Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no w czym no wlasnie w czym

W czym najlepiej wyglada facet na plazy?

Polecane posty

Gość pyzata malolata
powinie wygladac jak cristiano ronaldo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luikkjs
fakt to taki sztywniaczek, co na codzien lata w garniaku, zona od razu po studiach, wlosy przyciete pod linijke, jednym slowem nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakt ...
Carolyna - wybacz, ale takie teksty do obcego faceta są zupełnie nie na miejscu .... Żarty także powinny mieć jakiś poziom ... :O Pomijam, że mam żonę ... :O to wielorako nędzny poziom ... Ciekawe co na to Twój pan ... gdy w żartujesz w ten sposób do jego kolegów .... :O jaki jest cel takich żartów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie żartuję w ten sposób do jego kolegów :O przeciez zwróciłam uwagę, ze masz żonę :O dlatego to był 'wyjątkowo wyraźnie' żart... a jakiś poziom to ma wszystko... o, juz po chmurach...ale pogoda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakt ...
Sztywniakiem nie jestem ... Ale żarty o podłożu seksualnym, aby nie były obleśne ... muszą być zaowalowane ... Wtedy to jest intelektualna gra ... flirt ... To było brzydkie i w dodatku nie pasujące do sytuacji ... Chyba nawet obraża moją "nimfę" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człowieku :Dja nie obrażam Twojej żony :D mówię właśnie ,ze był to żart, bo masz żonę, a raczej trudno pozostać 'czystym' w małżeństwie :D nie nakręcaj się tak :D i jaki flirt:O moim celem nie był żaden flirt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakt ...
Hmm ... zatem także pożartuje ... Twój chłopak to na pewno gej ... To żeśmy się pośmiali ... :D A teraz zmykam do żony ... Takie słońce ... pewnie drink byłby na miejscu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście :classic_cool: a ja mam na ime Andrzej :P papa ludzie, jadę już do Kazika!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakt ...
Tak ... tylko geje lubią takie męskie kobiety ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×