Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wisła z krakowa

Mężczyzna od A do Z

Polecane posty

Gość wisła z krakowa

czy ktoś z was moze czytał ta książke?? BO wlasnie chce ją zakupić a nie wiem czy warto:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pfffffffffff
Bez sensu kupować poradniki tego typu. Nic się z nich nie dowiesz, a jedynie wypaczysz swoje wyobrażenie o świecie... Facet od A do Z? Każdy jest inny... Nie da się tego uogólnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisła z krakowa
wiesz co... wlasnie tez tak myslalam ze bede szufladkować ale dlatego wolalam się was zapytać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pfffffffffff
No ja nie czytałam. Ale ogólnie myślę, że takie poradniki są nic nie warte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisła z krakowa
no wlasnie bo jak wkrece sobie ze kazdy jest taki sam to juz lipa... chociaz mam narzeczonego ale nieraz w ogole nie wiem o co mu chodzi i podejrzewam ze on sam nierz nie wie o co chodzi.. bo czytalam gdzies ze dzieki temu poradnikowi lepiej ,, zrozumiesz psychike mezczyzny,, , ale wlasnie tak myslalam ze to pic na wode.. taki chwyt marketingowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam i osobiście uważam, że nie jest to kolejny beznadziejny poradnik, ale książka warta przeczytania. Zauważyłam wiele błędów, które popełniałam i też łatwiej mi teraz przewidzieć jego zachowanie i sposób myślenia. Oczywiście wersja papierowa jest zawsze najwygodniejsza do czytania i warto wspierać autora, ale jakby co to mam ebooka w pełnej wersji i mogę się podzielić: https://rapidu.net/5947652747/Męzczyzna-od-A-do-Z-Piotr-Mart-pelna-wersja-pdf.pdf Pobieranie na rapidu jest darmowe, nie trzeba zakładać konta nawet, tylko odczekać te 60sekund jako utrudnienie. Miłej lektury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę polecam ten poradnik. Dzięki niemu zauważyłam jaki jest tok myślenia mężczyzny i jak bardzo się od nas różni. Warto przeczytać oraz jak to wypróbujesz w praktyce zapewniam Cię że będziesz szczęśliwsza wraz ze swoim partnerem. I bardziej mu zaufasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćy
Tak czytałam tę książkę i wiecie co po jej przeczytaniu autor chce ci powiedzieć że to twoją winą jest kobieto że ci się w życiu nie układa a facet to twór któremu sładzić, przemilczać pewne rzeczy, i udawać głupią, teraz patrze na mojego męża i myślę sobie to ja mam uważać na słowa i ratować związek a ten dziad bedzie ci gadał co chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Tez przymierzam sie do przeczytania tej ksiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×