Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kotek1985

Czy ktoś robił biżuterię z zamówionych materiałów i sprzedawał??

Polecane posty

Zastanawiam się nad zakupem materiałów i sprzedaży przez internet. Czy ktoś to robił i czy można zarobić na tym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąbatrąba
Ja dzisiaj byłam na ryneczku- miasto około 20 tys. Na tym rynku stał młody człowiek z różnego rodzaju biżuterią nazwałabym ją letnią- kolczyki, bransoletki, korale- wszystko bardzo delikatne i kolorowe. Ludzi(pań) było przy nim co niemiara. Więc jak widzisz w bezpośrednim kontakcie napewno jest zapotrzebowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale ja nie mam czasu stać na rynku:( Więc da rady zarobić na tym np na allegro??????????????????????????????????????????????????????????????????????????Mam telent do takich rzeczy i zdolności manualne, bo robiłam już dla siebie takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Zabierz to co zrobiłaś do pracy,tak robi jedna z moich koleżanek.Dzienny dochód ok.50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No właśnie jak to
jest z takim chałupnictwem, żeby dorobić.Czy ktoś to robi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halo nikt sie tym
nie zajmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quatka
Moje koleżanki robią takie rzeczy. Nie da sie na tym zarobić .To praca raczej dla rozrywki. Materiały sa drogie. Pozatym dużo takich rzeczy mozna kupić za pół darmo na bazarkach. Przez allegro to juz totalnie nie opłacalne, za duze koszty wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam kiedyś i dało się sporo zarobić. Jednak później pojawiło się takiej biżuterii jak grzybów po deszczu. Jak dla mnie ryzykowne, musiałabyś się wybić a o to trudno bo ten rynek jest przesycony. Teraz robię jedynie dla siebie i znajomych (za darmo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli już się zdecydujesz to ja bym stawiała na materiały dobrej jakości. Srebro a nie jakieś metale, droższe kamienie etc. To jednak wymaga sporego wkładu własnego, ale prędzej da ci realną szansę jakiegoś zarobku. Warto też starać się o przyjęcie do jakieś galerii rękodzieła - popytaj w sklepikach okolicznych (ja widziałam stoisko nawet w papierniczym) oraz internetowych np. wylęgarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×