałam zdjęcia Kaliny z kościoła-makabra. Dla niej twarze pary młodej są chyba najmniej istotne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeto
gdzie można oebjrzec te makabryczne zdjecia ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edenn
mysle Oj ze troche się zagalopowałas w ocenie, tez widziałam jej zdjecia z koscioła i napewno nie sa makabryczne, dla mnie jest ona profesjonalistka nie tylko jesli chodzi o poziom techniczny zdjec ale tez jest osobą swietnie czującą, a to co robi a przy takiej tematyce to podstawa! Mysle ze moje zdanie podzielą osoby ktore zajmuja sie fotografia slubna profesjonalnie a mimo to decyduja sie zostac jej uczniami. Z doswiadczenia wiem ze na tym forum jest sporo osób ktore krytykuja, nie majac zielonego pojecia o temacie... http://www.kalina-bez-studia.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...trzy grosze...
Przepraszam, ale wtrącę w ten temat i swoje trzy grosze. Jak najbardziej zgadzam się z wypowiedzią Oj.. o Kalinie. Tak się składa że na przestrzeni jednego miesiąca oglądałam zdjęcia ślubne trzech moich koleżanek. Jedna z nich miała wykonane zdjęcia przez Kalinę i z tej trójki były to najgorsze i najmniej ciekawe zdjęcia. Jedno, co wyróżniało zdjęcia kaliny to cena całkowicie nie adekwatna do zdjęć. Dwie koleżanki płaciły połowę miej za wielokrotnie większą ilość zdjęć i to ładniejszych zdjęć. Zachęcona tematem o Kalinie odwiedziłam jej stronę http://www.kalina-bez-studia.com/ i obejrzałam zdjęcia w portfolio. Większość zdjęć jest, jako czarno biała. Zdjęcia kolorowe są po prostu nijakie. Na wielu zdjęciach nie widać twarzy młodej pary. Bez problemu można do tych zdjęć bezosobowych podstawić każdą inną parę. Portfolio nie daje wiarygodności, bo co zdjęcie to inna para. W wypadku zdjęcia panny młodej zostawiającej za sobą mokry ślad nie uwierzę, że nie jest to podstawiona para. Nie znam się na zdjęciach. Dla mnie zdjęcia albo są ładne i cieszą oko albo są mało ciekawe gdzie muszę się zastanawiać, o co chodziło w tym zdjęciu fotografowi. Jedno, co wiem to Karolina super opanowała zagadnienia reklamy i marketingu a że jest to też i moja branża za to ja szanuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazia26
Razem z narzeczonym założyłam, że na fotografa i videowca możemy góra wydać 3000 zł. Dzisiaj wiem, że raczej trudno będzie się zmieścić w tej sumie, jeśli chcemy mieć dwóch naprawdę fachowców. Koleżanka namawiała mnie na Kalinę, u której robiła zdjęcia i była zachwycona zdjęciami. Oglądałam z innymi jej zdjęcia i jakoś nie było och i ach z zachwytu. Zdjęcia bardzo ciężkie takie nijakie, ale nie znaczy, że nie mają swoich zwolenników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×