Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Młoda przyszła mama

Ubranka dla niemowlaka.

Polecane posty

Gość oliczek policzek
tetrowych mam 20 sztuk. dziecku się uleje, czy slina poleci czy do odbijania dziecku przydadza się jak nic. Mam 4 flanelowe po kapieli je będę uzywac do wytarcia. A tetrowe raz dwa się ubrudza, jedna dziennie ponoć. Tez z poczatku nie wiedziałam i myslałam o 2 szt:) ale raczej 2 sztuki to za mało ahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliczek policzek
tyle mamy tych rozpisek, w sumie jeden komplet w ta czy w tamtą....ja bym na wyjścia do rodziny w spioszkach nie ubierała dziecka tylko własnie w dresik czy ogrodniczki. Spioszki do snu i po domu i ewentualnie jak malutki jest to do lekarza. Tyle fajnych ubranek wyjściowych jest, :) takie słodkie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliczek oliczek-dresik jest bardzo praktyczny-tez polecam. Masz przynajmniej pewnosc, ze w pasie malucha nic nie gniecie. Ja wlasnie na poczatku mialam takie pizamki a teraz mam chyba jeden dresik (hehe - nie 20 :D i jest super na chlodniejszy dzien na body, a na noc zakladam mu spiochy. Wczesniej caly czas mial spiochy albo pizamki, ale teraz juz bardziej "nauczyl sie" rutyny(ostatecznie niedlugo skonczy 5 miesiecy) wiec jest ubranko na dzien i na noc. Co do pieluch( to do przyszlej mamy) to ja wciaz jestem na etapie testowania-z tych dla noworodkow to sprawdzaly sie wszystkie -zarowno huggies jak i pampers. Teraz jestesmy juz na rozmiarze 4 a niedlugo na 5 i rozczarowaly mnie huggies super-dry-bo maly przesypia juz noce(8 godzin) a pielucha jest rano wilgotna. I to nie zeby wycieklo bokiem-ona tak jakby cala jest przesiaknieta wilgocia z zewnatrz. KUpilam wczoraj duza pake pampersow active fit bo byla promocja, ale jeszcze nie wyprobowalam. Testuje tez rozne tanie pieluchy-ale to raczej na dzien i nazw nie podam bo w UK moga byc inne niz w Pl. Ale tansze pieluchy zwykle sa juz w wiekszych rozmiarach tak ze lepiej uzywac huggies i pampers przynajmniej przez pierwszy miesiac. Warto tez kupic malo na poczatek-lepiej wyprobowac, ktore jak sie sprawdzaja, jak leza i potem kupic wiecej. Uffff...ale sie rozpisalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim wygoda
Co do pieluch to do szpitala najlepiej pampers newborn. W domu używałam pampersów na noc i na wyjścia, a w domu takie z biedronki - dada. Wg mnie te dada są podobne jakościowo do haggisów. Pieluch tetrowych używam do karmienia zamiast śliniaczków, jak dziecku się poleje z buzi to przynajmniej nie muszę go zaraz przebierać i na przewijaku też mam położoną pieluhę tetrową, żeby nie leżał na gołej ceracie. Ja zakupiłam 20 pieluch tetrowych, one akurat nie zginą a używam ich codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez mam tetrowe do wycierania buzi, do odbijania malucha-chyba 10 albo 12 sztuk-tyle to minimum bo roznie to bywa z ulewaniem niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic-zmykam juz stad. Powodzenia wszystkim mlodym mamom zycze i udanych zakupow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda przyszła mama
a ja chciałam kupić tylko 7 sztuk na ały tydzień widocznie bedzie za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda przyszła mama
dzieki wielkie za pomoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa-co do pieluch to udalo mi sie ostatnio kupic toujours-one sa chyba z lidla chociaz kupilam je w innym sklepie(spryciarze przepakowali je po 8 sztuk bez nazwy na opakowaniu). Zakladam sie ostatnie kilka dni na noc (przesypia 8-9 godzin) i nic nie przepuscily ani razu. Ja mam rozmiar maxi, ale nie wiem jakie inne sa. Podejrzewam, ze skoro w PL sa lidle to i pieluchy beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamajasia30
Co do pieluszek, to pampersy najlepsze ale te lidlowe tez sa niezle. Ja uzywam pampersow na noc, na wyjscie a tak doraznie tych lidlowych wlasnie. ALe kazde dziecko ma swoje preferencje i niektore nie sprawdzaja sie u jednych a sa rewelacyjne u innych to mysle sprawa do sprawdzenia. Tak samo jest z ubrankami. Moj "maluch" ma juz 1,5 roku ale doskonale pamietam jakim koszmarem byly kaftaniki...sciagaly sie i plecki na wierzchu. Mlody byl ruchliwy i ciagle cos mu wylazilo. Najlepsze sa bodziaki i pajace :) Polspiochy tez sie nie sprawdzily bo mlody tak machal nogami ze wyciagal nogi z nogawek heheh. Co do pierwszej wyprawki to faktycznie jest zawsze problem. Ja bazowalam przez pierwsze tygodnie na wyprawce kupionej w mamitati serio, sa tam wersje takie na cieplejsze dni i wersja zimowa. Spiochy z tej wersji zimowej sa z takiej niby frotki czy czegos ale super grube wiec mlodemu nie bylo zimno nawet jak jeszcze nie grzali a bylo juz chlodno na dworze. polecam bo ceny nieduze a pierwsze ubranka mozna sobie skompletowac http://www.mamitati.pl/wyprawki-c-43.html aha i dodam, ze produkty polskie. Chociaz importowane rzeczy tez tam maja ale to jest napisane wtedy ze import wiec jak komus to nie pasuje to moze sobie to pominac. Trzymajcie sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko bardzo macie ubogą tą wyprawkę ja dostałam od siostry i jest tego znaczenie dużo na w rozmiarze 62 itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooomka34
Jesli szukacie ciuszków na jesień dla swoich dzieci to do końca wrzesnia na stronie sklepu MIvo Kids mozna skorzystać z fajnej promocji. Jeśli ktoś zamówi oprócz kombinezonu REIMA dodatek: czapka lub szalik, lub rękawiczki lub buty zimowe to na wszystko ma az 20% zniżki. Wiec zawsze sie to opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awwwokado
Oj a teraz maja w bardzo dobrej cenie buciki firmy Naturino. Nastał sezon kiedy kupujemy buciki dla dzieci, wiec moze warto korzystac z takich promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strussskowa
Ja dzisiaj w ich salonie w Blue City kupiłam buciki jesienne 30% taniej. Uwielbiam takie promocje, zawsze można cos fajnego kupić dla maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perkowa999
Teraz jak szukaliśmy butów do szkoły to znalezlismy je wlasnie tam. Dobry wybór do tego maja jeszcze naprawde bardzo dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakko
Witam, ja już mam 3 miesięczną córę. Kupowanie ubranek sprawniej już mi idzie. najważniejsze żeby były bawełniane i wygodne. Ja wybieram polskie ubranka. Kupiłam sobie z Bobasa i koali. W sklepie KOŁYSANKA chyba na www.kolysanka.com.pl mają tam wybór. Najważniejsze żeby nie przesadzać z ilością, dzieci szybko rosną Ja już kupuję 68.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdamamamagda
Cześć Dziewczyny, ja będę rodzić we wrześniu i mam taki zestaw dla noworodka: Rozmiar 56 body krótki rękaw 7 body długi rękaw 2 pajacyki 6 śpioszki 4 półśpioszki/spodenki 4 kaftaniki/bluzy 2 Rozmiar 62 body krótki rękaw 9 body długi rękaw 2 pajacyki 7 śpioszki 7 półśpioszki/spodenki 7 kaftaniki/bluzy 5 Plus skarpetki i czapeczki. Tak się zastanawiam, czy nie dokupić jeszcze body z długim rękawem? Jak myślicie, przydadzą się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie wczoraj urodzila coreczka. Razem z zona juz 3 miesiace temu zaczelismy kupowac wszystkie potrzebne ubranka. Kupilismy bardzo fajne body z zabawnymi nadrukami na infante.pl :) /nie moge sie doczekac az pojade po zone do szpitala i ubiore malej body z napisem - "coreczka tatusia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za rada kolezanki ubranka w rozm. 56 kupilam wszystkiego po 5 szt.i co?musialam pozniej dokupywac bo moja cora nosila rozm.56 miesiac a wolalam co drugi dzien pralke wlaczyc niz codziennie lub 2 razy dziennie.a i radze pieluch tetrowych kupic z 20 szt. I najlepiej te troszeczke drozsze bo te po 50 gr czy 1 zl.sa kija warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie widziałaś pieluchy tetrowe po 0,50 - 1 zł ? Ja najtańsze widziałam po 2 - 2,5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śpioszki, kombinezony, pajacyki, buteleczki, wszystkie akcesoria do pielęgnacji niemowlaków, kocyk do szpitala.. dużo wymieniać.. Na allinside.pl znajdziesz zestawy dla niemowlaków, tam wszystko skompletujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linikawww
mamą zostanę w grudniu jak pójdzie wszystko zgodnie z planem. siedzę w domu to grzberam po necie, fajna strona dla przyszłych mam http://www.szafa-bobasa.pl/ mają bardzo fajne fatałaszki dla maluszków. warto kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelkani
Nie najtańsze, lecz jakość mówi sama za siebie. Wygodne, z naturalnych i certyfikowanych materiałów. Szyte ręcznie, na Litwie. Gorąco polecam. www.garderoba-green-rose.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×