Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość milkkaaa

gdzie kupic tapety ścienne ?

Polecane posty

Gość decorations
Zapraszamy do nas, jesteśmy w Pruszczu Gdański, 12000 wzorów w ofercie, ponad 80 najnowszych katalogów do oglądania na miejscu, adres i oferta decorations.pl

Gość gość
szkoda słów, człowiek chce się coś dowiedzieć a tu same REKLAMY!!!!!!

Gość Patrycjoza23
Zobacz ofertę fototapet tutaj http://reproteka.pl znajdziesz tam również informację jak je przykleić do ściany, na pewno C***omogą, miałam ten sam problem :)

Gość gość
Ja kupowałam tez w Internecie, bo jednak ceny w Internecie są duuuużo tańsze niż w sklepach stacjonarnych. Kupiłam w sklepie pieknetapety.pl tapetę ok.70 zło, a w Castoramie ta sama była po 120 zł. ! Przy 5 rolkach różnica jest naprawdę spora ;) sam sklep spoko - mają super fajną wyszukiwarkę, łatwo znaleźć coś co się spodoba.

Gość nowator444
a ja starą tapetę pomalowałem farbą , a na jedną ze ścian położyłem fototapetę.Nie taką oklepaną z sieciówek , ale zamawiałem w drukarni dimlab.Pokój odnowiony i całkiem przyjemnie wygląda.

Gość gość
Malowalas tapete farba? Po co? trzeba było zedrzec I dac nowa tapete. Mysmy z mezem ostatnio w xwallu kupili fajna cz-b fototapete I wyglada rewelacyjnie w salonie.

Gość gość
ODRADZAM TWOJE-FOTOTAPETY.PL !!!! Przysłali mi fototapetę w 2 kawałkach i nie chcą przyjąc reklamacji. Szefowa bezczelna traktuje klienta jak g***o które nie ma nic do powiedzenia i nie ma racji. Mówi, że informacja o tym że 140 cm jest drukowana na dwóch brytach jest na stronie a na stronie jest tylko o tym że drukują szerokości od 50 - 150 cm więc jakby nie patrzeć jeszcze się mieszcze. Potem dodaje że o tym ze na ilu kawałkach zostanie wykonany wydruk decydują oni, a ja mam obowiazek zatelefonowania i zapytania w ilu kawalkach chca mi to wydrukowac bo oni sie znaja i oni robia tak jak chca. Kasy nie chce oddac, nowego wydruku nie zrobi - chyba ze za to zaplace. Bezczelna i chamska baba. Daja klientowi na swojej stronie mozliwosc ustalenia dowolnych widelek rozmiaru a potem sie okazuje ze to i tak pic na wode, wydrukowac na kilku kawalkach to kazdy sobie moze, nawet ja w domu na drukarce.

Gość rosanna_ah
Ja widziałam fajne wzory w Leroy Merlin, co prawda nie jakaś wielka gama do wyboru, ale na szybko coś się znajdzie. Wpisując w allegro "tapety" też można trafić fajne kąski. Ze sklepów internetowych mogę polecić www.tapetowyswiat.pl, istnieje możliwość zaprojektowania własnego wzoru, czas realizacji szybki, wysoka jakość tapet. Polecam ;)

Gość Riri86
Wiesz co, zamiast tapety, polecam Ci fototapetę, są ciekawsze i robią większe wrażenie. Ja zamawiałam na stronie pictory.pl. Mają duży wybór i możesz zrealizować własny pomysł :)

Gość michau89
polecam sklep http://i-tapety.pl w szczególności tapety rasch. Mają bardzo duży wybór a na przesyłkę czekałem 2 dni. Po otwarciu paczki tapeta była w nienaruszonym stanie, z i-tapety remont udany :)

Sprawdz tutaj www.bluecanvas.pl bardzo duży wybór w bardzo dobrych cenach . Sam zamawiałem ostatnio fototapete do pokoju dla dziecka ale wybór jest przegromny ponieważ ta firma zajmuje się przede wszystkim tym także wyarto tu zajrzeć !

Gość gość
Sklepów z tapetami masz sporo. Kwestia tylko znalezienia czegoś dobrego i najlepiej niedrogo. Fajne rzeczy znajdziesz w xwall, z tego co kojarze mająsprzedaż online a w internecie zawsze jest taniej niż stacjonarnie.

Gość gość
Polecam www.oretytapety.com, fajne wzory, zdjęcia wnętrz i kalkulator tapet.

Gość terree
Może sprawdź sobie fototapety na portalu www.topago.eu . Mają bardzo ciekawe grafiki, w świetnej jakości. Niektóre zdjęcia to prawdziwa sztuka moim zdaniem np konie w biegu, czy tygrysy uchwycone w walce. Ja mam akurat stąd fototapetę z widokiem na Londyn i efekt na ścianie jest nie do podrobienia.

Gość gość
Sprawdź sobie xwall. Ja kupowalam tam. Cenowo niedrogo a towar definitywnie z wyższej półki. Mysle ze na 100% będziesz zadowolona.

Gość erer33
Solidne i dobrze wydrukowane fototapety mają w sklepie online -dekorami.pl. Tutaj ten druk wygląda jak żywy, po prostu obraz jest bardzo realistyczny i to się przekłada na efekt dekoracyjny.

Gość keringa
W sklepach stacjonarnych nie ma już takiego dużego wyboru jak kiedyś. O ile jeszcze kilka lat temu były sklepy z tapetami to obecnie jest ich jak na lekarstwo. W większych marketach również jest zaledwie kilka wzorów na krzyż ( głównie nowoczesne i bardzo pstrokate - powiedziałabym,że raczej do kawiarni a nie do mieszkania...). Sama zamawiałam tutaj: http://53dekoracje.pl/ . W sklepie z tapetami jest bardzo dużo fajnych moim zdaniem retro wzorów ( osobiście bardzo dobrze czuję się w pomieszczeniach tego typu).

Gość zenek_D
Szukałem tapety, która by mi problemów przy montażu nie robiła, bo na wynajem ekipy remontowej to mnie nie stać :P Zresztą to niby taka prosta sprawa – nałożyć tapetę..no ale. W każdym razie kupiłem taką specjalną tapetę z już naniesionym klejem ze strony www.dekorami.pl . Na początku były takie jakby bąbelki po nałożeniu tapety, ale na drugi dzień tak jak pisali w instrukcji wszystko znikło.

Gość gość
Najprosciej zamowic sobie z internetu. Masz producentow takich jak xwall, wybierasz klikasz i już. Bardzo fajne tapety totalnie rozne od tego kiczu który jest w 90% salonów z tapetami.

Gość monikkaa68
W sieci jest bardzo wiele sklepów z tapetami http://loveyourwall.com/ Najlepiej tam poszukać, tylko trzeba dobrze dobrać ustawienia monitora, bo to może wpływać na różnice w kolorach na monitorze oraz rzeczywistości.

Gość Gwiazdka223
Bardzo dobrej jakości fototapety znajdziesz na www.topago.eu . Zamawiałam u nich jakiś czas temu i decyzji nie żałuję. Zależało mi na czasie, a przesyłka została dostarczona bardzo szybko. Poza tym ich fototapety wyglądają naprawdę oryginalnie i niepowtarzalnie.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować