Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Z tą Holandia to niegłupi pomysł, znalazłam fajny portal taki "autostop" tyle ze bezpieczny i wygodny bo przez internet, jest strona gdzie ludzie podaja swoje dane, maja loginy i oglaszaja ze np. wtedy i wtedy jade do holandii moge zabrac 3 osoby, i koszty sa tylko za benzyne, a oprócz tego tez widzialam swietny portal z bardzo tanimi hostelami, ceny jak w polsce :) ale to już wyższe wtajemniczenie fana MJ żeby jechać po to by się na pomnik popatrzeć :) ale kto wie, kto wie...jak te golden gacie zaatakują nasze biedne spragnione MJ umysły to wszystko sie może zdarzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dirty ta holandia jest nawet bardzo realna zwłaszcza że mam kolege ktory właśnie woźi ludzi tam. Ma firme transportową - przewóz osób. Gdybym miala pewność że wiecej osób pisze sie na wyjazd to juz bym dzwonila i dowiadywala sie ile i kiedy ? Dajcie znac co o tym myslicie:D ja sie pisze . Założe sie że finansowo wcale drożej nie wyjdzie niz toruń czy wawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
holandia brzmi super, tylko przeraza mnie tak dluga podroz, ja zle znosze dlugie podroze pociagami a to pewnie byłby autobus, jeszcze gorzej :o no ale dla MJ dalabym rade:P tylko na ile dni wtedy? 2-3? pamietajcie ze 25.06 wypada w piątek, wiec teoretycznie mamy caly weekend plus np dwa dni urlopu (czwartek i piątek). ja wiecej nie wezme, bo w wakacje zamierzam jeszcze wziac urlop na kilka dni, wiec góra 2 dni w czerwcu. dziewczyny a moge spytac ile macie lat? :P ja mam 24, w tym roku 25 juz w sumie, chodzi o to zebysmy sie jakos dogadaly :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Ja mam (jak juz pisalam )30-tke :( http://www.youtube.com/watch?v=8Qym7FZiTD4&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=047P-WGkh4A&feature=related :( Co do tej Holandii - pomysl jest swietny. Jednak wymaga troche zaangazowania. W tej chwili jest nas 4 osoby, jak dobrze liczę. Troche mało, jak sadzicie? Stawiam w tym roku dom i musze niestety liczyc sie z kosztami... :( Coroczny wypad na urlop do Chorwacji musimy sobie z mężem darowac na jakiś czas.. Tak więc w moim przypadku sprawa rozbija sie o koszta... Jakie by one byly jesli chodzi o tą Holandię? To musze wiedziec zanim podejme ostateczna decyzje :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
tak, finanse to tez wazna rzecz. sam dojazd to pewnie wydatek rzędu kilkuset zł (nie wiem, 200, 300 w obie strony), ja nie mam już legitymacji niestety. jak wszystko dogramy to chetnie, ale pomyslmy moze tez nad czyms 'blizszym' (nie wiem czy nie bylby problem z transportem dziecka ktorejs z nas, chyba XSCAPE chciala zabrac synka ze sobą a dzieci ciezko znoszą dalekie podroze). jesli juz to mozna sie rozejrzec za samolotem, ale teraz na znizki nie ma co liczyc, za pozno jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już 26. nie wiem czy dostane urlop 24.06, bo 1 lipca też jade do chorwacji a z kasa u mnie od pół roku krucho to mało powiedziane ;) Ale moze do czerwca uda sie jeszcze coś tam przyoszczędzić. Wydaje mi sie ze w 300 zł bysmy sie zamknęły, b. skromnie. Ale nie znam sie bo nie jeżdże, moze Xscape się lepiej orientuje. Heh, pomyślałam o busie, i już to sobie wyobrażam, zaszantowałybysmy kierowce i wrzuciły dyskografie MJ od ABC do THIS IS IT i byśmy śpiewały jak kiedyś w podstawówce się śpiewało hej sokoły ;) Tu któraś z was (chyba xscape) wkeliła linka z tribute MJ, i on tam mówił o sytuacji na świecie i uściśnięciu sobie dłoni itd, wiadomo skąd to jest ? z jakiegoś koncertu czy jak? wzruszyłam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie..kasa.. XSP pisala cos o jakims przewozie czy busie? Jednak mysle, ze trzeba na chwile obecna pomyslec o czymś bliższym niestety... Dirty - nie wiem dokladnie ktory link masz na mysli..? Abraja - co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
http://xs.to/share-B7C7_4BBE1B70.html jaka poza w ogole nienaturalna hahaha :P wiecie co ja mysle ze 25 czerwca to w kazdym wiekszym miescie cos bedzie organizowane, takze czy wybierzemy warszawe, lodz czy wrocław to chyba wszystko jedno. szczerze watpie zeby nam wypalila zagraniczna wycieczka, troche duzo zachodu z tym, ale kombinujemy dalej:) ja tylko chce uczcić mojego Mistrza, a czy zrobie to w neverlandzie czy w polskim lesie to juz mnie nie interesuje, On jest teraz wszedzie:) abraja co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ta holandia wcale drogo nie wychodzi, mam kierowce i auto na gaz. Dziś liczyłam już koszty paliwa itp a wiec na samo paliwo a raczej gaz maksymalnie wydamy 500 zł w obie strony co daje po jakieś 125 zł na osobe. Nocleg możemy załatwic w jakimś miejscowym małym moteeliku - wynająć jeden pokój i spac wszyscy razem czesc na podlodze w śpiworach czesc w łózkach :D nocleg to maks 25 euro na 4 os to tez niewiele. Do Eindhoven odemnie jest 9 godz drogi autem. Co do jedzenia zawsze mozna spakowac czajnik elektryczny i kuksu :D a wolnego potrzebujemy min 2 dni to tez nie duzo. Wszystko kochane jest do załatwienia, nie ma rzeczy niemozliwych a finansowo wcale nie wyjdzie wiecej niz np spotkanie w toruniu czy wawie itp. Jak policzylam to maks 400 zl na glowe i to jest juz z paliwem, noclegiem i jedzeniem. To chyba nie tak tragicznie? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
policzylam 400 zl ale to tak jak pisalam maksymalna kwota, syna w tą podróż bym nie brała jesli jest nas 4. Bo gdyby bylo miejsce to czemu nie:D ja dziewczyny do samej łodzi musze wydac 200 zł na paliwo bo ktos musi mnie zawiesc i wrocic po mnie czyli 4 kursy po 230 km to tak jak w jedną strone do eindhoven :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
jesli samochod to jestem za:) mi w sumie pasuje, finansowo powiedzmy tez, nie jest to namniejsza suma no ale jakos sie odkuje :P tylko szkoda ze nas tak mało, jak znam zycie to pewnie ktoras jeszcze powie ze nie moze bo cos tam. abraja a skad jestes? moze rozważymy tez wycieczke do Twojego miasta i z nami wypijesz za zdrowie Mike'a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bułka ale te 400 zl to tak jak pisalam maksymalna kwota. Na bank wyjdzie mniej. Ja obojętnie gdzie bym nie jechala np w Polsce to z takimi kosztami musze sie liczyc. 400 zl jednorazowo to duzo fakt ale mamy jeszcze czas zeby je uzbierac, troche na czyms zaoszczedzic i juz jest git :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
nie no już 300 czy 400 zł to nie ma roznicy w sumie, na pewno wole wziac wiecej i nie glodowac, bo jak mamy jechac i jesc BULKI Z SEREM to wiecie, zadna uczta :P tylko wiecie, ze jesli chodzi o jakies rezerwacje to mysle ze tam bedzie sie zlatywać kupa ludzi z calej Europy, w koncu to pomnik Króla, wiec jesli cos chcemy to nalezy rezerwowac jak najszybciej, bo potem taniego hostelu nie znajdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
jak cos to ja moge pomoc w prowadzeniu, mam prawko :P auto tez mam ale nie wiem czy bede miec akurat wtedy mozliwosc by je wziac, jesli bym miala to jeszcze lepiej, tylko ze ja mam focusa, 1.6 silnik i pali jak smok :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mogę się z Abrają licytować, która bardziej nieszczęśliwa:( 26.06. mam wesele... a nawet bym rowerem za Wami pojechała, gdyby do auta wchodziły tylko 4 osoby:) a może Wrocław?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
ej ale ja sie tam poryczę :( jak znam zycie to beda grać will u be there a wtedy po mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×