Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rose34

Walka z cellulitem

Polecane posty

Gość WeraWera
U mnie jest to połączenie diety i odpowiednich zabiegów i powiem, że rezultaty są widoczne. Jeśli chodzi o działania w salonie to chodzę do Artimex w Raciborzu. Tam mają bardzo dużo zabiegów na ciało, ja korzystam bardzo często z Arosha. U mnie sprawdza się najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już stosowałam wiele kremów, peelingów, diet i ćwiczeń ale to mi niewiele pomaga ;/ Do wakacji w takim tempie nie zdążę pozbyć się cellulitu. Słyszałam dużo o zabiegu Mezopen, który wprowadza substancje czynne wgłąb skóry. Czy któraś z Was robiła może ten zabieg i może o nim coś więcej powiedzieć, jak efekty i po ilu zabiegach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcix 29
Jestem normalnej postury, Zdrowo się odżywiam, chodzę na zumbę, ale mimo to moim problemem jest cellulit. Sporo wydałam na balsamy wyszczuplające, rolki masujące- i nic. Jakiś czas temu zdecydowałam się na zabieg endermologii. Byłam w szoku, po zabiegu cellulit stał się mniej widoczny.Jak wygląda zabieg widać na filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=ca88er0pdio . Polecam. Sprawdziłam na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrustMe 24
Nie mam nadwagi, dbam o dietę, trochę ćwiczę, ale mimo to moim problemem jest cellulit. Stosowałam różne kremy wyszczuplające, rękawice do masażu- bez efektu. Jakiś czas temu zdecydowałam się na zabieg endermologii. To naprawdę działa, wreszcie nie wstydzę się swoich nóg.Tutaj widać, jak wygląda zabieg: https://www.youtube.com/watch?v=tKrUgjT3LDw Sprawdziłam, to działa. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazyna123
Kiedyś miałam cellulit widoczny gołym okiem, udało mi się go pozbyć, pomogły ćwiczenia, zdrowe odżywania i odpowiednie kosmetyki. Teraz używam nocnego koncentratu wyszczuplającego z eveline, mogę go polecić, bardzo dobrze radzi sobie z ujędrnianiem skóry, no i ją wygładza, oczywiście trzeba stosować regularnie na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funny 26
Jest takiportal http://depilacja24.pl/ i porównano tam wszystkie rodzaje depilacji. warto porównać jaki zabieg wychodzi skuteczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KosmetologKarolina
Polecam na cellulit zabieg ICOONE - drenaz podcisnieniowy :) Zabieg pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej co za tym idzie, detoksykuje, pomaga upłynnic tkankę tłuszczową oraz poprawia jędrność skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniaHaa
Podstawa to dieta według mnie, jak nie będziemy się zdrowo odżywiać, to trudno będzie pozbyć się cellulitu. Warto zmienić nawyki żywieniowe dla zdrowia i urody. Ja stosuję dodatkowo serum wyszczuplające Slim Extreme 4D – działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika1

Zabieg antycellulitowy z komórkami macierzystymi to dla mnie cud. Ostatnio pofolgowałam sobie z jedzeniem i cellulit pod pośladkami  na przodzie ud  się rozrósł. Stosowałam i metody domowe i skusiłam się na serię endermologii - mnie nie wiele to dało. Trafiłam do Sensiva  - po jednym zabiegu widziałam duży rezultat, po 5 zabiegach spokojnie wyjdę w krótkich spodenkach na plażę , dodatkowo mam uda jakbym ćwiczyła regularnie na siłce , dla mnie bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Ja mogę polecić zabiegi w Krakowie na Zachodniej 7. Mają tam specjalny sprzęt do terapii tkanki łącznej przez co też znika cellulit czy rozstępy. Tu jest ich stronę rehabilitacje.org. Mają bardzo miłą obsługę, poza tym tam pracuję fizjoterapeuci, więc są na prawdę dobrze wyszkoleni. A cena jest dość niska, ale możliwe, że jak pytałam to promocję teraz mają, więc trzeba się spieszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×