Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Natala20

Pocałunek Michaela Jacksona

Polecane posty

Gość o nieeeee......
to nie może być On!!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrylik
byl tak cudowny... ach.. az brak slow...MJ forever!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekierka gierka
Co jest w tym linku?jak nie znam zrodla wole nie otwierac. Nie chce trafic na jakies niby posmiertne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekierka gierka
Wlasnie czytalam artykul na cnn nt jego choroby,czemu nosil ta rekawiczke. Czy ktos w koncu w Polsce napisze prawdę o jego bielaactwie? żal mi go. Musiał cierpieć.mało kto mu wierzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
podpisuje sie pod tym, o czym piszecie MJ to chlopak z klasą i wyjątkowy...tacy nie chodzą po ulicach własnie ta jego wyjątkowosc sprawiła, ze dzis nie zyje ale w swoim czasie był cudem natury, kiedy patrze na wiekszosc fotek zadaje sobie pytanie czy moze byc cos piekniejszego? ostatnio tez był swietny, na dwa dni przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekierka gierka
jasne. w Polsce sie na ten temat nie mowi.wiekszosc zycia mi wmawiano ze nie chcial byc murzynem.ze kaprys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wyjasniałam kto i jak zrobił to zdjecie i w jakim prgamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekierka gierka
Tak,ostatnio byl piekny. te loczki znow. tak mu pasowaly.ladny nos. juz od 2005 dobrze wygladal. ale z krotkimi wlosami w nieladzie na poczatku lat 2000 przesadzil.ten zarost tez mu nie pasowal i ogolnie proste wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrylik
zgadzam sie...usmiech mial wyjatkowo rozbrajajacy...zaden facet tego nie zrozumie...No chyba ze gej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savoya
no dokładnie. on miał swoje śliczne naturalne loczki. nie mam pojęcia kto mu tak źle doradził z tymi włosami. zniszczyli mu je tym i jego cały naturalny urok. a zarost , hm... może miał kłopoty z goleniem. tego nie wiemy. przed śmiercią faktycznie wyglądał bosko. zawsze był boski, to był prawdziwy cyud natury, można patrzeć na niego godzinami i nigdy nie ma się dość! był ideałem faceta w środku i na zewnątrz. Niewinna istotka, normalnie promyczek szczęścia. takich ludzi ze świecą trzeba szukać bo mało jest Aniołów na Ziemi... Boli mnie, że życie go nie oszczędzało. Bardzo boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekierka gierka
Tak,boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×