Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pppppomidoro

mam biust w rozmiarze 65 G, czy to duże czy bardzo duże?

Polecane posty

Gość pppppomidoro

i czy polki maja male biusty? bo wiekszosz triumphow i intimisimi maja stanadardowe male rozmiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większość polek ma źle dobrane biustonosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kici kici skurwysynku
bardzo duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polki maja niedobrane biustonosze i wiekszosc zawsze twierdzi, ze nosi 75B mimo, ze biust im sie wylewa bokami i gora i takie staniki sie najlepiej sprzedaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Chciałam dostać w triumphie 65 E i było tylko 70 D, a jak większe miseczki to obwody jakies 80 :o To chyba wynika z tego, że kobiety nie wiedzą jaki mają rozmiar, wszystkie sądzą, że mają 75B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppomidoro
otóż to, ale ja bylam jedna z nich, nosilam 80 C i wiem ze nie leżał idealnie ale kupował w typowych sklepach ogolnodostpenych, ale odkrylam dzis kilka sklepów gdzie maja numeracja od a do z ze tak powiem i mam idealny, okaazlo sie ze 65 G, to niewiarygodne ze niby z pasa mi zeszlo 15 cm...ale jestem zadowoolna i to idealnie dobrany biustonosz, i to jest prawda ze kobiety nie potrafia dobrac stanika...boze jak dobrze ze mnie oswiecilo, dalam za niego 200 zeta ale jest cudowny i to super inwestycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frtatralatatapa
nieduzy, w sam raz :) ja od jakiegos czasu nosze biustonosze panache-dobrze dobrane i tez rozmiar, ktory sie komus nie znajacemu sie na rzeczy wyda sie ogromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppomidoro
koleżanka sie smiala ze na glowe sobie zaloze, bo malo brakuje...az musiala dotknac, sama maja a albo b...tylko czemu one takie drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65H
Ja mam biust w rozmiarze 65H polskim, czyli 30ff brytyjskim i uwazam ze jest to biust sredniej wielkosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużejestpiekne
mam ten sam problem noszę 75F I SZLAG MNIE TRAFIA JAK PRZYCHODZI KUPIC STANIK te ceny są rujnujące ale znalazłam z firmy samanta i nie dość ze są wygodne to jeszcze śliczne( przynajmniej nie strach sie rozebrac przed własnym mężem) jak szukałąm 2 lata temu to na rynku dużych stanikow był wybór:mały ładny lub duży i dla pań ok 60-tki dobrze że to sie zmikeniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam ten problem
większość Polek rzeczywiście ma fatalnie dobrane biustonosze, zresztą w naszych sklepach można znaleźć tylko standardową rozmiarówkę na czele z 75B A ja potrzebuję 65, ale3 takich nie można najczęściej dostać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co jeśli o tym nikt nie
gdzie ty te sklepy znalazłaś??? ja ma 70E i uważam, ze jest średni, taki jak trzeba :D ale jak kiedyś męczyłam się z 75C to masakra, nie lubiłam mich piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli SZTUCZNE
żaden szkielet nie miałby tak wielkich piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fijolkowa
a ja mam 65e/60f i jak powiedz\ialam to matce to smiala sie z 10 min :o bo ze niby ja mam maluskie cycki. za to moja siostra ktora wazy 45kg przy 165cm, stweirdzila ze dla niej idelany jest wlasnie 75b chociaz cycki i pod biustem ma sporo mniej niz ja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co jeśli o tym nikt nie
mój biustonosz kupiłam rok temu i chodzę w nim niemal dzień w dzień (jak piorę to przez noc wysycha) i teraz aż sie boję, bo muszękupić nowy i nie wiem gdzie szuakc, bo jak ostatnio byłam w triumphie (tam kupiłam obecny) to nie mieli z żadnego mofelu mojego rozmiaru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co jeśli o tym nikt nie
ja moją mamę i siostrę beskutecznie próbuję prze3konać do zmiany, ale one idą w zaparte :o i wolą swoje 75C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 110 w biusce i ogromny problem z dostaniem stanika......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pod 81 cm, a w biuście 96... Jaki to rozmiar? Bo noszę 75 B lub C....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pod biustem 73 cm a w biuście 100 cm drugiej takiej jak ja chyba nie ma :-O jestem drobna a biust mi taki urósł chciałabym mieć mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pupa1977 odpowiedni rozmiar dla Ciebie to 75C lub D:) aliksandra ja mam tylko 3 cm mniej. A ile masz lat? Ja mam 19 i zastanawiam sie czy mi jeszcze piersi urosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppomidoro
fantastyczne jest forum na gazecie.pl LOBBY BIUSCIASTYCh wsystko co mozna powiedziec o piersiach tam jest napisane, tam znalazlam adresy, bylam dzis koło Szpilki w sklepie AVOCADO na ulicy Brackiej 1 w warszawie oczywiscie, biustonosze byly piekne, prawie ze dziela sztuki takie hafty, ale ceny mnie zalamaly, za klasyczny 400 zl :/ a potem bylam na chmielnej 26 w La privie, sprzedawczynie od razu doradzily, same dobraly dostalam mnostwo prezentow, znizki, jakies przerobki no po prostu cudowna obsluga, na pewnoe bede korzytac, wszystkie kolory, ksztalty, rodzaje, i mnostwo kosiumow kapielowych na lato. nie pamietam ile mam pod, pamietam ze w obwodzie piersi mialam kiedys jak sie mierzylam 94 i kupowalam tak zeby byl dobry w jakis podrzednych sklepach, beznadziejne byly, odkad mam ten, i teraz juz tam sie bede zaopatrywac, chyba warto zaiwestowac w taka rzecz, w koncu połowa sukcesu wygladu piersi to dobrze dobrany biustonosz w ktorym sie moszczą całe dnie...duże rozmairy biustu nie przekreslaja slicznej bielizny, tylko trzeba poszukac takich sklepów. tez uwazam ze nie mam duzych, jak wklepuje krem to spokojnie moge je objac dlonia, fakt ze nie całą ale jak na nie patrze to sa średnie jak dla mnie, ale zszokował mnie dzis ten rozmiar i w sumie glupio ale wsty mi przyznac ze mam taki rozmiar, G? myslalam ze numeracja zamyka sie w e - f i to juz kobiety po kilku ciazach z cyckami na brzuchu, ale widac nie...80 C tak to w sumie spoko brzmialo ale g?? chyba nikomu nie powiem :D no oprocz was i kolezanki ktora ze mna byla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppomidoro
a i sprzedawczyni mnie oswiecila, ze tak idzie numeracja 80C - 75D - 70E -65F potem ff, g, h? nie wiem :D kolezanka z pracy slyszlama ze miala K...:D a i ta babka jak podeszla do mnie od razu bylam w bluzce nie opietej, mialam chuste i kurtke a ona pani to pewnie 65... a ja"bez przesady, mam szerokie plecy..." i okazalo sie ze miala racje, tak na oko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjbsuidgw
a ja mam rozmiar 85 f i co mam kurwa powiedziec ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×