Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chodnik

Jak przymocować chodnik w przedpokoju?

Polecane posty

Gość chodnik

Czym przykleić chodnik, żeby mi się nie suwał po podłodze, już mam dosyć ciągłego poprawiania i zaczepiania się, a szkoda wyrzucić bo piękny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam na zbyciu
Ziemniakami puree

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlikujhslwhref
albo kupic specjalną mate gumowa (siatka do kupienia np. w OBI) lub cienką taśmą dwustonną. U mnie sprawdziło się to drugie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taśma dwustronna owszem
sprawdza się przy mocowaniu, ale jak chcesz zmienić chodnik to wymieniasz razem z częścią podłogi :O Kup maty antyposlizgowe pod chodnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej silikon
Na spodzie chodnika wyciśnij bezbarwny silikon (taki z tuby) robiąc paski albo esy floresy, nie będzie się ślizgał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaab
tylko taśma dwustronna!! 5 zł podklejach chodnik do paneli i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dywan Stop
Jest taki preparat w Komforcie Dywan Stop, mocuje bez klejenia dywany i chodniki na wszystkich powierzchniach. Wystarczy popryskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwid
ja wykorzystam próbki włókniny od wlokninyprzemyslowe.pl - nie dość, ze dywanik nie jeździ to jeszcze na okoliczność wody zabezpieczony (a dokładniej podłoga pod nim ):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łe. Podziwiam, bo mi by się nie chciało o to dbać. Poza tym nie przymocujesz na stałe bez niszczenia podłogi tak jak już ktoś powiedział. Lepiej ten chodnik wykorzystać gdzie indziej, a w przedpokoju położyć płytki albo mocną podłogę np. tego typu http://www.profi-parkiet.com.pl/page/produkty/podlogi_gotowe/solid_.html . Chodnik strasznie zbiera kurz i bakterie, które przynosicie na podeszwach. Dla kota czy małego dziecka to może być źródło chorób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że warto popatrzeć na stronie https://7kd.pl/. Mają dużo dywanów w różnych stylizacjach, sporo typowo dziecięcych i młodzieżowych plus bardzo eleganckie do salonu biura czy sypialni. Chwalę sobie ten sklep, szybko robią dostawę, nie trzeba wcale jakiś super drogich zakupów robić żeby dostawa była za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam stacjonarne u siebie stacjonarnie specjalną mate antypoślizgową, którą docieli mi na wymiar. Chodnik zamowiłam przepiękny ze sklepu 7 Królestw Dywanów 7kd.pl/chodniki-dywanowe/1579-16058-chodnik-panamero-13-brazowy-szerokosc-od-60-cm-do-150-cm.html#/36-kolor-szary/85-szerokosc-60_cm ale wlasnie bałam się, że bedzie mi jezdził po podłodze. I to obsługa klienta mi doradziła, żebym takiej maty specjalnej poszukała

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×