Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gonia1707

jak sie ubrac na śłub siostry????????

Polecane posty

Gość gonia1707

Zostaliśmy zaproszeni na ślub siostry ciotecznej (jeśli jeszcze używa się takich terminów). W związku z tym mam pytanie, czy wypada żebym założyła na ten ślub garsonkę w kolorze ecri ???? Kiedyś słyszałam, że kolor biały, ecri jest zarezerwowany w tym dniu dla Panny Młodej i stąd moje wątpliwości. Dodam jeszcze, że ślub jest tylko cywilny. Proszę o pomoc, nie chciałabym źle czuć się na tej uroczystości a mam jeszcze trochę czasu żeby ewentualnie coś dokupić, jakieś kolorowe dodatki, czy zupełnie inną garderobę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli dodasz dodatki w kolorze np. czerwonym lub różowym, myślę, ze siostra nie będzie miała Ci za złe stroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie powiedziałabym
że jak najbardziej taka garsonka może byc plus jakis inny kolor. Ale to jest slub cywilny i równie dobrze panna młoda może miec na sobie suknie ślubna jak i właśnie podobną garsonkę do Twojej.... Jeśli możesz z nią porozmawiać to ja bym tak zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia1707
Dziękuję za odpowiedzi, rzeczywiście myślę że dobrze będzie trochę podpytać siostrę o jej ubiór na ten dzień. Wielkie dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia z krainy deszczowcow
raczej nie wypada w ecru isc na slub :-) ale jesli np do garsonki zalozysz kolorowa bluzke to powinno przejsc :) najlepiej zapytaj kuzynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×