Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

właściwy rajtar

URODZINY WŁAŚCIWEGO RAJTARA.

Polecane posty

W niedzielę, 19 lipca obchodze swe urodziny. Tu wpisujcie wszystkie życzenia, bez względu na kolor skóry, orientacje sexualne i wyznanie. Dziekuję wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wszystko to bo
pękła guma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno jest mlodszy od
starej brzyduli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka24
Witaj Rajtarku,zyczenia zloze Ci w niedziele ale mam do Ciebie pytanie bo ciekawosc mnie zzera,wiesz moze jak zakonczyla sie historia z przystojny_fajny bo nie moge znalezc topiku? Znalazl kogos na randke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na życzenia .I na kwiaty. Od hien cmentarnych szczehgólnie. Idę spac. Podniosłem, byscie nie zapomnieli. Łacine furmanska rozumię, wiec bez skrępowania. Podziękuję po niedzieli. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gavein
żeby się tak o życzenia upominać... braki jakieś czuję, pustkę jakąś... Codziennie powinniśmy wypisywać peany na cześć kogoś... nonsens. Nie Ty jeden na świecie masz urodzony tego dnia... A jeśli już miałbym Ci czegoś życzyć to zwycięstwa skromności nad samouwielbieniem. A to trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajtar w butach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -z
Za własne zdrowie też pijesz? Co za burak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Składam podziękowania w kolejnosci wpisów. 1- ja pier....szampan był i wino. Dziekuje za troskę.2-a wszystko to...tata robił mnie bez gumy, a więc nie wypadek.3-Luseila.....Ach to pożycie. Jakoś przędę. Bardzo dziękuję.4- kulfoniasty....nooo wysiliłeś się . Tyle formy w pół zdania. Dzieki.5- Brzydula, buziak za życzenia, a ile mam lat? Może kiedyś Ci powiem.6- napewno.... tu jest bez życzeń, lub życzenio stwierdzenia. Ale dzięki.7- Gocha 88, no odezwałas się. Gdzie życzenia dla rajtarka? co? Biegiem wpisać.8-Nowy, Twoje są super , w innym topiku. Tam dziękowałem , ale dzieki raz jeszcze.9-lenka, chęci miałaś, dzieki i za to. Jak się skonczyło, nie wiem.10- niezalogowany, dzięki za 4 słowo. 3 miało być . 11- govin...nie chciałeś, nie pisałes.Wolę samouwielbienie.12- Ooo, moja krew, rajtar w butach.Jesteś kobietką.dzięki za tyle kwiatów. 13- -z za Twoje też. A burak jaki? Cukrowy Złotko, cukrowy. 14- Larwka, dziękuje bardzo. Wpadne do Ciebie na topik, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15- no i kochana Panna Dzons. Tobie szczególnie dziękuję Słodka, buziaka dam jeszcze. Naręczy za wielkich nie było, pomarancze nie dopisały, a tak na Was liczyłem. Serdeczne podziękowania Wszystkim raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj..zapraszam jest tylko problem bo ja nie mam swojego tematu:-P jak mineły urodzinki?byla imperka? przyznam sie ze ja swoje obchodzilam dzien przed Twoimi i mialam gosci.w sumie bylo milutko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×