Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tesco dla ciebie dla rodziny

Nie lubię tesco dla ciebie dla rodziny, jest irytująca - kto ze mną?

Polecane posty

odsysanie nie, ale jedna mala korekta, o ktorej tu nie napisze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadne z tych Lena, pomimo ze nie wiem co to jest labioplastyka hehe :o dobra juz nie mowmy o tych operacjach :P Michał ty fajny koleś musisz byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie drzesz łacha z czyichś kompleksów no i ogolnie jestes taki joł joł :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magde nam znowu wzielo :o tak mi sie skojarzylo... Magda Femme Fatale :classic_cool: o kuwa trzepnij se taki nick :P jestem mondra :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"joł joł" to złe oreślenie:D a przyznaj się co to za szczególik chcesz zoperować? skoro zaczęłaś pisać to dokończ...a nie takie rozbudzanie ciekawości w stylu "a wiesz co mi niedawno Pawel powiedział? normalnie nie uwierzysz!, albo nie, jednak ci ie powiem" więć?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah miazdzysz :D nie powiem tu na forume :O albo powiem :O rozstepy 😭 chociaz zadnemu do tej pory nie przeszkadzaly, ale mi przeszkadzaja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, ale to wyglada wstretnie :O juz bym wolała miec nie wiem jak dupne syfy na twarzy niz rozstepny na ciele 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna mi czasem gada "oj rozstęp mam" albo coś w ten deseń, ja sie tam patrze i nie widzę nic, ani nie czuje... to takie małe wgłębienia na dużym obszarze skury, okrągłe tak? kiedyś o tym czytałem że na tyłku sie robi hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sama nazwa wskazuje - skóra sie rozstępuje ;) nie wierze, ze o tym nie wiesz hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to wiem, takie malutkie dołeczki jakby ktoś widelcem ponakłówał ale skóra zostaje odkształcona...no i co? to tak przeszkadza? tego nie widać, musiałbym sie centralnie wgapiać wiedząć że tam jest żeby zauważyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche mi sie chce spac :P jeszcze chwile i spadam ;) a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×