Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość super niania Z OLSZTYNA

SUPER NIANIA Z OLSZTYNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Polecane posty

Gość super niania Z OLSZTYNA

RODZICE piszcie wiecej info podam w kontakcie prywatnym -doswiadczenie w opiece nad dziecmi od 2 roku zycia, komunikatywna, stabilna zyciowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zarejestrować się na portalu do tego przystosowanym, np. niania.pl i tam poszukać rodziny która poszukuje niani lub poczekać aż się jakaś zgłosi. Tu są oferty pracy dla niani z Olsztyna : http://www.niania.pl/Rodzic/Olsztyn/SearchOffer.html Ja niani dla synka szukałam właśnie przez tego typu portale, a nie na forach ogólnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rojojojo
Siemka :) http://superniania-online.blogspot.com/ Jeżeli ktos by chcial ogladac odcinki superniani to zapraszam :) Sama tworze bloga i wrzucam filmiki. Obiecuje ze znajda sie tu wszystki odcinki :) Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieta
JESTEM MŁODĄ MAMĄ I DODATKOWO ZAOPIEKUJĘ SIĘ DZIECKIEM. TEL:512841149

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dra Cula
Mamusiu, chcesz sobie dorobić kosztem innego dziecka? Najgorszy rodzaj opiekunki: mamuśka. Przy byle sprzeczce zawsze stanie po stronie swojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuję tu
poszukać pracy. Mam 51 lat, doświadczenie jako opiekunka, lubię dzieci, szybko nawiązuję z nimi kontakt. Najchętniej zaopiekuję się dzieckiem powyżej 4 lat, również dorywczo. 51j@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuję tu
ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opiekę do dziecka pełni tez centrum rozwoju dziecka w olsztynie przy ul. jarockiej 61 -> to ich strona www.terapia.dziecka.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×