Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hgvuy

jeśli rozwód z mojej winy to pokrywam jakies koszty ?

Polecane posty

Gość hgvuy

np zwracam 600 zł które eks zapłacił ? lub inne koszty ? dodam że rozwód trwał 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie pokrywasz
Wyroku nie dostałaś czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roger ger
dokladnie, w wyroku powinno byc ujete, kto komu i ile zwraca kasy. ale jak jest z twojej winy to Ty niestety będziesz musiała zwrócić te 6 stów byłemu męzowi :( A pozatym jak nie wiesz to najlepiej zadzwonić do sądu i sie dowiedzieć lub sie pofatygować osobiście, wtedy czarno na białym będziesz wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horata z causa
ale jak? wpłaca się do kasy sądu a on zraca stronie, czy wzajemne rozliczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgvuy
czyli wiem o co sku rwielowi chodzi , a ostanio mówił że bede miął spore wydatki , co za sku rwiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak z twojej
winy to o szo chodzi? jaka twa wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgvuy
mówie , że kłamie , ma świadków ktorzy kłamią , nie mam już siły się bronic !!! może uznam że z mo9jej winy i chce już to skonczyc !! ku zwa amoże zamiast jemu płacic i z mojej winy to wezme adwokata ? miał ktos adwokata do rozwodu ? zawsze wygrywają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele
Wszystkie koszty oraz sposób ich płatności zapisany jest w wyroku sądowym. Czego w wyroku nie ma- to nie ma i już. Radzę pójść na odczytanie wyroku bo po uprawomocnieniu doopa blada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgvuy
ojej nie mam jeszczewyroku , sprawa trwa ale przedstawia eks takich swiadków że włosy mi dęba stją gdy słyszeich kłamstwa , normalnie jestem potworem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek groszek
a Ty nie masz kogos by jego troche oczernic? napewno jakas garstka znajomych by sie znalazla i pare osob z rodziny. Kłamstwa w sadzie orzeczy np, ze kilkaktotnie Cie uderzył nie da sie udowdnic. Swiadek powie ze to widzial itd , a wsadzie wykrywacza klamst nie ma. Odpłać sie tym samym, klamstwo za klamstwo, nie daj po sobie jechac. staraj sie by bylo conajwyzej z winy obu stron. zrob to dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda sprawa jest inna , indywidualna, oczywiście są przesłanki które przeświadczają o winie jednej strony lub drugiej czyli np.ewidentna zdrada i bez względu na to z jakiego powodu była...zdradzający/ca jest winny rozpadu małżeństwa.......adwokaci nie zaawsze wygrywają:)niestety.....każdy w sądzie ma swoją prawdę....jeżeli uważasz że kłamią należy podważyć wiarygodność świadków itd...ale jeśli sprawa jest trudna nie dasz rady sama i lepiej zatrudnić adwokata...Co do kosztów jeśli z orzeczeniem o winie i przegrasz Ty , będziesz musiała zapłacić koszta sądowe plus jego adwokat:):)Niezbyt miłe ...jeśli wynajmiesz adwokata i wygrasz Ty...od zapłaci koszta plus Twojego adwokata...jeśli sąd uzna winę po obu stronach Ty płacisz za swojego adwokata on za swojego a koszta sądowe na pól:)To tyle...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie eks musiał zwrócić
1000 z groszami, chociaż wydałam około 3 tysięcy - na pozew, kuratora i adwokata. To była jakaś tam sądowa stawka, nie wiem jak ustalana. Ale pewnie mozna wnieść o zwrot wszystkich kosztów. Wtedy może być kiepsko jeśli sąd to uzna. A, i ja się rozwiodłam na jednej rozprawie z orzeczeniem o winie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aic71
rozwód z winą - przejmujesz się 600 pln a nie wiesz jakie to może zrodzić konsekwencję w przyszłości? W każdej chwili swojego życia może pozwać cię o alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lary
nie pozwól by wina była po twojej stronie bo jak tu ktoś napisał alimenty będziesz na niego płacić do końca swojego życia i pewnie o tych kosztach cię straszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadzaj się na Twoją winę!!! sąd zasądzi od Ciebie koszty procesu, poza tym będzie ciążył na Tobie obowiązek alimentacyjny względem eks męża, z którego on może skorzystać małżonek niewinny rozkładu pożycia małżeńskiego może żądać od eks małżonka alimentów jeśli jest w niedostatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×