Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pracujaca juz nie

ucieczka z miejsca pracy!!!!!!!

Polecane posty

Gość pracujaca juz nie

mialam kiedys taka sytuacje. Dostalam prace w sklepie, srednio fajna. Ale blisko domu, fajnie. Po tygodniu okazalo sie ze musza mnie przeniesc do innego tej wlasnie filii, ale daleko, 2 autobusami musialam dojezdzac. Tam juz zaczelam sie klimatyzowac, przyzwyczajac a tu od nowa. Dziewczyny byly nie fajne, ruch masakrycznie duzy, bo centrum a ja nawet nie zdazylam sie zapoznac z brana, dopiero zaczynalam. Nie radzilam sobie kompletnie, bylam zalamana, bliska placzu, sama wsrod niemilych ludzi, czulam sie odepchnieta i nie mialam juz sil, wyszlam na przerwe bliska placzu, zabralam torebke, zostawilam firmowe ciuchy i ucieklam z tamtad. Wiem, glupie na maxa ale uwierzcie, nie mogalm inaczej. Bylam na skraju, nie myslalm co robie. Potem zaczelam sie bac, co bedzie dalej. Dyscyplinarka???Sad??Niewiem. Gadalam potem z kolezanka z pierwszego sklepu, dowiedziala sie co zrobilam i mowila ze tamte mnie szukaly, martwily sie co sie stalo. A ja po prostu zniknelam. Po miesiacu dostalam poczta wypowiedzenie z pracy ale nie dyscyplinarke, ani nic wiecej. To bylo jakies 2,5 roku temu. Czy cos jeszcze moga mi za to zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzyyydaleczka tylko z nazwy
Raczej nie ale dziewczyno ile ty masz lat...dzieckiem nie jestes. Praca to odpowiedzialnosc. Skoro sie tego podjelas trzeba bylo zakonczyc tak jak sie powinno zlozyc wypowiedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracujaca juz nie
tak, wiem, glupie to bylo. Ale ju po ptokach!!! Pytam co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
A ja Ciebie rozumiem i mimo że mam kilka latek..często myślę żeby uciec z pracy.Po takim czasie nic Ci nie grozi(i nigdy nie groziło).Wywal wypowiedzenie do kosza i zapomnij o sprawie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdddff
" Wywal wypowiedzenie do kosza " a to dobre :-) ps. nic ci już nie zrobią , a nie dali dyscyplinarki ---> miałas szcxzescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracujaca juz nie
ok, dziekuje, wiec sie juz nie martwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie sa konsekwencje
dyscyplinarki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdggg
konsekwencje dyscyplinarki - masz "nasrane " w świadectwie pracy i przyszły pracodawca jeśli mu pokażesz to świadectwo może ciebie nie zatrudnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgggggg
ale wcale nie musi sie przyszlemu pracodawcy ze w ogole tam pracowala a tym samym nie bedzie pokazywala mu swiadectwa pracy z wpisana przyczyna zwolnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdggg
dlatego pisałem " jeśli mu pokażesz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona księgowa
Wiesz, co się robi w takiej sytuacji, dzidziusiu? Pisze się pismo: Proszę o rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron z dniem ... (tu wpisuje się bieżącą, np dzisiejszą datę). Jeśli szef nie zgadza się na taką formę, pisze się wypowiedzenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayekkkk
ile masz lat dziewczyno?? 12? ucieklas bo bylo trudno W SKLEPIE?? gosz, zycze wiecej poczucia odpowiedzialności na przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracujaca juz nie
dziekuje za odzew :) wiecie, czasem tak bywa, teraz mam juz 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - https://www.gowork.pl/praca/bytom;l Jeśli komuś tylko zależy na pracy, to ją dostanie natychmiast, nawet w miejscowościach, gdzie dotychczas były naprawdę duże problemy z tym zagadnieniem. A teraz naprawdę - kto chce pracować, ten etta znajduje bez większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×