Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slepaczka

każda ciągnie w swoją stronę czy jak?

Polecane posty

Gość slepaczka

W aptece kobieta mówiła ,że cesarka jest lepsza niz naturalne rodzenie. To operacja, szwy pobola i już, a naturalnie? nacierpi sie kobieta, a i krocze boli ze siedzieć nie można, często tez sa szwy.A w sumie patrząc na gwizady, lekarzy to kazda ma cesarkę, wszystkie aktorki pokolei i piosenkarki np górniak, cichopek, malinowska,ipt. Rodzą naturalnie tylko aktorki które sa całkiem młode typu pazurowa , rubikowa. Będąc na szkole rodzenia dowiedziałam się ze cesarka to operacja ,ze lepszy naturalny, ze na szkole rodzenia się nauczymy swiadomości , panowania nad ciałem, ze tak zle nie będzie. No a co ma mówić skoro to z tego zyje by nas zachęcach do szkoły rodzenia i z tego ma kase ze przyjdziemy tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnynicknapotrzeby
z punktu widzenia medycznego cesarka to operacja - w końcu to otwieranie powłok brzusznych i powinna być wykonywana tylko kiedy życie matki lub dziecka jest zagrożone czy też wiadomo, że kobieta siłami natury nie urodzi, z różnych względów (młody wiek, zbyt wąskie "wyjście" w stosunku do wielkości dzieciaka. poród naturalny - jakoś to natura w końcu wymyśliła, przez tysiąclecia kobiety rodziły i rodzić będą naturalnie. ja bym się raczej zastanawiała nad pozycjami podczas porodu naturalnego - najwygodniejsze i najbezpieczniejsze byłoby rodzenie na kucki, ale wówczas lekarzowi/położnej byłoby niewygodnie - stąd to rodzenie na wpół leżąco, co jest bez sensu, bo w ten sposób trudno uniknąć naderwań i konieczności nacinania krocza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slepaczka
no własnie. połozne chcą tak aby im było wygodnie a nie nam. I wez tu bez stresu uródz. A czy znieczulenie (wiem ze jest drogie) cos pomaga? w jakim stopniu ?czy cąłkowicie czy raczej cos tam czuc ale da się znieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakuya
to zależy co to za znieczulenie - poszukaj w necie artykułów na ten temat, jak coś znajdę to wkleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slepaczka
ja mysle o zniecz. zewnatrzoponowym bo chyba jest najlepsze, ale drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×