Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prawiczek z wiarą

Wiecie co? Dobrze, że nie mam kobiety

Polecane posty

Gość i ja kcem
albo bawole flaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz kupować prezerwatyw.. możes zawsze zastosować stosunek przerywany :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i Ty sie dziwisz ze nie masz dziewczyny... wiesz... jak sobie znajdziesz ta upatrzona dziewice to gdzie widzisz problem? niczym Cie nie zarazi wiec tabletki anty i bez gumki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Pozostaja worki sniadaniowe \" Za duże. :o🖐️ \"Nie musisz kupować prezerwatyw.. możes zawsze zastosować stosunek przerywany \" Zaszłaby w ciąze i miałaby rozstępy na brzuchu. :o🖐️ I jak tu się z taką kochać? :(🖐️ zła tabletki szkodza zdrowiu. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijawka lubi sie masturbowac
Ty sobie znajdz faceta najlepiej tez prawiczka kobiety nie bedziesz mial nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj jeszcez kilka lat, moze wtedy dojrzejesz :O A tak na serio nie wiem czy robisz sobie jaja, czy jestes taki naprawde, bo jak tak, to jeszcze wiele czasu pzred Tobą. A Twoje rozumowanie... ehh.... 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tami niezalogowana
buhahahhaha pzw nie marw sie ja Ci kupie i wysle poczta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tami niezalogowana
morda w kubeł:-O wlasnie ciezko pracuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby mój szacunek do faceta miał zależeć od kupna prezerwatyw... :O Ehh.... Jak widać, jeszcze wiele czasu pzred Toba :P Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to Ty te tabletki bedziesz brał czy ona? A jesli bedzie brała to ja zostawisz czy jak? ja biore wlasnie ze wzgledow zdrowotnych wiec wybacz ale Twoj tok rozumowania jest bardoz ograniczony :) Tabletki szkodza ale z gumka jest chujowo :D a bawic sie w jakies kremy plemnikobójcze, stosunek przerywany to niektorzy nie maja czasu... :D jak sie ma ochote to sie nie mysli czy trzeba sie czyms posmarowac, czy, dasz rade wyciagnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tami niezalogowana
hmm zasuwalam sobie suwak w spodnicy:-O rece raz mam wolne a raz nie roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka a nie miałabys takiego faceta za cipkę? :o🖐️ zła nie słyszałem o tabletkach anty poprawiających zdrowie. :(🖐️ "zasuwalam sobie suwak w spodnicy" Cos czuję, ze szykuje się awans. :P🖐️ Nie bij. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo Ty malo jeszcze wiesz :) no chyba, ze trafisz na jakas 22 latke ktora od 12 roku zycia bierze tabsy bez zadnej przerwy :) to zrozumiem ale jesli trafisz na 22 katke ktora nie bierze tabsow i zacznie zebyscie mieli udany seks to przynajmniej sobi pobzykasz bez obaw :) a po roku panna zrobi sobie pzrerwe i wszyscy beda szczesliwi :) zreszta tabsy bylyby ok - biorac pod uwage ze w przypadku prawiczka stosunek przerywany nie ma szans powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość csssss
takich małych gumek nie produkują każda spadnie z Twojego fiuta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczku- jeśli chodzi o to co napisałes, to tak mam cie w tym momencie za cipke ;) ale nie dlatego, że nie kupisz prezerwatyw tylko z powodu twojego rozumowania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tami niezalogowana
nie zbije:-O to nie tak jak myslisz:( 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie. mezczyzna bez samochodu to jak kobieta bez piersi.slowem: bezuzyteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wszystjko można kupić w internecie :D Starsznie sie nudzisz, wymyśłajac takie głupoty. Idz pobiegaj, wyładuj sie troszke, poczujesz sie lepiej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie każdy facet ma samochód, zresztą masz czas jeszcze kupić. Zależy jaka kobieta, jedna będzie miała Cię za nic, a inna zrozumie Twoje dziwne "obawy". Zresztą możesz jeszcze poprosić kumpla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×