Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MAGYAR

PRZEDŁUZANIE WŁOSÓW TORUŃ/POZNAŃ

Polecane posty

Gość MAGYAR

Witam serdecznie wszystkie Panie mam 21 lat i od 4 zajmuję się przedłużaniem włosów. od 2 lat robię to profesjonalnie zdobyłam wymagane certyfikaty oraz ukończyłam szkolenia. W tym momencie jestem dyplomowana stylistką dlatego na pewno trafisz w profesjonalne ręce. W ubiegłym roku przedłużyłam włoski ponad 300 Paniom. Na każdą usługę wystawiam rachunek CENNIK: włoski długości 50 cm 1 pasemko –włos azjatycki 4,50 całkowite przedłużenie (120-200 pasm)-włos azjatycki 399 zł 1 pasemko- włos indyjski- 5,70 całkowite przedłużenie (120-200 pasm)-włos indyjski 549 zł WŁOSY Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI, MOŻNA KRĘCIĆ, PROSTOWAĆ, FARBOWAĆ .PO WYKONANIU USŁUGI DODAJĘ GRATIS SPECJALNA SZCZOTKĘ ORAZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI NOWYCH WŁOSKÓW;) METODA JAKĄ PRZEDŁUŻAM ? Micro Rings Hair Extension® Micro Rings Hair Extension® JEST METODĄ CAŁKOWICIE BEZINWAZYJNĄ W STRUKTURĘ NATURALNEGO WŁOSA, PONIEWAŻ WŁOSY NATURALNE DOCZEPIANE SĄ ZA POMOCĄ MIKRO RINGÓW - MALUTKICH OBRĄCZEK TYLKO I WYŁĄCZNIE z silikonem BEZ UŻYCIA KLEJU, WOSKU CZY innych metod żywicznych oraz URZĄDZEŃ NA CIEPŁO. Ta metoda może być zastosowana do włosów cienkich, bardzo osłabionych i/lub zniszczonych oraz do wielokrotnie już przedłużanych. Tą metodą włosami można się cieszyć nawet rok. ZAPRASZAM. KONTAKT GG: 12750263 e-mail: magyar997@wp.pl Przedłużam włosy klientkom z Poznania! Chętnie odpowiem na wszystkie pytania:) Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×