Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Natala20

Wasza Ulubiona Piosenka Michaela Jacksona

Polecane posty

Zaznaczam,ze nie jestem jakąs wielką fanką Michaela. Poprostu bardzo lubię jego piosenki:) Ale poprostu ja nie potrafię wybrać jego piosenki, która mi sie najbardziej podoba:) Jednego dnia jestem przekonana, ze to Man in the Mirror, ale gdy posłucham Heal the world okazuje się,ze tą lubię najbardziej a za 5 minut rozpływam się przy You are not alone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaMJ
Give in to me The don't care about us Billie Jean i wiele innych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Human Nature
ciezko wybrac ulubiona, moze Man in the mirror, chyb tak, ale uwielbiam wiele: human nature, you are not alone, will you be there, if you don't love me, morphine etc.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
they don`t care about us, the way you make me feel, earth song, bad, beat it... a tak poza tym to wszystkie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje naj naj "najulubieńsze" to: -You are not alone -Heal the world -Smooth Criminal -Man in the Mirror -Bad -Earth Song -You are rock my world -Give in to me -Bille Jean -Black or white ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikitita
Dirty Diana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie Liberian girl, Will you be there, Dirty Diana, Give in to me, Man in the mirror, You are not alone, Billie Jean... kurde wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc biedronka
🖐️ jedna z naj jest BEAT IT oraz WANNA BE STARTIN' SOMETHIN' oraz BAD i jeszcze FOR ALL TIME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc biedronka
jak było na wsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc biedronka
nawet we mnie, aseksualistce z krwi i kości, powoduje takie ciepełko :classic_cool: biedronka 🖐️ :) zgaduj zgadula :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Human Nature
fankaMJ jaki on byl tutaj slodki, taki niewinny chlopaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaMJ
Wyborazacie sobie jaki bylby sexowny gdyby zaprzestal wtedy operacji plastycznych? Na tym filmiku ma chyba tylko nos zwezony i wyglada bosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc biedronka
nigdzie nie jestem anonimowa 😭 widzę, ze wiele osób mnie tu nie lubi :O tylko nie wiem za co 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z operacjami przesadzil, to prawda. ale dla mnie i tak jest najlepszy mimo wszystko. drugiego takiego nie bylo i nie bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc biedronka
strasznie szkoda Michaela, presja mu nie pomagała w życiu :( w końcu musiało coś się stać 😭 biadronka, ale ostatnio gdzie nie napiszę, to mi jadą 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie im odwiń :classic_cool: czytalam ten referat co mi mejlem podeslalas :D nie mialam sily odpisac, wybacz:P ale dzisiaj to uczynię :classic_cool: a Michaela jasne, ze szkoda :( ale wierze, ze tam gdzies jest mu lepiej niz tu wsrod tych kanalii z szołbiznesu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc biedronka
abraja przesłała mi swój tekst... nie wiem, czy czytałaś ten topik MJ żyje, ja podczytywałam odpowiedzi nie wymagam, jeśli nie masz siły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość favorit_sonk
Ja uwielbiam "Wszystkie dzieci nasze są". Nie jest to piosenka MJ ale bardzo mi się nim kojarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez podczytywalam, ale to chyba brednie :o ludzie nawet po smierci nie dadzą mu spokoju :o odpisze, obiecujem :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
favorit_sonk - to od majki jezowskiej? Wszystkie dzieci nasze są: Kasia, Michael, Małgosia, John.. to dlatego ci sie kojarzy z MJ :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa, teraz sie pojdzie fama, ze slucham MJ :o tzn Majki Jezowskiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc biedronka
ja już znikam 🖐️ miłego dnia a Majka Jeżowska do pięt KRÓLOWI nie sięga :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×