Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamillllaaa78

dziewczyny poradzcie

Polecane posty

Gość kamillllaaa78

Staram sie o dziecko kochalam sie w dni plodne od tego czasu minelo 11 dni zauwazylam u siebie jakby pomaranczowa lepka wydzieline dzisiaj rano co to moze oznaczac?dodam ze koniuszek papieru toaletowego wlozylam do pochwy i wlasnie na nim mmialam ta pomaranczowa wydzieline nie w duzych ilosciach?prosze o pomoc co to moze znaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillllaaa78
dodam ze od momentu wspolzycia w te dni plodne pobolewa mnie w dole brzucha i zaczesm kluja jajniki zwlaszcza prawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem tak jest w ciąży, zmienia się flora bakteryjna no i czesto bakterie się zagnieżdżają. A ten śluz pomarańczowy związany jest z podrażnieniem śluzówki macicy właśnie przez bakterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillllaaa78
wiesz caly czas nosze cieniutkie wkladki jednak na samej wkladce nie mam zadnych sladow pomaranczowej wydzieliny dopiero przepraszam za doslownosc jak zrobilam siusiu i sie podtarlam to na papierze byla taka grudka pomaranczowa wtedy koniuszek papieru wetknela do srodka pochwy i wyjelam tego wiecej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillllaaa78
czy mozliwe by 11 dni po dniach plodnych doszlo do zagniezdzenia sie zarodka czy moze to byc ten moment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Nie przy jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillllaaa78
przestraszylam sie ze to jakas infekcja.Mam nadzerke nie duza.Cytologie robie raz do roku mam ja pod stala kontrola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillllaaa78
dzis znow kluje mnie jajnik prawyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota kaczka
ja tez tak mialam i teraz mam synka rocznego moze to byc zagniezdzenie sie zarodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a który ginekolog
wykryje 11 dniową ciążę? moze po tych 11 dniach odrazu jeszcze płeć dziecka ma podac co? jak juz to lepiej zrobic test ciazowy (niektore wykrywaja ciaze juz po okolo 5-7 dni od zaplodnienia)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota kaczka
jedne kobiety plamia bardziej drugie mniej a inne w ogole nie czuja momentu zagniezdzania sie zarodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota kaczka
zrob sobie test ciazowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a który ginekolog
kamila-gdyby to była infekcja odczuwałabys tez inne dolegliwosci Pieczenie, swedzenie, moze nawet bol w pochwie takze mysle ze ta ewentualnosc mozesz odrzucic.... Starasz sie o dzidzie wiec to zrozumiale ze bardzo chcesz byc juz w ciazy i tylko na tym sie skupiasz ale nie mozesz dac sie zwariować...poczekaj do konca cyklu i jak nie bedzie miesiaczki to bedziesz wiedziala co robic...teraz mozesz sobie zrobic test i przede wszystkim wyluzuj sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilllla78
no wiec wlasnie nie chce sobie nic wkrecac nie ma nic goorszego niz wmawiac sobie objawy ciazowe.Staram sie wyluzowac tylko zastanawiaja mnie te pomaranczowa wydzielina bylam przed chcwila znow w toalecie i juz nic nie zaobserwowalam .Nic mnie nie piecze nie swedzi .Tak jak napisalam nadzerke kontroluja cytologie robie regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilllla78
bola mnie tylko piersi no i takie dziwne uczucie mam tam w dole brzucha.Dzis mam 25 dzien cyklu okres powinnam dostac za jakies 6 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a który ginekolog
ogolnie Ci powiem tak idz do apteki popros o najczulszy test ciazowy jaki mają i jutro rano go zrob....moze a noz wykryje ciaze? I bedziesz cos wiedziec? a jak wyjdzie negatywny to bedziesz czekac na okres jak sie nie pojawi to bedziesz wiedziala dlaczego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO a ktory ginekolog
i co jej wode z mozgu robisz???????jesli zrobi test i wyjdzie negatywny to moze to byc zbyt wczesna ciaza i nawet czuly test tego nie wykryje!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO a ktory ginekolog
skoro wspolzyla 11 dni temu w dni plodne jest szansa na ciaze ale po 11 dniach test ciazowy nie daje gwarancji wiarygodnego wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrula
ja tez mialam sluz zabarwiony na pomaranczowy i potem okazalao sie ze jestem w ciazy takze autorko jest szansa na fasolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdopodobnie tak zaczyna sie
miesiaczka ( bedzie za jakies dzien - dwa). No ew to plamienie zamiast miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillllla78
faktycznie mialam taki sluz zabarwiony na pomaranczowo ale to bylo zawsze kolo 30 dnia cyklu i potem tego samego dnia lub dzien pozniej zaczynalo sie normalne krawaienie miesieczne.Tylko ze teraz do miesiaczki zostaly mi 6 dni bo jak napisalam dzis mam 25 dzien cyklu nigdy nie mialam tak krotkiego cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a który ginekolog
Do ----czytaj ze zrozumieniem albo sie nie wypowiadaj "moze a noz wykryje ciaze? I bedziesz cos wiedziec? a jak wyjdzie negatywny to bedziesz czekac na okres jak sie nie pojawi to bedziesz wiedziala dlaczego...." i nie nie robie jej wody z mozgu mowie co moglaby zrobic....poza tym uwazasz ze test nie pokaze nic bo to zbyt wczesna ciaza a ja Ci mowi nie ma czegos takiego ja juz to moze byc zbyt małe stezenie betaHCG w moczu wiec jak juz musisz sie wypowiadac to konkretnie....poza tym skad Ty wiesz co jej pokaze test? kryształowa kula Ci mowi czy białe myszki? swoja drogą skoro test nie wykryje to ginekolog ma wykryc 11 dniowa ciaze? sa testy pokazujace ciaze od 5 dnia od zaplodnienia i taki proponuje zrobic moze A NÓŻ COŚ POKAŻE a jak nie to czekac na okres...swoja droga Twoim tokiem rozumowania idac jak ginekolog ma wykryc ciaze skoro najpierw i tak radzi zrobic test ciazowy? kamilla-a moze test z krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillllla78
wiec wlasnie myslalm ze moze zrobie bete ale to i tak dopiero w poniedzialek a jak dlugo czeka sie na wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a który ginekolog
według tego co tam jest napisane to test przeprowadzony w laboratorium: z moczu wykryje ciaze 7-10 dni od zaplodnienia....a test z krwi 7 dni od zaplodnienia obal z niemal 100% pewnością.... na plamienie przed miesiaczkowe wedlug mnie jest troszke za wczesnie (zazwyczaj pojawia sie ono na dzien max 2 przed miesiczka) no chyba ze przesunął Ci sie okres bo byłas przeziebiona brałas jakies leki bylas pod wplywem silnego stresu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilllla78
nie nie bylam ostatnio przeziebiona nie lykalam zadnych tabsow.Nie chce poddawac sie paranoi ale dzis rano jak pomalowalam sobie paznokcie na bezbarwny kolor to mnie zaczelo mdlic od zapachu lakieru he he e ciekawe czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×