Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rose34

Walka z cellulitem

Polecane posty

Gość stop cellulitowi
no, jeśli chodzi o warszawskie salony to ja do wielu nie chodziłam, ale mają przystępne ceny i sporo jakichś fajnych promocji... może warto zaryzykowac i pójść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rose34 - ehh a kto się nie boryka z tym problemem? Mam koleżanki, które są bardzo szczupłe i również mają cellulit więc to pociesza ;) hehe Spróbuj zabiegów Accent XL, które pięknie wygładzają skórę. Pamiętaj, że walka z cellulitem to walka na kilku frontach, a więc same zabiegi nie dadzą Ci tak dużych efektów jak zabiegi połączone za zdrową dietą i dużą dawką ruchu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anittka89
Ja już się przekonałam że rzeczywiście takie rzeczy jak balsamy czy kremy do ciała no nie są do końca skuteczne. Jeśli tak naprawde chcecie się na dobre pozbyć cellulitu to chyba jednak już zadziałac na pomarańczową skórke w konkretny sposób http://www.cec-efekt.pl/pl/Oferta/MED-SCLPT-Zabiegi-na-Cellulit.-Alternatywa-dla-liposukcji taki żeby efekty były widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze na ujędrnienie skóry są masaże i to najlepiej na bazie kremów czy preparatów do ujędrniania skóry. Dobre są również kąpiele naprzemienne, usprawnią one krążenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również walczę.Codziennie masaż podczas kąpieli szorstką gąbką(4zł)i kończe kąpiel zimnym strumnieniem wody,Do tego krem byle jaki zeby tylko był i masuje go takimi kulkami również za 4zł.Celulit widac jeszzce mimo że jestem na diecie bez słodyczy,ale co najwazniejsze wymodelowalam sobie sylwetkę tymi masażami.zniknęty mi prawie całe boki,a mimo szczupłej sylwetki to one sprawiały że we wszystkim wyglądałam strasznie.Także kobitki żadne drogie kosmetyki nie pomogą jak nie bedzie masaży.Masaż, masaż+dieta(głównie ograniczyć słodycze) i będziecie szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dareczka42640
Cellulit się normalnie leczy. Ostatnio przeglądałam różne gabinety lekarskie i taką informację znalazłam między innymi na stronie Holymedu z Warszawy. Ciekawa jestem tylko na czym dokładnie polega takie leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaffkaaa
Nawet gabinety kosmetyczne pomagają walczyć z cellulitem i to w sposób nieinwazyjny. Wszeliego rodzaju rolery, dermomassager, drenanż czy masaż bańkami chińskimi- wszystkie te zabiegi skutecznie radzą sobie z cellulitem i myślę, że na ten samej zasadzie może to odbywać w gabinetach lekarskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dluuugaB
Dareczka42640 a możesz podać adres strony internetowej tego Holymedu? Aha i czy leczyłaś się akurat w tym konkretnym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim pójdziesz do salonu to spróbuj najpierw Detocell, co prawda ze trzy miesiące trzeba go brac ale efekty pojawiają się wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam Detocell, szkoda kasy jezeli podczas stosowania detocellu i wprowadzi sie zmian w diecie. Trzeba ograniczyc cukier i pszenice, a jezeli ograniczymy to w sumie detocell jest niepotrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justypka
ja stosowałam bańki chińskie, ograniczyłam spożycie soli i piłam sporo ziół, żebyoczyścić organizm z toksyn, pokrzywę,krwawnik, figurę forever, krwawnik, oczywiście nieodzowne są też ćwieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamileczka98988
Ja chodzę do gabientu kosmetycznego na super zabiegi- celulogia. Taki dermomasaż- ale sprawdza się rewelacyjnie. Do tego dietka, duzo wody, wuecej ruchu i efekty głarantowane :P Celulitu brak po seri zabiegów ok 10-18. W bydgoszczy ceny spoko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra jest endermologia, cellulogia i dermomasaż podciśnieniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabiegi bandażami Arosha fajnie działają :) skóra po nich jest gładka, nawilżona a cellulit niewidoczny :) W Krakowie za serię płaciłam około 1tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowykot
Ja osobiście cellulit zwalczyłam dzięki zabiegom Venus Freeze. Robiłam je w salonie Vici Clinic w Krakowie. Już po jednym zabiegu skóra była o wiele bardziej napięta niż wcześniej. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maye34
A ja w internetowej aptece namierzyłam takie cudo jak ELANCYL Slim Design - świetny dermokosmetyk, który rewelacyjnie zwalcza cellulit w szybkim czasie, czuję, że na wakacje będę miała super sylwetkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarka86
Dokładnie - mi bardzo pomógł Elancyl na cellulit. Warto zajrzeć na ich facebooka bo podają wiele ciekawych ćwiczeń, rozwiązań i diet wspomagających utratę pomarańczowej skórki :) https://www.facebook.com/ElancylParis/timeline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki wizytom w saunie: Korzystanie z sauny ma więc wiele zalet dla urody, przede wszystkim wyglądu skóry: 1. gruczoły łojowe odblokowują się, a organizm pozbywa się nadmiaru sebum – dlatego sauna sprzyja osobom odchudzającym się, pomaga również w walce z cellulitem i niedoskonałościami skóry; 2. z organizmu wraz z potem wydalana jest nadmierna ilość soli, co zapobieg zatrzymywaniu wody i puchnięciu; 3. tkanki są lepiej ukrwione, a cera- dotleniona; 4. skóra staje się gładka; 5. organizm wolniej się starzeje; 6. wydalamy nieczystości, metale ciężkie i toksyny; 7. dzięki wytwarzanej w saunie większej ilości endorfin jesteśmy bardziej zrelaksowane; 8. zastosowane po wyjściu z sauny kosmetyki lepiej się wchłaniają. Po ciężkim i stresującym tygodniu warto więc znaleźć wolną chwilę na wizytę w saunie. Na takim zabiegu bardzo skorzysta nasze ciało i skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam magiczny i zarazem jedyny sposób na celluit - siłownia 3x w tygodniu i po 3 miesiącach nie zostanie po nim nawet ślad. Powodzenia w stosowaniu kremów na sflaczałe ciało, na peeeewno pomogą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annuszka90
nie wiem juz sama co robic, mam celluit taki ze szkoda gadac, kolezanki polecaja mi cellinea, ale boję się, nie wiem jak to dokladnie działa.. :/ na tej stronie: http://medtutor.pl/forum/cellinea-pod-lupe sa jakies opinie ludzi ktorzy stosowali, ale niektore historie wywołują u mnie zawahanie czy to aby na pewno bezpieczny srodek!pomózcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkaterine30
Witam:) do niedawna równiez borykałam się z opisywanym przez Was problemem. dzisiaj jest ,to juz przeszłosc. Poznalam wspaniale produkty i wspaniałą firmę. Jezeli chciałybyście dowiedziec się więcej o produktach zostawcie do Siebie jakis kontakt (e-mail ) ja się odezwę i opowiem o produktach:) ps na serio dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×