Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość iskierka2411
oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka2411
elegancka mamusiu synusia czy mogłabyś mi przesłać ta fotke jeszcze raz , przez przypadek ja usunełam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elegancka mamusia synusia
iskierka2411@wp.pl ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka2411
tak zgadza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama mam kolczyk :) moja mam robiła po 40stce :) fajna sprawa. i tak naprawde NIKT nie musi o tym wiedziec - opórcz was samych, partnerów no i osoby przekłuwającej :) przeciez do pracy nie chodzi sie w bluzkach które pokazuja pepek. z doswiadczenia moge tylko powiedziec jedno : nie robic u kosmetyczki tylko w salonie piercingu. moze ich wyglad odstrasza ale sama musialam ten kolczyk poprawiac :( niestety kosmetyczki nie maja uprawnien i certyfikatów do kłucia pępków :( i moga robic krzywde. nie ryzykujcie. wystarczy zapytac je o średnice kolczyka, długosc , czy jest wykonany z ptfe i robią wielkie oczy, ii NAJWAZNIEJSZE pamietajcie ze precik musi byc dluzszy a jak sie dziurka wygoi zmienia sie na "własciwy" ( skóra puchnie naturalnie po przekluciu) :) piercer bedzie wiedzial o co chodzi i sam wytlumaczy jeszcze wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elegancka mamusia synusia
Takie foto zrobione na szybko, nie chodzi o wygląd fotki tylko o to, że dziurka jest w porządku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama mam kolczyk :) moja mam robiła po 40stce :) fajna sprawa. i tak naprawde NIKT nie musi o tym wiedziec - opórcz was samych, partnerów no i osoby przekłuwającej :) przeciez do pracy nie chodzi sie w bluzkach które pokazuja pepek. z doswiadczenia moge tylko powiedziec jedno : nie robic u kosmetyczki tylko w salonie piercingu. moze ich wyglad odstrasza ale sama musialam ten kolczyk poprawiac. niestetykosmetyczki nie maja uprawnien i certyfikatów do kłucia pępków :( i moga robic krzywde. nie ryzykujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka2411
dzięki za fotke , naprawdę Świetnie ten kolczyk wygląda . niestety mój brzuszek nie wyglada tak efektownie jak Twój ( mam rozstępy po ciąży )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja także mam kolczyka w pępku tylko różnica taka, że nie mam męża ani dzieci :P ale w przyszłości mam go zamiar nosić, jedynie jak będę w ciąży to się zastanowię co z nim zrobić. Ja znam wiele kobiet, które mają mężów i dzieci, posiadają kolczyki w różnych częściach ciała oraz tatuaże i nie jest to jakieś niestosowne.. przecież kolczyki tatuaże nie odzwierciedlają inteligencji człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elegancka mamusia synusia
To tym bardziej kolczyk by odwrócić od nich uwagę :) Mój np kryje tą brązową kreche, która jeszcze mi nie znikła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka2411
troszkę mam obawy , kosmetyczka która przekłówała mi pępek troche spaprała robote bo kszywo mi przebiła dziurke i tak kolczyk mi leciał na prawą strone , a w ogóle ile sie goi pępek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam przekłuwany rok temu w maju i goił się długo. To zalezy od organizmu itd, zagoił mi się tak porządnie chyba po 6 miesiącach. Z pozoru może wszystko wyglądać cacy, ale kanał goi się dłużej i to często myli... a denerwują mnie ludzie, którzy uważają, że zagoił im się po miesiącu... bzdety nie znają granic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elegancka mamusia synusia
ja miałam szczęście, bo przebijała mi koleżanka (teraz z biegiem lat wiem, że to głupota przebijać sobie na wzajem) ale dziurkę mam idealnie na środeczku i idealnie ogólnie :D teraz jednak wolałabym iść do specjalisty, może tak właśnie zrób, może on Ci to jakoś poprawi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elegancka mamusia synusia
No mój po miesiącu już był ok, ale ogólnie goił się około 3m-ce... a jak go naruszyłam to łoohoho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka2411
ja już prawie sladu nie mam po kolczyku w pepku a więc nie byłoby problmy ze zrobieniem dziurki w tym miejscu . a powiedzcie czy na rozstepie mozna przebić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IQ_TEST
Czy wiesz że IQ Nicole Kidman oszacowano na 132, Shakiry na 140, Sharon Stone na 154, Przemka Salety na 102 a Dody na 156. A ty wiesz jakie masz IQ? Nie wiesz? Sprawdź się! www.iqtest24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×