Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainterosowana jak nikt inny

Praca w sieci sklepie CACHE-CACHE

Polecane posty

Gość zainterosowana jak nikt inny

Witam, prosze o opinie na temat pracy w sklepie cache- cache , są to sklepy z odzieża, zarobki atmosfera itp??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczmarczykiewicz i Spółka
Ja to tam nie pracowałem ale mysle , że nie jest chojowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cache-cache
jak tam nie pracowałeś czy pracowałaś to się nie wypowiadaj ja tam pracuję i uważam ze jest spoko w porównaniu do innych marek i innych sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez cache cache
Milo i przyjemnie to mówie Ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brazylia
Mnie też interesuje ten temat. Pojutrze mam rozmowę. Proszę o wszelkie szczegóły - zarobki, warunki itp. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia.korzuchowska
Chociaż nie pracuje w sieci Cache-cache, ale po prostu w sieci (necie:P), to zarabiam przyzwoite pieniądze. Wszystko zaczęło się wtedy, gdy byłam załamana po mojej ostatniej pracy w sieciówce restauracji... nie powiem jakiej, bo nie chcę być posądzona o antyreklamę, ale byłam załamana i pozbierałam się szybko, a kolega podesłał mi różne linki z ofertami zarabiania pieniędzy w internecie. Znalazłam inną niż wszystkie możliwość zarabiania na reklamach. Wciągnęłam w to koleżanki i innych kolegów, a nawet rodzinkę!:D Początkowo ojciec pukał się w głowę, kiedy oznajmiłam, ze będę tak zarabiała na życie! Tak się składa, że 2 miesiące temu posłałam i jego i mamusie na wspólne wakacje do Turcji - właśnie za zarobione w ten sposób pieniądze! Jak??? Ano dlatego, ze stworzyłam całą piramidę pracowników", którzy zarabiali na mnie, a na nich ktoś inny zarabiał!!! Poniżej przesyłam trochę informacji o jednym z takich miejsc, naprawdę godnym polecenia: Zarabiasz niezłe pieniądze bez konieczności wielogodzinnego klikania w bannery, które zabierają Ci ochotę na tego rodzaju zarobek! Nie tracisz czasu, który mógłbyś/mogłabyś przeznaczyć na zabawę albo pracę! ---------------20$2surf to 2 w 1------------------------------------------ Kliknij w link: http://en.20dollars2surf.com/?ref=315622 i dokonaj rejestracji. UWAGA! NIE MUSISZ podawać żadnych prywatnych informacji, JEDYNIE Twój adres e-mail. PEŁNA ANONIMOWOŚĆ! ZARABIASZ, używając małego i prostego programu, zwanego cashbarem. (Jest to maleńkie okienko, które możesz umieścić w dowolnym miejscu na ekranie Twojego komputera. Jak widzisz, nie przeszkadza to w Twoich codziennych zajęciach w sieci, a pieniądze napływają! Baner jest małym programikiem, całkowicie bezpiecznym! Wystarczy mieć go włączonego! Najlepiej zdobywać punkty (a więc pieniądze!) po przez tworzenie siatki punktujących, czyli przez wciąganie w to znajomych, dzięki czemu zdobywa się ich znacznie więcej! Punkty przeliczane są na pieniądze w pierwszym dniu miesiąca, bez opóźnień. Żeby uzyskać wypłatę wskazuje się konto w paypal (którego załozenie to kwestia kilku minut!). Każdego dnia można zarabiać, próbując swoich sił w kole fortuny i w bigno, mając szanse na różne atrakcyjne nagrody - począwszy od kolejnych losowań, a skończywszy na jackpotach, czyli wygranych często rzędu od 100 do kilku tysięcy dolarów! Jest mnóstwo innych sposobów, na które można zdobyć punkty: klikanie w bannery, czytanie punktowanych maili, czy zdobywanie cashcodów na innych stronach o podobnej tematyce... Wypróbuj już dziś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×