Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Amaaka słaby ten wzrost bety:(Daj znać co klinika na to i kiedy robisz kolejną weryfikację.Trzymaj się dzielnie. Ziuta,nie ma co rozpaczać,bo beta zrobiona 5-go dnia po transferze to nie jest wiarygodne badanie.Czy Ty mialaś takie zalecenie czy zrobiłaś to na własna rękę?? Wydaje mi się,że za bardzo się pospieszyłaś.Najwcześniej wykonuje się badanie estradiolu i progesteronu oraz hcg i to w 8 dni po transferze,potem po 3-4 dniach powtarza się samo hcg i dopiero wtedy można wstępnie wnioskować czy się udało czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch może boleć,bo miałas punkcję i wszystko tam jest podraznione.Za wcześnie na objawy i dlatego kompletnie bez sensu jest to ,ze tak pesymistycznie reagujesz. Pierwszy raz spotykam się ,zeby tak wczesnie kazali robic betę,no ale ja lekarzem nie jestem i nie mnie to osądzać,zastanawia mnie tylko czy oby z tych nerwów związanych z ivf nie pokręcialas dat??? Brałaś zastrzyk ovitrelle po punkcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK 7 DOBIE PO PONKCJI BRALAM 1/8 OVITRELU.A DZISIAJ MAM 11 DZIEN OD PUNKCJI I TO ONI MI ZLECILI DZISIAJ NA WYPISIE MAM PODANE TAKIE DATY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
ziuta to jest dla ich wiadomości pewnie, To nie wyrok, że nie ciąża, zrób za 3 dni Betę serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
jeszcze jedno nie dzwoniłaś do kliniki? ja po odebraniu każdego wyniku dzwonię, nie robiłaś progesteronu i estradiolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
i podbrzusze jak na @ mnie 2 dni ciągnęło potem minęło a to było dobre kilka dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROBIŁAM I ESTRADIOL I PROGESTERON NO I DZWONILAM.I POWIEDZIALLA MI ZE MAM POWTORZYC WYNIK W CZWARTEK I MAM BRAC CALY CZAS LEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
no to na razie bierz leki i potem powtórzysz betę, na razie jest wcześnie ja biorę od początku 3x3 luteina, 2 progynowa, folik, 1 acard i brałam ovitrelle 1,5 ampułki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
tfu 1/5 ampułki nie 1,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ja czuję się bardzo dobrze, dzięki:-) W ogóle nie czuję żadnych przykrych dolegliwości. Czasami tylko jak dłużej posiedzę w pracy, to czuję, że już natychmiast muszę uciekać do domu. W czwartek skończę 15 tydzień, a co do brzucha to cały czas mam bardzo duży, od samego początku- efekt hiperki, no ale dr twierdzi, że wszystko jest ok, więc się nie martwię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
ziuta nie, po samej punkcji bralam chwilę antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wszystko jest ok. Każda z nas robi ok 11 dnia od punkcji czyli od dnia zapłodnienia. To ile dni od transferu zależy w którym dniu był transfer przecież :). Ziuta pewnie miała transfer w 5 dobie od punkcji i stąd testowała 5 dnia od transferu. Amaaka brałaś drugi raz po pierwszej weryfikacji Ovitrel? Mi przy wyniku 8,37 w Polmedzie powiedzieli, że ta beta była pozostałością po lekach... :( Daj znać co Tobie powiedzieli. Ziuta masz mrozaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łamaga 84
Ja własnie zaczynam przygotowania do II IVF. Niestety za pierwszym razem miałam tylko 1 zarodek klasy 4D. I niestety się nie udało. Załamka. Teraz się boję ze historia się powtórzy. Mam pytanko. Czy istnieje klasa E zarodków czy D jest najgorsza i czy gadałyscie z lekarzem o klasie zarodków? Bo mi nic nie powiedział. Przeczytałam na wypisie. z góry dzieki za odpowiedź. Pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć łamaga 84. Ja miałam zarodki w klasie D i jest to niestety najgorsza klasa, nie ma gorszej. Mi lekarz tą nowinę przekazał przed transferem. Czy to będzie Twoje drugie podejście w Polmedzie i kiedy zaczynasz? A jaka jest przyczyna u Was? Ja rozmawiałam na temat przyczyny tak słabych zarodków ale z innym lekarzem specjalizującym się w leczeniu niepłodności. Przyczyn może być wiele ale głównie są trzy : słabe komórki, słabe nasienie, słaby sprzęt w laboratorium, pożywki dla zarodków, kiepski embriolog. Na forum na bocianie znajdziesz sporo wypowiedzi lekarzy na ten temat. Dlatego zaleca się w przypadku pierwszym zmianę leków do stymulacji lub zmianę samej stymulacji, w przypadku słabego nasienia, zamiast ICSI warto spróbować IMSI lub nawet dawcę i w przypadku trzecim zmianę kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel brałam Ovitrel (1/8 ampułki) po pierwszej weryfikacji i według mnie jak najbardziej jest to jego działanie. Jak dzwonilam dzisiaj to chciałam rozmiawiać z lekarzem i dowiedziałam się, że doktor S. jest na urlopie. Usłyszałam, że mam nadal brać leki i zrobić dla wszelkiej pewności trzeci raz betę, bo powinna już spaść. Chyba ją zrobię i zadzwonię w piątek jak będzie doktor E. aby z nią porozmawiać. Na szczęście ja to wszystko naprawdę dobrze znoszę, bo po pierwszej nastawiałam się na drugie podejście. Zaczynam się raczej wkurzać, że mam robić po raz kolejny coś, co jest według mnie bez sensu. No ale ja w tej dziedzinie fachowcem nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z innej beczki. Zaczęłam się zastanawiać czy są jakieś badania, które można wykonać w tak zwanym międzyczasie, czy moga byc potrzebne i których z nich jeszcze nie mamy. Poszperałam trochę z ciekawości po stronach różnych klinik i forach i zauważyłam, że niektóre z nich wymagają na pierwszą wizytę badań, które się wzajemnie wykluczają i niepotrzebnie nabijają koszty. Może ma to na celu zaoszczędzenie czasu i przyszpieszenie całego procesu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
amaaka betę zrób bo różne cuda się zdarzają trzymaj się dzielnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
klasy B, poniedziałek punkcja, środa transfer , podzielony na 6 wtedy już był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
moja beta spadła do 10 a wraz z nią szansa na bycie matką :( odstawiam leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika a jesteś pewna,że nie bylo pomyłki??? Tak ładnie Ci przyrosła beta ostatnio,dlatego aż mi się wierzyć nie chce w ten wynik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
no niestety spadła z 47 z poniedziałku do 10 teraz mam endometriozę IV stopień, bardzo poważne przez nią operacje to i tak ten tydzien to bylo za piękne na to wszystko :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×