Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia_45435

Staż

Polecane posty

Gość kasia_45435

czy jeśli pracowalm już przez 8 miesięcy na umowę na zlecenie top mam prawo do stażu ? słyszałam że na staz idą osoby które nie mają żadnego doświadczenia zawodowego, a mi bardzo zależny na odbyciu stażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VBBBBNBBNBB
muisz spelnaic jakis z punktow artykulu 49 o promocji zatrudnienia czyli albo rok musisz byc zarejstrowana w urzedzie pracy albo po zawodowce albo matka samotnie wychowujaca dziecko albo musisz miec orzeczenie o niepelnosprawnosci albo miec nie wiecej niz 25 lat lub ponad 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_45435
mam 22 lata i studiuje zaocznie , do urzędu sie lada dzien wybiorę tylko nie wiem czy moja wcześniejsza praca nie będzie przeszkodą do odbycia stażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojjjjj
nie będzie przeszkodą - ja miałam staż potem pracowałam chwile a teraz mam drugi staż bez problemu bo skończyłam studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VBBBBNBBNBB
wiec sie kwalifikujesz bo nie ukonczylas 25 lat tylko sie zarejestruj wiem co pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
VBBBBNBBNBB mylisz sie co do wieku kiedy mozna isc na staz. w lutym zmieniły sie przepisy, teraz na staz moze isc osoba ktora ma i 30 lat, pod warunkiem ze w cioagu ostatnich 24 miesiecy przez 12 pozostawała bez pracy. Tylko ze dla takich osob staz moze trwac max 6 mies. Dla absolwentow i osob do 25 r.ż. 12 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VBBBBNBBNBB
sorry ale pracuje w urzedzie pracy i wiem co pisze owszem moze isc osoba powyzej 25 roku zycia ale wtedy musi spelniac ktorys z punktow z art 49 a osoby do 25 roku zycia moga nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelekaaaa
staz moze isc osoba ktora ma i 30 lat, pod warunkiem ze w cioagu ostatnich 24 miesiecy przez 12 pozostawała bez pracy. - wtedy to nie nazywa sie staz tylko przygotowanie zawodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grcccccc
przygotowania zawodowego juz dawno nie ma wiec jak sie nie orientujecie to nie piszcie bzdur ok? VBBBBNBBNBB ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×