Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość na mjhd pojawilo sie
kilka dni pozniej zdjec niby z autopsji. ktores z nich ponoc dosc realistycze,ale ostatecznie chyba stwierdzili ze to fake.ja ich nie ogladalam.pogrzeb byl ewidentnie nagrany wczesniej i tlo bylo dosc malo realistyczne,jesli sie przypatrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesli przeanalizowac
filmik rtlu i pozniejszy program w jaki sposob to krecili to raczej ani miejsce ani wan ani pan ochroniarz nie sa identyczne na obu filmach.kazdy ma inna wersje co do 25.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie Michael był bardzo pociagajacy jako facet ::) w teledysku Dirty Diana jest cudowny ;) Michael nie zyje i nie mam co do tego żadnych watpliwosci, ktos tu napisał czemu na Memorialu nie otworzyli trumny, rany naprawde ktoś z Was tego by chciał?? Bo ja sie modliłam żeby tylko ta trumna nie była otwarta, nie chciałam zobaczyc niezyjącego Michaela, poza tym tam były jego dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sanitariusze dotarli do domu Michaela to juz wiedzieli ze on juz nie zyje, ze nie da sie go uratować, całe szczescie ze nikt nie robił mu zdjęć, ze w ostatnich chwilach jego zycia uszanowali go, dali mu spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko zdaje sie ze chyba
frank dileo i ktos jeszcze twierdzi,ze michael zyl jeszcze,ze w szpitalu byl jeszcze podlaczony do aparatury podtrzymujacej zycie.to po co reanimacja w karetce z czego jest to niby zdjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z reszta dzis czy jutro
na mjjcommunity bedzie wywiad z frankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i rozne wersje co do
Tego kto poinformowal dzieci. byla tam kathrine, latoya, jermain, a w wiekszosci wersji widnieje,ze zrobil to frank.wywiad z frankiem moze jeszcze cos wyjasni.przeprowadzil go szef mjjcommunity.pod ucla jak go wynosili byl tylko 1fotograf z x17online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Co do jednego mogę sie zgodzic z CZY WIERZYCIE ŻE ON ZYJE.. Nie ma żadnych fotek z transportu do szpitala, ze szpitala i to rzeczywiście jest bardzo dziwne.. Fotka z karetki to na 100 % fake! MJ wygląda na nim jak wtedy, gdy mial ok 30-tki.. Osobiście jednak sądzę, że MJ nie ma juz z nami niestety.. Natomiast mnie zastanawia inna sprawa: dlaczego nie ma żadnych amatorskich fotek i filmikow z konferencji This Is it, kiedy MJ zapowiadal te koncerty..?Na oficjalnym widac ludzi z aparatami i telefonami..no chyba, ze to statyści..Śmierdzi mi ta konferencja...Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukf
liberian ciekawe spostrzeżenie co do konferencji...nie pomyślałam i tym...a przecież w necie można znaleźć masę nagrań z telefonów z różnych koncertów np. a tu nic tylko to jedno oficjalne...zresztą gdzieś czytałam, może na mjhd nie pamiętam, że ta konferencja była ustawiona chyba, że zauważyli dużo dziwnych rzeczy..że chyba jacyś ludzie których widać na tym filmiku co stoją z przodu i się drą najgłośniej, to ktoś ich rozpoznał, że gdzie indziej też robili zamieszanie...także możliwe że to było podstawione/ustawione...a gdzieś widziałam filmik, jak ktoś wyłapał że ktoś z tłumu krzyknął Michael do zobaczenia na pogrzebie czy zobaczę twoj pogrzeb..coś takiego...ja powiem szczerze nie wyłapałam dokładnie tych słów, słabo słychać, ale wyraźnie nie jest to coś w stylu Michael i love you hehehe tylko coś innego ten ktoś krzyczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszne jest ze
filmiki z konferencji sa,ale dopiero od wrzesnia mozna je znalezc na youtube.zdjecie widzialam tylko jedno a przekopalam caly internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie MJ podobał jako symbol niewinności, dziecinności itd (bo tez jestem dziecinna - moze nie w tym stopniu, ale zawsze, naiwna, kocham przyrode, zwierzaki itd) ale jako facet też, do tej pory po niewiadomej liczbie operacji plastycznych (wyglądał raz lepiej raz gorzej) ale do samego końca jako facet wzbudzał uczucie pożądania, bo jest facetem w moim typie. Uwielbiam cechy kobiece w mężczyznach. Ktoś mnie tu rozbawił szczerością - "na pewno MJ ukrywa się i pisze po cichaczu na jakimś forum z fanami" :D :D :D nie wiem kto w to wierzy .... :D Po filmie TII wydawało mi się, że MJ nie dał siebie w 100% te oszczędzanie gardła i taniec nie na 100%, nie wiem, bo nigdy nei widziąłam innych prób za czasów jego świetności, ale nie widziałam jego energii z koncertów, a każdy wcześniej mówił, że MJ jest do tego stopnia profesjon. że nawet na probach daje z siebie wszystko i gość w jakimś wywiadzie który oglądałam mówił, że nie widzi różnicy w tańcu i śpiewie MJ podczas próby gdy znajduja sie we dwójke jak i podczas koncertu przy tysiacach fanów - zawsze jest na 100%. Chce tez zauwazyc, ze MJ mial 50 lat, sam wspominal okolo 40stki ze czuje sie na 80 bo zaczał tak wczesnie i tyle go w zyciu spotkalo...nie był cyborgiem...jak sam śpiewał "But they told me A man should be faithful And walk when not able And fight to the end But I'm only human" był człowiekiem zmęczonym, zaszczutym, zawiedzionym, zwróćcie uwage na to jakie życie prowadził od tych spraw sądowych, jak wyglądało, wyobraźcie sobie jak musiała wyglądać jego psychika, człowiek o takiej wrażliwości jaką on miał może sie załamać, a to podcina skrzydła, psychika z fizycznością ściśle ze sobą współgrają. Moim zdaniem - mógł przedobrzyć z tym (że ambitny był) ze da rade, że musi dać, a tu nie te warunki itd, choć dryg, rytm i jego talent wciąż to samo - co moglismy podziwiać w kinie, ale zdrowie to drugie, mógł uzależnić się, MÓGŁ. Przypuszczam, bo nikt nie jest pewien przyczyny odejścia MJ. nie mogę oglądać will you be there bo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JannetJ.
Ja ! ! z zazdrości!! te laski Go przytuliły ! ! Ej OK. Michael Mówił,ze czuje się w tłumie niebedzpieczny . Ale mnie by od Niego nic nie oderwało .Tak samo wejdźcie na to : http://www.youtube.com/watch?v=i09xYbm0Duo miałam ochotę zaczął walic o monitor . Przecież Jackson miał przez nią trudności ze spiewaniem itd . . ale pewnie zachowałabym sie tak jak ona...no dobra nawet gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JannetJ.
Moim zdaniem on zyje . Mnie nigdy nie trzeba było wiele gadac.Nikt mi nie wmówił,ze on nie żyje . Sami zoabczcie : http://www.youtube.com/watch?v=EvsLfNsr0I8 . . . Ej Ok. . jak to zobaczyłam nie zdziwiło mnie to,bo ja jakos tak miałam zakodowane,że On nigdy nie odejdzie . I jakos tak mam do teraz . Mam nadzieje ,ze wróci po 2010 . czy coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak janet widziałysmy ten filmik ale jak dla mnie nie jest on zbyt wiarygodny niestety...ja tez wierze ze on zyje ale ten filmik to zwykła podpucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć abraja :) Aden - pozdrowionka dla Ciebie rownież!!! JanetJ - jak człowiek ogląda takie filmiki to rzeczywiście mozna zacząć mieć wątpliwości...co do smierci MJ... Chociaż jak myślicie gdzie by teraz był? Kim byłby otoczony? Co z jego dziećmi?Głowa mi pęka od mysli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko że ten filmik nie
pokrywa się z tym co potem pokazał RTL (nagranie w jaki sposób powstawał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi peka wszystko od tworzenia i dociekania jak po co i na co i dlaczego i im wiecej pije tym bardziej szalone mysli przychodza mi do łeba ;) mója teoria jest prosta... Michael jest gdzies-moze nawet mieszka koło zwykłego Kowalskiego nie nosi swoich ubran nie jest umalowany nikt go nie poznaje wszyscy wierza ze nie zyje wiec nie ma prawa isc i kupic sobie bułke.... moze jest na jakims leczeniu z dziecmi sie widuje w koncu sa przyzwyczajone do ekstrawanckiegoo zycia.... szopka z pogrzebem napedziła tłumy...jest teraz milionerem,bracia opływaja w blask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdhayieuyr
http://www.youtube.com/watch?v=W_kDmpb7yo8 tu jest porównanie tych dwóch filmików - tego który wyciekł do sieci 25 sierpnia i programu RTL, który zapowiedziano kilka godzin później i który pojawił się w tv 2 dni później. Udział w nim wziął pan z niemieckiego Bravo, który znał Michaela i zajmował się w większości tylko jego osobą na łamach Bravo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeth,Liza Minelli,Queency oni cos wiedza tylko nie chca powiedziec...bo tak go kochaja ze obiecal ze nie powiedza ja bym tez nie powiedziała na ich miejscu nie ma zdjec z autopsjii nie ma ciała nie ma nic czysty Kononowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abraja - hmm, mnie sie to jakos nie widzi, ciężko mi uwierzyc, by moglo tak być.. Ale każda ma prawo do wlasnego zdania i po to jest kafe by dyskutować :) No nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdhayieuyr
głębokość osadzenia drzwi, wysokość pana ochroniarza względem samochodu, wygląd tego podziemnego parkingu (ściany z prawej), wygląd samego samochodu (szerokość i wysokość) i wiele innych rzeczy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×