Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość bułka z serem
widze, ze u was tez radio zet leci:) macie racje, jak tez slucham MJ'a ciagle w ipodzie, ale jak puszcza jego piosenke w radiu to zupelnie inaczej sie czuje, jaby mi ktos skrzydel dodał, czuje taka euforię i zaczynam spiewac hehe :P ju zu mnie w biurze kazdy wie, ze MJ dla mnie to swietosc :P nie mowcie nic o jego zapachu albo o przytulaniu, ja chce mojego Bad-Michaela nie tylko przytulac... :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liberian 🌼 http://mjjgallery.free.fr/20032005/awards/embassy/003.jpg cudo, aż coś poczułam w środku :P jakieś skojarzenia, z tym palcem w ustach, damnn sexy .... :D http://mjjgallery.free.fr/invincible/awards/wmcig/wmcig/002.jpg a to spojrzenie...zmęczone jakby po czymś ... takim....no...:P :P naszły mnie takie jakieś myśli. wystarczy odrobina, jego głosu, zdjęcia czy newsa gdzieś w normalnym świecie (radio, tv, znajomi) a ja w kilka chwil mogę na nowo pogrążyć się w jego oczach, głosie, zachowaniu, w jego całej osobie i jopić się na jutuba przez kilka godzin. czasem ma wyrzuty sumienia że tego nie robię :O że zajmuje się swoim życiem, że nie jestem "z nim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
500 strona...prawie rok bez Niego :( boje sie, ze ludzie zaczną o nim zapominać, w koncu czas leci, rany sie goją, zablizniają i zaczyna sie zapominać... ja nigdy nie dam o nim zapomniec. przynajmniej ludziom w moim otoczeniu i tym, ktorzy widzą mojego pina przypiętego do torebki ;) kupilam wczoraj płyte Invincible, wstyd przyznac, ale nie mialam jej jeszcze jako jedynej. nie umiem sluchac tej plyty,mam wrazenie, ze czuje jego ból. on wtedy nie był juz soba :( to samo z płytą History czy dangerous (choc tu troszkę mniej), mam wrazenie ze te płyty byly bardziej nastawione na przekaz niz na muzyke, ze dzwieki byly tu tylko dodatkiem do wypowiadanych słów. tematyke wszyscy znamy. tresc wziela górę nad formą, nie wiem tylko, czy wyszlo to na dobre, do te albumy sa dla mnie personalnie ciężkie do strawienia. pozdrawiam was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotasssssssssss
Dla gwiazdy formatu Michaela 300 milionów dolarów to wcale nie tak dużo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
to jest fakt, u bashira MJ mówił o kwocie przewyzszajacej miliard dolarów, wiec te 300 milionów to jest w przypadku tego człowieka prawie bankructwo. poza tym ciekawi mnie jedna rzecz, czy MJ przepisal na dzieci i matkę tantiemy ze sprzedazy płyt, grania piosenek w radiach i sprzedawania roznych gadzetów, dvd etc sygnowanych jego nazwiskiem? jesli nie -> to niestety jest bankrutem. jesli tak -> to jesli jego dzieci beda umialy rozsadnie w przyszlosci dysponowac pieniedzmi maja szanse stac sie jednymi z najbogatszych ludzi swiata (nie chce nawet liczyc ile wynosza tantiemy za odgrywane utwory, pamietajac ze MJ byl znany na CAŁYM SWIECIE, jego utwory sa grane w kazdym radiu kazdego kraju kazdego kontynentu choćby raz na dzien, pomyslcie ile to jest pieniedzy.. fortuna o ktorej nam sie nie snilo. mam tylko nadzieje, ze sony tego nie zagarnie, bo poki co ma prawa do utworów MJ'a, ale nie wiem, czy rowniez do zysków z odtworzen). na dzis płyta off the wall:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie macie racje, dla mnie 1mln bylby och i ach, dla niego to pewnie mało, radio zet - black or white wczoraj this is it i the way you make me feel, polubiłam to radio :) dwa razy dziennie MJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://mjjgallery.free.fr/dangerous/awards/mtv/010.jpg coka cola ;) http://mjjgallery.free.fr/dangerous/awards/children/003.jpg 😍 http://mjjgallery.free.fr/dangerous/awards/children/016.jpg Shiny And Sparkly And Splendidly Bright Here One Day Gone One Night..... Born To Amuse, To Inspire, To Delight Here One Day Gone One Night..... 25.06.1958 - forever King MJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
zauwazylam dzis to samo, 4 razy grali dzis MJ'a, rano o 7, potem black or white, potem rock with you ❤️ szalenstwo, i o 16 beat it :) jak go slysze to az mnie roznosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miał on przepiękne oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie teraz wkoooorwiłam!!!!!!!!! weszlam na e bay w celu poszukiwania nowych koszulek z MJ i znalazłam takie gówno że glowa boli - czarna koszulka a na niej białe obrazki ktore przedstawiają małpe póżniej całą ewolucje a na samym koncu jest MJ :(:(:(:( CO Z KNURY TO PRODUKUJĄ:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego nam kasują strony? BYło 499 jest 496, usuwają czyjeś posty? Albo tej szalonej fanki albo jakaś dziewczyna skasowała konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=lPMrApaHNfY he is perfect :( nie wiem czy chciałabym być jego żoną, siostrą, przyjaciółką, koleżanką z pracy czy kimkolwiek innym, był taki charyzmatyczny i magiczny, sam to wszystko wypracował, te wszystkie mliony które zarobił, tą miłość którą zostawił, wszystko to co zrobił, zrobił to sam, swoją ciężką pracą, podziwiam jego determinację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jak rok temu po śmierci kazdy miał opis z tekstami jego piosenek, ilu interesowało się MJ ilu kupowało jego płyty i biografie, a teraz? wszystko odchodzi w zapomnienie, chcicałabym uczestniczyć w czymś co było kontynuacją jego przesłania, żeby pokazać innym, że to wszystko nie poszło na marne, że on naprawdę zmienił świat i ludzi... http://www.youtube.com/watch?v=-rxN0ExG3zE&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=4NHoz3szWUs&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
dianka, ale my wlasnie w tym uczestniczymy!!! pamietamy i kultywujemy jego sztukę i Jego poglądy, ja moze nie do konca zgadzam sie z jego sposobem bycia (to sa jakies drobne szczegoly, nevermind), ale staram sie popularyzowac jego imie, nazwisko i muzykę przez drobiazgi, chocby podglaszanie radia w pracy jak leci jego piosenka (mam farta bo mam najblizej do radia hehe:P). świat o nim dlugo nie zapomni bo długo, o ile w ogole, ktos taki jak MJ się nie pojawi. to byl artysta jeden na milion, ba, na miliard. moim zdaniem nie mamy sie o co martwic, jego Thriller obecnie kupilo 120 mln ludzi, a kolejna plyte w kolejce o polowe mniej, w tych czasach nie ma szans, by nazwisko Michael Jackson zniknelo z zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka 😭 Staram się nie oglądać ani nie słuchać Go przez jakiś czas bo ciągle potrafię się rozryczeć a nie mogę sobie pozwolić bo mam przeraźliwie nudny i trudny kurs na przewóz i muszę mieć czysta głowę. Boże to jest trudne:( Bułko>>>> Święta racja...podpisuje się pod tym. Jednak ze z jego śmiercią coś umarło...nie potrafię dokładnie powiedzieć co ale ta muzyka, stała się dla mnie tylko nagraniem,martwym i zimnym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
to akurat fakt, coś umarło. ale MJ wlozyl tyle ciepla i duszy w swoje płyty, ze mimo tego, ze ciało umarło, dusze mozna wyczuc...to go wlasnie wyroznialo, nie głos, nie taniec, ale siła ekspresji i potezna dawka emocji skumulowana w kazdym utworze. ja słucham jego płyt z przyjemnoscia (oprócz dangerous i niektorych kawalkow z History, dangerous nie przemawia do mnie W OGÓLE), ostatnio przekonalam sie do Invincible. jest taka...softowa, aksamitna, taka troche nie w stylu MJ'a, on stawial raczej na przeboje i bity, od ktorych nogi sie na parkiecie urywały, invincible jest inna. co tu duzo gadac, kocham go :P btw, kupilam ostatnio The way he made me feel Tatiany Thumbtzen, fajna ksiazka,żal mi tej dziewczyny, kochała go fanatyczna miloscia. nie wiem do konca co sie wydarzylo, ze MJ ją w tak peridny sposób olał, ale żal mi jej, złamane serce boli zawsze niezaleznie od sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
a o co chodzi z abrają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - o co kaman? Ja właśnie raczę swe ucho "Happy", bo mam udany dzień czego i Wam życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×