Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

hej . tak sobie siedze i zastanawiam sie czy kobieta która ma męża , dziecko może sobie pozwolić na kolczyk w pępku , jak to w ogóle jest odbierane przez inne osoby ? czy to naprawde okaleczanie samej siebie jak twierdza niektórzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy powinien robic
to co uwaza za stosowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waskie horyzonty Polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma do tego mąż i dzieci??? Ja mam kolczyki w różnych miejscach na ciele i tatuaże i nawet by mi nie przyszło do głowy że z tego powodu jestem gorszą żoną i już za chwilę mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elegancka mamusia synusia
Ja mam kolczyk, a mam męza i dziecko :) Miałam już kolczk przed zajściem w ciąże... wyjełam w 6-tym m-cu i po porodzie ponownie włożyłam, bo beznadziejnie wygląda się bez niego :) Ozdabia mój brzuch... jest ładny i nie zamierzam go likwidować ze względu na fakt, że jestem żoną i matką (co to ma do kolczyka) Jestem młoda, mam prawo być (czuć się) atrakcyjna mimo rodziny... Paradoks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kolczyk z pępka wyciągnęłam kilka lat temu, a teraz jak jestem w ciąży to dziurka po kolczyku bardzo się rozciągnęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elegancka mamusia synusia
Mi też dziurka się rozciągneła, ale wróciła już do zupełnej normy :) Nic nie musiałam przebijać... dziurka była cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie ja miałam kolczyk w pepku kilka lat temu ale go wyciągnęłam . podczas ciąży dziurka po nim strasznie się rozciącnęła mozna powiedzieć że wyglada prawie jak blizna do tego mam kilka rozstepy koło pępka . a więc kieruje do was pytanie czy nie było by przeszkód bym przebiła sobie pępek po raz drugi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
założyłam ten tipik ponieważ spodkałam się z opinią że matce , żonie nie wypada mieć takie ozdoby na ciele , i chciałam znać waszą opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elegancka mamusia synusia
Iskierka przebijaj pępek i już! Ja po porodzie miałam brzydką tą dziurkę więc odrazu kolczyk w pępek i on to zamaskował :D teraz dziurka jest już taka jak była przed ciążą, ale gdy była brzydka to z kolczykiem nie było tego widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam męża
dwoje dzieci i kolczyk w pępku i nikomu nic do tego, mój pępek i mój kolczyk .To nie jest kolczyk w nosie czy brwi że wszyscy go ciągle oglądają ,jest dla mnie i ja mam się czuć z tym dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola La la Olaa
ja mam męża - zgadzam się (mam identycznie) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Ci sie podoba to dlaczego nie, nic w tym zlego nie widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze
i jeszcze dodajcie sobie piórko w dupcię.... lepiej to niż kolczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elegancka mamusia synusia
23 lata Moja siostra ma 30 i też ma kolczyk :) dwoje dzieci i męża (co to ma do rzeczy) :) ładnie to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdknhruhu8343857
też mi się kolczyk w pępku podoba :) mam męza, dzieci na razie nie, ale jak bede miala to nie zrezygnuje z kolczyka, bo mam dziecko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kolczyk od 10 lat i w zgadzam się z Elegancką Mamusią - to że jestem żoną i mamą nie przeszkadza mi być Młodą Kobietą - kolczyk mam dla siebie - mi się podoba, jest delikatny i elegancki, malutki z białym kamyczkiem - po porodzie nawet powiedziałabym że z kolczykiem wygląda lepiej niż bez, może to kwestia przyzwyczajenia, może to głupie ale bez niego jakoś tak goło się czułam, też miałam takie myśli że Mamie to już nie wypada :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez z kolczykiem
Tez tak mialam. Przed zajciem z ciaze mialam kolczyk. Teraz zdjeklam bo jestem w trakcie. Ale jak dojde do siebie to od razu wloze. Uwazam ze to ze chce byc dalej fajna laska to nic zlego. Czy po dziecku mam byc zapyziala mamuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam synka i męża i kolczyk w pępku. Baaa paraduję sobię z synem i mężem po plaży święcąc tym kolczykiem i nawet nigdy nie przyszło mi do głowy, że to coś złego ;] BARDZO mi się mój brzuszek podoba z tym kolczykiem i nie zamierzam z tego rezygnować dlatego, że jestem żoną czy mamą. No co za bezsens :) rób kolczyk i tyle, a ile radości będziesz z Niego miała (pomijajć troszkę bólu) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bez kolczyka czuję się goło :D mój brzuch wygląda wtedy śmiesznie pusto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym chciała zrobic kolczyk, ale obawiam sie ze jak bede w ciazy to dziurka mi sie rozejdzie... wiecie mzoe jakis jest czas minimalny miedzy ciaza a kolczykiem? pół roku? rok? doradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjk45678
pół roku miałam kolczyk, potem ciąza, teraz znów kolczyk. Nic się z moją dziurką nie stało, a brzuchol miałam ogromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elegancka mamusia synusia
wysle Ci zaraz na maila zdjecie mojego brzucha z kolczykiem, sama zobacz czy po ciazy cos widac? :) moim zdaniem nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×