Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OgnistyPocałunek

szybkie danie na obiad

Polecane posty

Gość wypieprzaj do baru mlecznergo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupa jarzynowa
z mrożonych warzyw + pokrojone ziemniaki w kostkę ugotowane w zupie :) Właśnie zajadam :p Uwielbiam jarzynową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co konkretnie bys chciala
ale co konkretnie bys chciala przygotowac? w jakim kierunku pojsc? zupe, mięso, cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli masz parowar to to jest sposob na szybkie i zdrowe gotowanie kawalek miesa z przyprawami + warzywa mrozone + 15 min i obiad gotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcecie
pomidor z mozzarella i piers z kurczaczka na drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
ja wczoraj przyprawiłam cycka kurzego jak na gyros - usmażyłam podczas gduy w garze gotowała się fasolka szparagowa fasolkę zjadłam z mięskiem mój luby do tego zjadł pó bagietki :) było pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka66
Kluski śląskie z sosem z piersi kurczaka ( pierś kroję w kostkę obsmażam razem z drobno pokrojoną cebulą a następnie podlewam wodą i duszę do miękkości) doprawiam solą i pieprzem.W szklance wody rozrabiam 1/2 łyżki mąki i 4 - 5 łyżek gęstej śmietany 18%.Wlewam do mięsa , gotuję aż sos zgęstnieje)proste i smaczne danie!!! Kluski śląskie w innej wersji robię z roladkami nadzianymi boczkiem i cebulą(wieprzowe) lub z wołowiny posmarowane musztardą farsz z kiszonym ogórkiem i marchewką , robię sosik, można też z sosem pieczarkowym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzeba być śmierdzącym leniem!
Żeby jeść ryż z gotowcem z puszki!!Ż A Ł O S N E - ale czlowiek nie świnia wszystko zje. A zwłaszcza zgniły leń!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak chcę coś na szybko i treściwie to zamawiam zazwyczaj burgery u nich https://www.bartsburger.pl/ naprawdę mega fajny wybór no i świetne ceny. Kolejna kwestia to bardzo miła obsługa, jakoś super mi się za każdym razem tam wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sythia
Spaghetti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×