Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość czy wierzycie że on żyje
wreszczie znalazłam, iluzjonista z Vegas to Criss Angel a plakat z królikiem to plakat reklamujący jego show Belive Criss miał wpółprcować z Mikiem podczas koncertów w Londynie zobaczcie filmik, motyw z Crissem rozpoczyna się o 2:58 http://www.youtube.com/watch?v=i6cpQ4baYpU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhmm... no ale czemu to ma byc podejrzane z tym plakatem skoro to iluzjonista?Cirque de Soleil tez ma pewnie plakaty przed swoimi występami... A że Paris miala koszulke z królikiem?Nie wiem, ale ja tu nie widze nic podejrzanego dziewczyny.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :D Dziewczyny chciałam złożyć Wam i wszystkim innym fanom MJ spokojnych, zdrowych i pogodnych świąt - chociaż z tą pogodnością może być różnie w takich okolicznościach . Jednak mimo to życzę Wam kochane WSZYSTKOEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA:D jak tylko znajde wiecej czasu napewno poczytam co natworzyłyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Przyłączam się do świątecznych życzeń, życzę Wam wszystkim spełnienia marzeń, pogody ducha, zdrowia i pomyślności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf.
I ja również do życzeń się przyłąćzam,życze Wam odnalezienia w sobie takiej samej miłości w sercu jaką miał Michael oraz jego niewinności.Feliz Navidad !;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MJ wyparł kolędy...I love him. Wesołych Świąt!! PS. Ciesze sie, bo w końcu bedwe miala czas nadrobić zaległości tu na forum ;) (zamiast oglądać kevina samego w domu po raz 24...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota-----------
Ja też słucham MJ zamiast kolęd.Smutno mi,że Michael nie doczekał Swiat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota-----------
Wesołych Świąt dla wszystkich forumowiczek i wielbicielek Michaela :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberan-girl
Rodzinnych, niosących spokój i nadzieję Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia, pomyślności spełnienia wszystkich marzeń w Nowym Roku życzy Wam liberian 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyvka
Wesołych i zdrowych Świąt Wam życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota--------
Przypomniał mi sie filmik jak Michael dostał pod choinkę pistolet na wodę,cieszył sie jak dziecko :D Boże jaki on był kochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to już pól roku... I nic nie zapowiada powrotu (m.in.na Święta) według rzekomego pamietnika...Kolejny dowod na to, że to był fake a nasz MJ od pól roku jest po drugiej, może lepszej stronie.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Niektórzy próbują doszukiwać się jakichś znaków, szansy na to,że może MJ żyje - mają takie prawo, oczywiście. Każdy z nas inaczej radzi sobie z jego stratą. Ja jednak wiem,ze on odszedl na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota-----------
Złotowłosa,ja tez,rozpaczliwie czekam na Sylwestra,choć wiem że nie żyje:(,nie umiem sie z tym pogodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukf
nadzieję na to że żyje mają głównie ateiści, wierzący wiedzą, że MJ jest już po tej lepszej stronie życia, kiedyś wszyscy się tam spotkamy:classic_cool: teraz czy za ileś tam lat i tak by umarł....wszyscy odejdziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieje ponoć umiera ostatnia...Najgorsze jest to ze wciąż potrafię rozryczeć się jak np. w autobusie usłyszę "you are not alone" To dopiero masa,ja chyba wyląduje na jakiejś terapii,jak mi nie przejdzie. A czemu piszesz ze na sylwestra czekasz? Ja nie w temacie bo staram sie unikać czytania i oglądania czegokolwiek o Nim bo to zaraz kończy sie płaczem jak w tym momencie-Nie wiem tylko ja jestem taka nienormalna? paranoja to co się ze mną dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota---------
W Sylwestra do Warszawy przyjeżdza Latoya i sobowtór Michaela Earnest Valentino.Mam być jak twierdzą wielki powrót Michaela i to w Warszawie :O nie wierze ale Polsat będę oglądać.Popatrze na występ Earnesta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota---------
Co do paranoi,to ze mną tez nie jest dobrze:O Tez potrafie sie rozryczeć jak głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też popatrzę z ciekawości...Ale mogliby dać sobie spokój z tym hasłem o powrocie (jakim powrocie?) :O Chyba chcą sobie zwiększyć oglądalnośc w ten sposób.Okropne.Biedny Mike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota--------
No własnie,sama sie dziwie że to czytam,ale podchodze do tego wszystkiego sceptycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×