Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Natala20

Przebieracie się dla swoich facetów w sypialni?

Polecane posty

Gość ania355
dorosnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małomówna gaduła
zawsze się zastanawiam jak to jest, że kogoś mogą kręcić takie przebieranki :) ale może straszna ze mnie nudziara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmazony
tak w pizamke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdyyyyyyyyyy
Kiedys umowiłam sie na seks z facetem ktory okropnie lubił seksi bieliznę.Ubrałam sie w ta seksi bielizne i na randce on mnie pieszczac powoli rozebrał z niej aja wtedy kazałam mu ta bielizne posuwac a nie mnie:-) Powiedziałąm mu,ze jak jemu tak strasznie sie podoba seksi bielizna to niech sobie ja przeleci :-) myslałam,ze facet w twarz mi strzeli:-)w beigu sie ubierał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamourCo
nie dziwie sie tez bym Ci strzeliła, ale widac nie nosisz jej na codzien wiec bielizna to była dla Ciebie konkurencja.... żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jak wy
a ja się przebieram. mam różne pończoszki, gorsety, halki długie, krótkie, z rozcięciami, z kokardkami, staniczki z odkrytymi sutkami, "kombinezony" koronkowe z dziurką tam gdzie trzeba;) rękawiczki atłasowe.... fajnie jest:) ale nie robię tego non stop. po prostu co jakiś czas go zaskakuję a on wtedy jest przeszczęśliwy i błaga żebym wystopowała bo zaraz wytryśnie i tyle będzie z całej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamourCo
mója facet chciał zebym załozyła okulary, heheh raczej strojow pilegniarek itp to nie praktykowałam... ale striptizzzzzzzzzzz jak najbardziej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdyyyyyyyyyy
:-) nosze fajna bielizne i mam ładne ciało,ale wkurza mnei jak faceci przesadzaja z ta bielizna.I nei masz mi czego wspołczuc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamourCo
mnie nic nie wkurza co podnieca mojego faceta, nawet jak spuszcza sie prawie na widok mojego nowego stanika, dla mnie to dowód,ze wygladam w tym apetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfaddddddaa
" nie dziwie sie tez bym Ci strzeliła, ale widac nie nosisz jej na codzien wiec bielizna to była dla Ciebie konkurencja.... żal" jakie żal, dziecko dorosnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iksdek
ja dla mojej skarbuni zakladam stringi, takie w panterke. Maske zorro, i kuję ją moją szablą :D aż jęczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iksdek
zapomnialem dodac, ostatnio lizalem jej stópki ! ale jami !! mowie wam sprobujcie.. kazdego palca, tak jezykiem :D ale sie cieszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iksdek
przebralem sie kiedys.. mojej tez bylo mokro :< ale za to hydrant szybko wystrzelil : ( CISNIENIE bylo :| ale sie jej podobalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×