Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Ja jeśli miałabym wybierać to stawiam jednak na pierwszym miejscu na Valentino choć może z wyglądu mniej podobny do MJ niz E'Casanova, ale za to pod względem zachowania, jego głos i jakaś taka delikatność najbardziej przypomina mi Mika. Oglądalam wywiad z E'Casanova i on wydawał mi jakiś taki gangsta jesli chodzi o zachowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość such a beautiful
human being❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka13333333
Videa które przesyłacie są niesamowite. Jak ja sie cieszę,że odkryłam to forum :) Wogole zauwazylam w samej sobie,że pragnę Michaela w różnych wersjach.Jednego dnia chciałabym aby byl moim partnerem życiowym aby darzył mnie miłością,namiętnością ale drugiego chciałabym aby Michael był moim przyjacielem do zabaw i psot,aby nauczył mnie swojej niewinności aby razem ze mną jadł watę cukrową i bawił się w chowanego.Tak to moje uczucie może być dla was nie ważne,ale musiałam gdzies to napisać,podzielić sie moimi odczuciami :D Noi PS. ostatnio śniło mi się jak razem z Michaelem bawiliśmy się na śniegu oraz pryskaliśmy bitą śmietaną fantastyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się bardzo cieszę, że trafiłam na to forum :D W moim otoczeniu nie ma zbyt wielu osób, które czują i myślą tak samo jak ja jeśli chodzi o MJ... Elvis - ja jestem z Chorzowa więc odpada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka133333
ja również sama czemu wszyscy fani są samotni w swojej fascynacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka133333
no właśnie to jest bardzo dziwne aż za dziwne. wogole jakos wciaż nie mogę sobie uświadomić,że on nie bawi sie gdzies z dziećmi w Neverlandzie,że one juz go nigdy nie zobaczą. jejj jak to boli ! nie mogę w to uwierzyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka133333
właście słucham płyty This is it,czekam na DVD this is it iiii ...czekam na Michaela. ;( oraz na jakieś niespotykane filmiki których jeszcze nie odnalazłam a które któraś z Was miala przyjemność i pragnie je wrzucić na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
jesli bedzie w lodzi to ja tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie wiem czy to jest zdrowe, jak chce mi się płakać cały czas jak słucham MJ i zaczynam o nim myśleć, jaki był, że go już nie ma itd, mam od kilku dni doła, nie wiem czy MJ nie wpłynął tak na mój nastrój :( Chyba muszę troche przystopować z nim, bo skończę u psychologa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Dirty, musisz się wziąć w garść...wszystkim nam jest trudno ale nie w tym rzecz by wpędzać się w depresję na to czy MJ nadal z nami jest czy nie nie mamy żadnego wpływu, niestety jesli faktycznie żyje ale ukrywa się to ma do tego prawo, a jeśli odszedł, to też musimy się z tym pogodzić dał nam w swoim życiu tyle z siebie ile potrafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja tego nie kontroluję, tak czuję. Może przesadzam z czytaniem, oglądaniem, sluchaniem go, i wczuwam się w to jakie prowadził życie, jak sie zachowywał, o czym marzył, co lubił, co myślał, co czuł, analizuję każde słowo i gest :O to obsesja teraz nawet w pracy co mam wolniejsza chwile zaczynam o nim myśleć, jezu przegięłam, musze o nim zapomnieć na jakiś czas. A najgorsze, że ja zawsze miałam jazdy z psychiką bo za dużo myślę o życiu, to teraz jest to zdwojone, chciałabym żyć tak jak on, ale nigdy chyba w żadnej kwestii mu nie dorównam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Ile masz lat Dirty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota-----
Na tym nowym zdjęciu niewiele widać,albo ja jestem ślepa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć co do tego zdjęcia to jest to, te same foto tylko w gorszej jakosci jakby celowo rozmazane. Tak mi sie wydaje, ktos po prostu sie tym bawi i celowo robi zadyme. Dirty - kochana ja też tak mam:( to okropny ból i rozpacz ale cóż stało się i nic już nie zrobimy. Musimy z tym życ , mogę Cie pocieszyc że teraz napewno jest mu dobrze i jest tak szczęśliwy jak chyba nigdy wcześniej. W końcu ma spokój . Liberian a Ty gdzie sie podziewasz co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiele widać ale
może być prawdziwe...jak ludzie piszą, że medycy nie poznali, że to MJ, myśleli, że to starszy, łysy człowiek...ludzie by go nie poznali, dlatego być może poprawiono to zdjęcie wklejając twarz MJ'a tak by był rozpoznawalny... ale faktycznie wygląda jakby głowa była obrócona, a przecież rurka jest w tym samym miejscu, że niby na ustach, a jakoś twarzy nie widać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×