Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bananek734610

ile powinno sie wazyc...

Polecane posty

Żeby być super laską, trzeba być chudzielcem? :O Przerażają mnie dzisiejsze realia... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrr... - czyli ty lubisz się podczas seksu obijać o wystające tu i ówdzie kości? :D Pozdrawiam... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrr male sprosotwanie
to nie ona wygladalaby przy tobie jak hipopotaqm tylko ty przy niej jak rachityczna miniatura faceta.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawidlową wage
oblicza sie tak: u kobiet od końcówki wzrostu odejmuje sie 10 u facetów dodaje sie 10 np: facet wzrost 180 cm : 80 + 10 = 90 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawidłową wage oblicza sie wzrost minus 110 tak przynajmniej mówił mi dietetyk ale mysle ze mozna przyjąc tolerancje 5 kg w obie strony i bedzie dobrze pozatym wystarczy wejsc na strone jakiekos klubu sportowego i tam widac ile sportowcy wazą i malo jest takich co mają np 185 cm i wazą np 90 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrr...
moze i jestem jej wzrostu ale waze wiecej od niej - co nie oznacza ze ona wygladałaby przy mnie jak super laska :) zreszta tak jak 99% moich kumpli, nie zwracam uwagi na obijajace sie kosci podczas seksu :D skupiam sie bardziej na jej super ciele niz na wałkach tłuszczu wystajacych z kazdej strony :D a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Habib
Ja mam 175cm wzrostu przy wadze 75 kg :) Dziewczyny uwielbiają mój brzuszek i nie tylko:PP Na moje dziewczyna przy wzroście 175 cm powinna ważyć od 55 kg do 62 kg:) Ponieważ jak ktoś waży 67 kg przy tym wzroście to można powiedzieć że ma troszkę ciała Pozdrawiam Habib:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×