Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Mary66

Przetluszczajace sie i wypadajace wlosy!

Polecane posty

Gość Mary66

Moglby ktos polecic jakis preparat na wypadanie wlosow no i cos na wlosy przetluszczajace sie...??? Z gory dzieki za propozycje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary66
Ma ktos jakies propozycje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość queklllakim
przeszczep włosów albo peruka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastygirlss
peruka to świetny pomysł. wiele z nich jest bardzo naturalnych. na stare lata wlosy marnieją i mysle ze sobie kupie perukę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary66
Peruka??? Nie no co za beznadziejny pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary66
Mozna to dostac w aptece???? A ile to kosztuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastygirlss
nigdy nie odzyskasz wlosow w calosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alegosos
peruka to jedyne wyjscie z tej sytuacji. albo przeszczep włosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog i do
tego endokrynolog pewnie masz problemyz hormonami moze to mies podloze jakiejs choroby np zespol policstycznych jajnikow nie lepiej isc sie przebadac i dopiero zaczac inwestowac w tableyki i jakies specyfiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz moze
jak przeszczepisz sobie włosy na cipie to na głowie ci wyrosną ;D mówię ci rewalka będziesz miała taki busz na głowie jak nigdy. !00% polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz moze
A jak masz przetłuszczające się włosy to chodź z workiem na głowie wypełnionym woda tak codziennie przez miesiąc potem przepłucz włosy schylając się do kibla. mowie ci pomaga moja Sasiaka taki eksperyment zrobiła i teraz już przez 5 lat głowy nie myje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz moze
czemu ? bo 6 lat temu zmarła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynk sie sprawdza
Mi po nim przestały wypadać a na przetłuszczanie najleprze są te szampony o jak najprostrzym składzie np. pokrzywowy lub ze skrzypu polnego i do tego bardzo tanie:) możesz też do płukania dodać troszkę octu, to przywróci na skórze głowy właściwe pH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Jak chodzi o zabieg przeszczepu włosów metoda FUE to polecam jak najbardziej sama robiła. Włoski mi odrosły , sa mocne , a w miejscach gdzie był pobrany materiał nie pozostała mi żadna blizna. Zabieg wykonała mi dr Tomasza Mierzwińskiego z kliniki Bona Dea w Krakowi i polecam bardzo dobrze się na tym zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy wybór to wybrać się do specjalisty - trychologa, który znajdzie przyczynę Twoich dolegliwości.  Ja robiłem przeszczep włosów w Klinice Ambroziak, dlatego ich polecam, bo jestem zadowolony. Mają świetny dział trychologii i na pewno któryś z trychologów Ci pomoże -  skutecznie. Zbadają pod trichoskopem Twoją skórę, przeprowadzą wywiad, a jeśli będzie potrzeba to zlecą badania,  a podstawa to diagnoza problemu. Żadne szampony czy wcierki nie pomogą, jeśli problem jest złożony. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja żona na przetłuszczające się włosy używa ampułek, maski i szamponu Herbagene.

Jakaś trycholog jej poleciła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od wizyty u trychologa i  na wizycie twoja skóra głowy zostanie przebadana, jesli będą potzrebne dodatkowe badania to lekarz ci je zleci. Myj skórę głowy delikatnymi szamponami , które nie będą jej obciążały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami wystarczy zmienić szampon do włosów lub odżywkę, wtedy przestają się tak przetłuszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam spróbować kosmetyków ekologicznych...

Sama miałam taki problem, ale znajoma poleciła mi serie kosmetyków FARMASI. 

Są łatwo dostępne kosmetyki np. tutaj  https://allegro.pl/uzytkownik/eko_kosmeteria dobry sklep z ekologicznymi produktami...

Tobie w szczególności polecam FARMASI Szampon do włosów-Czosnek

Podstawowe właściwości to skuteczne rozwiązanie dla włosów cienkich i wypadających. Odbudowuje zniszczone włosy i odżywia je aż

po same końce. Stosowany regularnie wzmacnia cienkie włosy, nadając im lśniącego wyglądu.

U mnie zadziałał, gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ja polecam spróbować kosmetyków ekologicznych...Sama miałam taki problem, ale znajoma poleciła mi serie kosmetyków FARMASI. Są łatwo dostępne kosmetyki np. tutaj  www.allegro.pl/uzytkownik/eko_kosmeteria Szampony tej firmy mają dużo właściwości,  to skuteczne rozwiązanie dla włosów cienkich i wypadających. Odbudowują zniszczone włosy i odżywiają je po same końce. Stosowany regularnie wzmacnia cienkie włosy, nadając im lśniącego wyglądu.U mnie zadziałał, gorąco polecam.

Edytowano przez Krysia84
literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej może tym razem uda mi się napisać tego posta, ja wypróbowałam serie ekologicznych produktów FARMASI dostępnych na www.allegro.pl/uzytkownik/eko_kosmeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szampony tej firmy mają dużo właściwości,  to skuteczne rozwiązanie dla włosów cienkich i wypadających. Odbudowują zniszczone włosy i odżywiają je po same końce. Stosowany regularnie wzmacnia cienkie włosy, nadając im lśniącego wyglądu.U mnie zadziałał, gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×