Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szymek jilski

wiadomo że kobietom marzy się rycerz na białym koniu

Polecane posty

Gość szymek jilski

ale realnie ten rycerz nie musi być idealny. Czego waszym zdaniem może on nie mieć: 1 - urody 2 - wzwodu 3 - zębów 4 - młodości 5 - kasy 6 - fury ... ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatroyk
stawiam na ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbhtygb
wystarczy ze bedzie miał duzego fiuta, bedzie mnie pociagał, i bedzie inteligentny i pracowity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijagij
a mój naprawdę ma te wszystkie rzeczy + duże piękne mieszkanie życie jest piękne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfbf
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beauty of true relationships
sumienie własnie wyjąłeś mi to z klawiatury:D białego koniaD Bo są tacy, co mają czarnego konia:D z racji rasy:D pochodzenia np w stanie Arizona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beauty of true relationships
czekałam aż ktoś na to wpadnie:D wykarze się kreatywnością:) a wszęzie- prasa, tv, ksiązki, mała czarna, którą lubie jako Tv..książe na białym koniu:D I co- przyjechał do Pani książe na białym koniu? pyta Hania pewnej Pani Nie. Mój ksiąze miał czarnego konia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo choć jestem
wszystko zależy od tego jakiej urody bo to rzecz gustu co do zębów to są różne wzwód jest ważny :) młodość...20...30...40 jaka kasa....5tys. mies. czy 30...mies... czy 100 tys jaka fura....opel z 1990....pasat z 2009 czy porsche z 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z bagażem
Intelekt i dobre oczy mieć musi.Reszta ?Zęby!! może mieć ubytek gdzieś z tyłu szczęki ,lecz wszystkie zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt Nil ja swoich piosenek wk
00:19 szymek jilski ale realnie ten rycerz nie musi być idealny. Czego waszym zdaniem może on nie mieć: 1 - urody > facet w masce ? to już sadomaso :D 2 - wzwodu > na samych minetkach? ... no chyba że zaakceptuje gacha 🖐️ 3 - zębów > wszystkich ??? fak :P 4 - młodości> byle był młodszy ode mnie :P 5 - kasy > spoko zarabiam nieźle ale żaden utrzymanek :P:! 6 - fury > :O ale wy faceci jesteście tępi :D ... ???? niech będzie MOIM RYCERZEM bleee czas iść spaś bo odpowiadam na prowokacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sinanju
eee tam ja zawsze wolalam mrocznych rycerzy na czarnych koniach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×