Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Miło jest na sercu jak ludzie o nim pamietaja i chcą go wspominac... Chociaz wczoraj to tak wyglądało wszyscy go tak wspominali jak by on żył ...:(Nawet jak padło pytanie jak to jest tanczyc jak Michael Jackson.??? ..) a moim zdaniem to była improwiazacja a nie tanczenie jak MJ... Ale nie podoba mi sie ze ludzie wyciagaja jego prywatne tel rozmowy na swiatło dzienne... :O Przepraszam was ale nie sledze was regularnie zawsze bo czasami nie mam neta i tak z doskoku tu wpadam...i moze pisze cos co juz było na tapecie ... Teraz oglądam jego ostatni wywiad z 2005 r. 😭 Bardzo mi sie spodobał to zdanie powiedziany przez MJ : Wspaniała muzyka i wspaniałe melodie są niesmiertelne. Teraz wiem i wiem to nie tylko ja ze jego muzyka bedzie niesmiertelna bez konca...:) Boze jaki on był cudowny człowiekiem w srodku ...nieskonczenie ufnym i dobrym a te kanalie go zniszczyły :O od srodka ukreciłabym takim łby... Sama wiem cos o mozliwosciach negatywnych prasy ...od strony prywatnej i nie zycze nikomu by ktos wchodził w zycie z butami i publikował twoje perypetie w nieprawdziwym swietle. A polowa o MJ 99 % plotek to brednie , ja wierze tylko w to co on powiedział w swoich wywiadach o sobie i o rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile... Man in the mirror You are not alone Moja złota trójka.... i wszystkie inne....sa wielkie .... Jak słucham wogole MJ to przechodzi mnie jakis dreszcz...:) tzn tak nie jestem z kamienia... :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=DtpbJk_HnS8 od min 2.47 uwielbiam jego miny i reakcje, (tego pytania mialo nie być, stąd zdziwnie MJ) ale widać że są w 100% prawdziwe, widać jak nie po myśli mu to idzie, jak sie broni bo pewnie spodziewa sie jakiegoś głupiego pytania... http://www.youtube.com/watch?v=bT7fStQY7CY&feature=related po koncercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygwatemala
widzę, że wszyscy się tu pogodzili z jego śmiercią, a ja jak się czasem zastanowię to myślę, że nie jest ona wcale taka pewna...oczywiście dla świata i mediów MJ umarł i nie wróci nigdy, ale to że faktycznie nie żyje to nie musi być prawda...zobaczcie jak media kłamią i manipulują, gonią za sensacją...na przykład epidemia świńskiej grypy czy kryzys gospodarczy, oczy mediów zwrócone były na MJ bardziej niż zwykle, bo miał przecież powrócić na szczyt, mogło być tak, że wezwano karetkę, media się zwiedziały i ktoś puścił plotę że MJ dostał zapaści czy coś, ktoś podchwycił, lawina ruszyła wskutek czego MJ został uśmiercony, no a później wiemy co się działo i co z tego wynika.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka133333
Tak,ale przecież Michael nie pozwoliłby żeby przez plotki mediów wszyscy fani sądzili,że on nie żyje. http://www.youtube.com/watch?v=TfLkkAUApQs&feature=related ta melodia wprowadza w taki melancholijny nastrój i te sceny! ;( Najpiekniejsza jak gra na pianinie ! :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja także nie widziałam końcówki, tj. we are the world, jakos myślałam, że już nic ciekawego nie będzie. jesli chodzi o moje odczucia odnośnie koncertu- być może się czepiam, bo to oczywiste, że MJ nie dorówna nikt. Ale te wszystkie występy czy taneczne, czy śpiew, pokazują tylko małość tych "artystów". A może bardziej wielkość MJ. Jak dla mnie to nie było żadne tribute, jedynie marna próba naśladownictwa niestety. Momentami czułam się zażenowana, że tak fatalnie przygototwana impreza miała być ku czci króla...czy widziałyście reakcję ludzi? tzn. że mało kto sie bawił? Cały koncert na polsacie wydawał mi się starsznie chaotyczny, były fragmenty, gdy gubili sie prowadzący np. i któryś raz napiszę- cieszę się, że jesteście. Jak czytam, że nie tylko ja mam tak, że trudno mi o nim zapomnieć... Trudno nie rozpamiętywać, właśnie tego, ze odszedł tak samotny, niezrozumiały, że nie był szczęśliwy. Jakoś nie mogę się z tym pogodzić (tak naprawdę to mi w ogóle trudno uwierzyć, że go nie ma...) czuję się jak dziwak, gdy słyszę gdzieś jego piosenkę czy materiał o nim (jak ten na TVP1) i bardzo mnie to dotyka, a moi bliscy w ogóle tego nie zauważąją. tzn traktują to jak kolejną piosenkę w radiu czy reklamę w TV. A ze mną dzieje się coś dziwnego...czuję jakbym była częścią tego, jakiejś tajemnicy...hmmm...trudno to wytłumaczyć:) a poza tym- szczęścia w tym roku Wam życzę. odnalezienia własnej drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butterflies-Ja tak, samo.... miło jest tu wejść i poczytać ze nie tylko mi odbija... i ze może jestem zupełnie normalna... jak wszyscy tutaj. DZIĘKI ZE JESTEŚCIE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Butterflies fajnie, że coś takiego napisałaś. Zgadzam się z Tobą odnośnie słuchania MJ. Ja już się z tym ukrywam, bo ludzie zaczynają się stukać w czoło jak im mówie co robię, kogo mam na tapecie, albo czego słucham...MJ jest jak nałóg, uzależnienie, jak zaczynam oglądać video, czy słuchać, czy czytać o nim, to tak jak dziś (od 12 siedze przed kompem non stop wywiady i filmy z MJ) 8 h wjęte z życia, na co? Na coś co minęło, na wspomnienia... Smuci mnie bardzo fakt, że MJ był przez całe moje dzieciństwo i teraz jak oglądałam Moonwalkera i smooth criminal, pomyślałam, że już nigdy MJ nie będzie zabawiał fanów swoich tańcem, nigdy nie stworzy nic nowego, nigdy już nie bedzie MJ...i czuję jakby mi ktoś zabarał coś z dzieciństwa, coś się skończyło, mój czas też upływa, jak każdego, to mnie dołuje, nic nie trwa wiecznie. Dobrze, że jest to forum, przynajmniej moge sie wygadac, bo tak to nikt nie zrozumie, a ja czasem z bólu i płaczu nie wiem już co mam ze sobą zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja o jeszcze jednym dziwactwie:P z jednej strony ta muzyka daje mi wielką siłę. mam na mp3 i słucham, gdy pokonuję kilometry na bieżni. I wtedy czuję, że świat nalezy do mnie. ta muzyka daje MOC!!! a już przy wanna be starting something mam ochotę zwiększać prędkość:) uwielbiam też w samochodzie, nagrałam sobie także i możliwość słuchania, gdy nie słyszy nikt inny, gdy nie trzeba się nikomu tłumaczyć, jest bezcenna. Można tylko głośno słuchać, śpiewać i wybijać rytm na kierownicy;) to są te momenty gdy jest moc, wielka siła, taki przekaz, że mozna góry przenosić... ale jest też druga str medalu... nie wiem sama, kiedy, w jakich sytuacjach, gdy słyszę go, to jest tak niewyobrażalny żal i smutek, który przeszywa aż do szpiku kości. przychodzi takie uczucie i tak jakbym się cała w nim zapadała... (podobnie jest właśnie w tym sytuacjach, o których pisałam poprzednio. tzn np. jestem w pracy, gadam ze znajomymi i nagle słyszę w tle, w radiu np. tę muzyke- jego piosenkę. ludzie kontynuują rozmowę, niezauważając, ze przed chwilą była doda, a za chwilę może być rihanna, a teraz śpiewa ON. A mnie to dopada, nie potrafię przejść koło tego obojętnie, jakieś takie dziwne uczucie... i nadziwić się nie mogę, że oni TEGO nie słyszą, nie zauważają... czy to kiedyś minie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe.. Mam do Was pytanie :D Jesli miałybyście stawiac na jednego z sobowtórów Michaela to na kogo stawiacie: Navi Earnest Valentino ECasanova czy może Carlo Riley? Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkkkkkka
Witamy! Bardzo prosimy o oddanie głosu na wirtualny pokój naszej córeczki Nikoli. Prosimy wejdź na poniższy link i zagłosuj! To zajmie Ci tylko 7 sekund, a dla nas Twój głos jest bardzo ważny! http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/10098 Dziękujemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka133333
http://www.youtube.com/watch?v=cWCmEoL-cN0 niesamowite jak on potrafił zjednać wszystkich ludzi ! Masa milionów śpiewająca "We are the world" i to jak wyrzuca swoją marynarkę ahh ! mieć taką w posiadaniu! ;((( nie mogę uwierzyć,że już nigdy nie pomacha swoim fanom,nie przytuli! ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katuska25
hejjjj .. ja poprostu sie w nim zakochalam odkad zobaczylam ten film co byl w sylwestra na tvp1 poprostu nie moge przestac o nim myslec o tym jakim byl artysta i wspanialym czlowiekiem ... niestety nie bylo mnie calymi dniami w wakacje w domu i nie wiedzialam jak swiat zareagowal na jego smierc ... jak bylam mala to sie w nim kochalam jak zreszta kazda z nas ... on mi sie sni po nocach ... co mam zrobic zeby o tym juz nie myslec ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Witam wszystkie fanki i zycze Wam szczesliwego Nowego Roku! Dawno tu nie zagladalam z braku czasu. Czy wiadomo cos w sprawie koncertow z hologramem MJ? Sa moze jakies nowinki co do ewentualnej mistyfikacji smierci Michaela? Bede wdzieczna za info. Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota---------
kaktuska,ja też jestem w Nim zakochana na amen.Codziennie myśle ,słucham muzyki,ogladam filmiki,nawet szperam po różnych forach,gdzie często piszą totalne głupoty :O.Zgłupiałam do reszty,ale nie mam na to wpływu.Pół roku,a mi nie odpuszcza ani na trochę.Jestem stała w uczuciach :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczkaaaaaaaaaaaaaaaaa
Witamy! Bardzo prosimy o oddanie głosu na wirtualny pokój naszej córeczki Nikoli. Prosimy wejdź na poniższy link i zagłosuj! To zajmie Ci tylko 7 sekund, a dla nas Twój głos jest bardzo ważny! http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/10098 Dziękujemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyvka
podobno była nagrywana na Invincible

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyvka
świetna jest. ja chcę całą................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota------------
Moim zdaniem E.Casanova najbardziej przypomina MJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałyście ile jest nowych ksiązek z MJ na allegro? Chętnie bym kupiła wszystkie żeby poznać wszystko związane z MJ, ale są cholernie drogie po 150 zl poczekam może będą tańsze jak trochę czasu minie i pamięć o MJ ucichnie a teraz uciekam, bo mój chłopak do mnie dzwoni :P:P:P http://img696.imageshack.us/i/19448130508527602714973.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×