Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość JannetJ
on miał 3 pogrzebów i nie wierze,zeby chociaz na jednym był .;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaMJ*
Ja tam wierze w to,ze On żyje.I nikt mi nie wmówi,ze nieoglądałam i czytałam juz tyle rzeczy na temat Jego śmierci .że wiem że to nie są prawdziwe informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecimy daleeeeeeej
a propos this is also it. 29.10 powstała strona thisisalsoit.com nie zgadniecie pod jakim adresem ;) http://whois.domaintools.com/thisisalsoit.com IP Location: - Arizona - Scottsdale - Godaddy.com Inc pierwszego dnia gdy wpisało się jej adres przekierowywała automatycznie na stronę MJHD, drugiego dnia na stronę sony z trailerem do filmu 2012, który wchodzi do kin 11.11.09 http://www.whowillsurvive2012.com/ wczoraj przekierowywała do wikipedii z artykułem o filmie V for Vendetta http://en.wikipedia.org/wiki/V_for_Vendetta a dziś do filmu pt. EDNGAME o New World Order http://www.endgamethemovie.com/highofficial.html ktoś w coś gra???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JanetJ
Hej KingaffMJ :) . . Ja po tym filmiku od Liberian-girl . . Mam namieszane w głowie . .Ale...to wszystko wydaje sie być jakie.s dziwne.Z jednej strony Po Co MJ miałby udawać,że nie Żyje przeciez mógłby ośmieszyć Amerykę itd . . nie wiem ...z drugiej strony może miał cos na planie...aj sama nie wiem c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JannetJ
Ej ....obiejżałam ten filmik od Liberian-girl . . ja tez mam w głowie namieszane ;( . Z jednej storny po co miałby sprawiac tyle bólu każdemu Fanowi z osobna . . . itd . . ale z drugiej pewnie musiał to zrobić żeby zarobić kase na długi . Jego bracia teraz maja luksusy itd...sama nie wiem o cyzm myślec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JannetJ
sory ze napsiałam 2 razy to samo ale myslałam,ze mi sie nie dodało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecimy daleeeeeeej
i oczywiście pani Amy zaprzecza jakoby miała coś wspólnego ze stroną this is ALSO it. jak wskazuje powyższe, strona kampanii this is NOT it też jest powiązana z tymi dwiema. kto taki mieszka w Scottsdale? jest tu ktoś kto zna się trochę na tych sprawach? czy coś jeszcze można wyczytać z tych danych? dziewczyna ma dość pytań i ataków forumowiczów i ucieka. nowy właściciel podobno nie chce się przedstawić wcześniej pojawiały się też zarzuty, że stona mjhd powstała 23 czerwca. ktoś tam się dokopał do jakichś informacji... Nawet ten 25czerwca to raczej za wcześnie jak na kupowanie domeny... Kto wtedy myślał, że to wszystko może być mistyfikacją i zamierzał stworzyć dużą stronę na ten temat? ten kto wiedział wcześniej co stanie się 25.06...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanetJ - no ja tez zastanawiam sie jaki byłby cel sfingowania smierci, pisalam juz tu o tym..No, ale fakt jest faktem - jest bardzo duzo niedomówien, niezgodności w tych samych kwestiach... Wczoraj zastanawialam sie czemu nie ma fotek z tego feralnego 25.06 np ze szpitala itd..no, ale w zasadzie jak przypomne sobie smierci innych gwiazdnp. Merlyn Monroe, Elvisa czy nawet ostatnio Patricka Swayze to tez takich fotek nie widzialam..A Wy? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JannetJ
Ja nie widziałam...ale tydzień po tym jak MJ ??rzekomo?? zmarł . Było zdjęcie jak Go reanimują . . .i tez nie wiedziałam co o tym mysleć . . w sumie Mj to był . ale nie mamy 100% pewności . Myslę,że jakby pokazali ciało po sekcji i w trumnie to może wtedy miałabym jakies innne zfanie o tej smierci . . ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś przez
te przekierowania strony chce nas naprowadzić na to o co w tym wszystkim chodzi? http://v.jak.vendetta.filmweb.pl/f180040/V+jak+Vendetta,2005/opisy http://www.filmweb.pl/f464822/Endgame+Blueprint+for+Global+Enslavement,2007/opisy http://www.filmweb.pl/f433913/2012,2009/opisy http://pl.wikipedia.org/wiki/Nowy_porządek_świata http://www.youtube.com/watch?v=9Fph0BQRT_w&feature=fvw http://www.youtube.com/watch?v=TaSec8uek4M może nie chcieli dopuścić do jego powrotu i próbowali go zabić? nie raz mówił o jakiejś konspiracji... They dont care about us...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zdjęcie z reanimacjiiii
to fake. Michael ostatnio tak nie wyglądał. był dużo szczuplejszy na twarzy. wywiad z panem , który wykonał zdjęcie (swoją drogą znał Michaela i trochę dziwnie się stresuje podczas nagrania) http://www.youtube.com/watch?v=5VR-HSc2aM4 Co do zdjęć po śmierci Patricka Swayze czy innych gwiazd, nie widziałam zdjęć, bo nie szukałam ich zbytnio. wiem, że pod UCLA, gdy przywieziono Michaela był tylko jeden fotograf z serwisu x17online a na youtube jest tylko jeden kilkusekundowy, amatorski filmik z komórki jak ochroniarze zasłaniają Michaela leżącego na noszach wprowadzanego do UCLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JannetJ
może ten jego lekarz ale czy ja wiem . ;/// . napewno miał jakichs wrogów ale ,zeby zabić Michaela , troche w to wątpię . Może Mj chodziło o to,zeby pospłacać swoje długi (dlatego upozorował swoją smierc ,zeby ludize kupowali Jeog płyty od nowa,a rodizna sprzedała jego rzcezy) a po 2010 wrócic albo na Boże Narodzenie na prezent . .MJ mógłby mieć taki pomysł chociaz ten jets troche dziwny.Ale czy zauważyliście,ze nigdzie nie ma wywiadów i nigdzie nic nie psize ani w tv nic nie mówia np. o rodzicach Mj...Nie ma zadnych wywiadów na rtemat smierci itd . to tez troche dziwne . wiem tez ,że Mj podobały sie tragedie wielkich sław np.Marlin Monroe . Może sam chciał zobaczyc jak to wygląd ai dla Fanów i dla rodzny i dla samego MJ . ale nei cchialm się zabijac więc tylko upozorował sqwoją śmierc...co wy na to ? sama nie wiem . Wiem,ze to torche ebzsensowne . ale dziwne to wszystko ):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanetJ - to zdjęcie z karetki to fake. Mj wygląda na nim na młodszego, inna ma cerę, ciemniejsza..itd.. Co do lokalizacji tych srewerow to zastanawiam sie kto by zakladal w takim razie te stronki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co mała janet podoba ci sie na kafe?sami normalni ludzie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JannetJ
Hm...no mozliwe. .Nie naparwde łeb mi peka . . . :(:(:(:( A może ktos tworzyłby te serwery po to aby coś mieć z tego wszystkiego jakieś zyski albo to poprostu jakis odwieczny antyfan Mj i tak bardzio go nie nawidzi...ech . ja jzu nie wiem . Tak tu sa naparwde normalni ludzie...:):) ci z mojego otoczenia wygaduja z,ę Mj jest głupi szpety i ejst poedałam . a ja sie kłuce,ze żadna z tych rzeczy nie jest prawdą . Szkoda,że jecsez tyle Fanów nie wie że istnieje prawdopodobieństwo,ze Mj zyje...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te strony są ze sobą
związane. i albo to ktoś z otoczenia MJa w uzgodnieniu z nim samym (dla podtrzymania tematu, kontolowania tego co się dzieje, co może ujrzeć światło dzienne, śledzenia co myślą fani, wprowadzania zamieszania w przypadku TINI) albo ktoś z jego otoczenia bez "porozumienia" z nim, czyli ktoś kto miał interes w tym żeby doprowadzić do jego śmierci i kto na niej korzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JannetJ
Też możliwe . matko jest tyle tych wniosków które nie sa do końca opewne.Czasami to denerwujące.Załóżmy ,ze wszystkie polegamy na jednym wniosku a on wydaje się być bardzo wiarygodny ale nie jest taki na 100% . i mamy już fajnie wyłożone wszystkie fakty które nasyzm zdaniuem sa prawdziwe. i nagle sie wszystko wlai bo sie okazuje ,ze ten ów wniosek jest nieprawdziwy . . Nigdy nie bedziemy wiedziały wszystkiego na 100% . Kurdee ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi się wierzyć
w zdjęcia z FL, które opublikowała Karen... Daję rękę za to, że widziałam ten grób na zdjęciu sprzed lat i pochowany był tam ktoś inny:O to było przed pogrzebem gdy spekulowano gdzie dokładnie będzie leżał wiecie jak Karen się oburzyła gdy rozeszły się po internecie? zaczęła wyzywać ludzi na facebooku, że nie mają szacunku dla Michaela itp. a kto je opublikował? ta kobieta jest śmieszna i niestabilna emocjonalnie albo w coś gra. pamiętam jak zaczynała do ludzi z mjhd. centralnie zaczepiała ich wypowiedziami na facebooku. potem wysyłała swoich "znajomych" na mjhd, którzy kopiowali jej co tam ludzie piszą. pousuwała ze znajomych wszystkie "podejrzane" osoby, czyli takie, które wierzą w to, że Michael może żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JannetJ
no... tez fakt . ;// . Możliwe,ze Mj jest z rodzina w zmowie i z niektórymi mediami i specjalnie nagłaśniają sprawe tej smierci . itd...naprawde coraz cięzej mi myslec o tym wszystkim . Osoby które wierza ,ze Mj zyje szczególnie te z ameryki mogą w końcu coś zrobic a to cos moze sprawić,że prawda wyjdzie na jaw. . Może to Mj miał juz dawno w planach a może to Jego nowy patent na osiągnięcie ejscze wiekszej sławy lub pieniedzy . . . żeby spłacić do konca te długi a potem sie pojawi . . gdzyby sie pojawił . . . . wiele fanów mogłoby sie od niego odwrócic chociaz taki prawdziwy fan to nie. W końcu gdyby Mj tylko upozorował swoją śmierć okazałoby się z,e zadał wielki bół wielu swoim Fanom . . . . . A moze to dlatego co chwila pojawia się coś nowego an temat smierci bp Mj nikomu nie powiedizał o swoim rzekomym planie upozorowania śmierci a Rodzina i znajomi nie wiedza co robić bo smai nie znaja prawdy . . ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem rodzinka MJ zna prawde jakakolwiek ona jest, czy MJ zyje czy nie.. Byli na pogrzebie, byli w szpitalu to musieli widziec MJ w ostatnich chwilach... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JannetJ
... - jeżeli jakiekolwiek ostatnie chwile zycia były :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez mysle ze rodzina
zna prawde. ale taki Klein i jemu podobni?hmm..prawda,ze on, Lester i Debbie dosc nagle sie przymkneli po jakichs dziwnych wypowiedziach na temat dzieci?moze ktos ich uswiadomil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich kurcze namieszalyscie tutaj dziewczyny :classic_cool: ja tez się wypowiem dla mnie od początku opcje możliwe były dwie, albo żyje i ukrył sie przed wszystkimi i już nigdy nie powróci albo zmarł. Jednak ja nie chce drążyc tego tematu i nie chce już wiedziec co tu jest prawda bo wiem że prawdy nigdy sie nie dowiemy. Ja osobiscie jednak bardziej wierze w to że niestety MJ naprawde nie żyje :( uważam też że cale te zamieszanie robione jest celowo by o MJ ciagle było głosno, wiadomo duzo sie mówi, dużo się pisze to dużo się sprzedaje. Ludzie zarabiaja teraz miliony na nim więc te plotki i wszelkie newsy wcale mnie nie dziwią. Dopoki bedzie o nim glośno to inni beda zarabiac. MJ w ostatnim czasie był naprawde cięzko chory i chyba nie powinno nikogo dziwic że czlowiek bedacy w takim stanie fizycznym i psychicznym nagle umiera. Ta śmierć nie była wcale taka nagła:( MJ umierał powoli każdego dnia, cierpiał okropnie. Codzien od wielu lat towarzyszyły mu lęki, bóle i depresje. W takich warunkach każdy by doslownie wykitował. To tragiczna smuna historia:( kochały go miliony ludzi a żył i umierał samotnie :( co do zdjecia z reanimacji to pochodzi ono z dnia wypadku przy reklamie pepsi . Tak mi sie wydaje ale 100 % pewnosci nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JannetJ
Ojciec Mj cieszył sie z jego smierci . Ale coraz częściej gdy go pytano o ta śmierć mówił cos innego niż poprzednim razem...wydaje mi się,że Paris wie coś więcej niz inni...Że MJ widział w niej co.s czego nie ma restza rodzeństwa...moze dzieci sa z Mj...gdziues gdzie on uciekl . Hm...tak sobie czasami mysle...bo tez niedawno czytałam,ze Joseph Jackson prze cza sgdzy dzieci były z dziadkami źle je traktował...może doc zegoś je zmuszał...albo traktowął je tak smao jak Michaela wmłodości...A moze zagroził MJ że jeżeli nie upozoruje swojej smierci dla kasy wtedy on zrobi coś dzieciom . . I MJ musiał upozorowac smirć i potem Ojciec Mj zarabiał coraz więcej kasy i dlatego mówił,ze sie cieszy z śmeirci syna bo po 1,ma kase po 2, Wie ,mze jego syn tak naprawde żyje.. Jeżeli Paris naparwdę wie cos więcej Joseph mógł to zauważyć...Może Mj juz wczesniej powiedizał o tym Paris o tej sytuacji . . I powiedizał jej cos jescze choćby dla tego,zeby lepiej sie przygotowała do tego "ostatniego porzegnania" :??? ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makalele7p
awracajac do samego poczatku czyli od 25.06..same relacje czlonkow rodziny sa sprzeczne.caly czas sie dzieje,ktos dawkuje informacje.w wiekszosci szokujace.pamietacie jak Joe oswiadczyl,ze A.Lebovitz zrobi MJ artystyczne posmiertne zdj?teraz niby zdj z aut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JannetJ
Xscape Scream Privace...masz rację...mogło to zdjęcie pochoidzc naprawdę z reklamy Pepsi . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jannet z calym szacunkiem ale ojciec MJ to akurat wielkie gowno na nim obecnie zarabia. Nikt nigdzie go nie chce nawet w wywiadach juz go nie chcą, w hotelach na imprezach itd i zostal pominięty w spadku wiec on akurat nic nie zarabia a jedynie marne ochlapy zbiera jak sęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JannetJ
Hm...no tak ale nie ma 100% ,ze reszta rodziny nie dostarcza mu tych dochodów . Ja sama nie wiem co mam o tym mysleć . każda nowa informacja o nim jest sprzeczna z poprzednimi. . . .; ///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jannet to nie mozliwe . Michael ojca mial tak głeboko w d... że akurat on dla niego nie stanowil żadnego zagrożenia w dniu dzisiejszym. to juz bardziej powiedzialabym ze ORTEGA MACZAL W TYM PALCE ALBO TOMMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×