Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monique23

Zostawiłem ją...

Polecane posty

Gość ....eeeee
nie czytalam wszystkich wypowiedzi, ale jesli dziewczyna cie kocha to nie powinna miec z tym problemu, a na pewno jeszcze bedzie chciala cie wspierać i byc przy tobie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno dla kobiet "kasa się nie liczy tylko miłość" , więc możesz "uwierzyć w ich życie z miłości " i "nie liczyć kasy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly czas szukam pracy,chcodze od jednej firmy do drugiej...ale jesli proponuja mi 800zl...nie to zebym byl wybredny...ale to nie starczy na oplaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona chciala mnie wspierac...ale ja nie chcialem zeby cierpiala i nie chcaialem obaczac jej moimi problemmami...sama przeszla wiele w zyciu,rozwod rodzicow,sprawy w sadach,dlugi,komornikow,policje,brak kasy,poszla do pracy zaraz po maturze jak jej ojciec wyniosl sie z domu...ja chcialem zeby jej bylo teraz lżej...ale nie umiem tego zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz napisać jak masz na imię i z jakiego jesteś województwa?? Tak z ciekawości pytam bo Twój styl pisania coś mi przypomina...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imienia ci nie podam.jestem z malopolski.imie na K.a co?znasz mnie?a ty skad jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak małopolska to nie ale Twój styl pisania przypomniał mi kogoś dla kogo właśnie mamusia była naj naj i został sam jak palec użalając się nad sobą bo nic Mu się nie udaje a nie pomyślałeś, że we dwoje jest łatwiej???? Nie mówię już nawet o finansach ale o stanie psychicznym, bo kiedy jest ktoś obok to człowiekowi łatwiej przejść nawet najgorsze chwile.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja tak nie potrafie...kiedy ona mi placze do sluchawki...bo nie moge sie z nia spotkac,bo albo pracuej,albo mama sie zle czuje,alebo nie mam kasy zeby do niej pojechac,mnie tez to boli kiedy ona placze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze ja ranilem tym,i zranilem tym ze ja zostawilem,ale chyba lepiej zrobilem,poboli i przestanie,nie?a tak?miala sie meczyc ze mna...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to, że nie możecie się spotkać przez jakiś czas nawet dłuższy nie oznacza, że masz z nią zrywać. Ja miałam taką sytuację, że z moim obecnym mężem widywaliśmy się raz w miesiącu i tak przez 2 lata było ciężko ale wiedziałam, że On jest nawet jeśli dzieliło nas 200km to zawsze zostawał telefon żeby się chociaż usłyszeć..... A zapytałeś Ją czego chce dla was- może On chce czekać na Ciebie???? Nie bądź egoistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROZMAWIAĆ z Nią o ty co najlepsze dla Was nie dla Ciebie bo może Ona widzi to całkiem inaczej niż Ty i niepotrzebnie dramatyzujesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arpeggio
A Twoja mama nie ma szansy na żadną rentę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona probuje do mnie pisac...pisze mi czasem smsy,oddzwaniam...ale ona wtedy placze...nie chce jej dalej ranic...poza tym planuej wyjechac do anglii na dluzej jaktylko bedzie oakzja...i nie moglbym tak z nia byc na odleglosc...nie na taka bo i tak mamy do siebie 200km...ale nie tak,,,nie umiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totaaaaaaalny
idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arpeggio
Szukałeś wsparcia finansowego np. w Domu Pomocy Społecznej? Pewnie macie szansę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totaaaaaaalny
skoro zostawiles dziewczyne dlatego ze, że co? ze aksy nie amsz? że za daleko? że ciężko? to musisz byc idiotą. no sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totaaaaaaalny
poboli i zapomni? człowieku. ty lepiejz adzonn do niej z przeprosinami ! a nie czekaj az ci swietna dziewczyna spod nosa ucieknie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dom spoleczny??nie.nie dadza kasy,bo ja moge pracowac.tylko ze ciezko jest ta prace znalezc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na prawde tylko jedno mnie w nij wkurwialo...ze dzwonila non stop...jak nie odbieralem,bo np bylem w pracy,w banku zalatwiac cos,to dzwonila po 15 razy,az nie odbiore...i to bylo denerwujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arpeggio
Ale byłeś? Pytałeś? Ja nie znam dokładnie Twojej sytuacji, ale tam pomagają z różnych powodów... m.in. z niskiego dochodu w rodzinie, choroby, pomagają rodzinom niepełnym... Nie trzeba być bez pracy, żeby tam się zgłosić po pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzialem jej ze do siebie nie pasujemy...zeby nie czekala na mnie...bo gdybym jej powiedzial ze to chcwilowe problemy to by czekala i meczyla sie...a tak,moze znajdzie kogos lepszego...kto jej da normalne zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mozna wiedziec gdzie w tej malopolsce mieszkasz? Tzn. kolo jakiej miejscowosci / miasteczka? Ja tez jestem z malopolski dlatego moze moglabym Ci cos doradzic, gdzie potrzebuja pracownikow itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×