Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

motylek_85

Ślub niemalże zaraz po porodzie

Polecane posty

cześć dziewczyny, mam pytanko do osób które brały ślub 3 miesiące po porodzie. Dwa dni temu dowiedziałam się że jestem w ciąży, poród marzec 2010 - ślub mamy już zaklepany na czerwiec 2010 i nie chcemy nic zmianiać. Zastanawiam się tylko czy zdąże schudnąć przez 3 miesiące (wiem, że każdy inaczej chudnie, no ale jestem ciekawa jak to było u was?) no i kiedy kupowałyście sukienke, a najważniejsze co wtedy z maluszkiem? czy ktoś się nim opiekował czy był z wami na weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobie79
spokojnie dasz rade schudnac ja w ciazy przytylam 10kg wyhodzac ze szpitala wazylam juz tyle co przed ciaza , karmiac piersia stracilam jeszcze kilka teraz jestem 4 miesace po porodzie i waze 4 kg niej niz przed ciaza pzodrawiam i zycze zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja siostra tak miała
schudla po porodzie błyskawicznie, z tym że przed ciążą była taka powiedzmy ok, w ciąży za dużo nie przybrala, a po ciąży schudła nawet za bardzo i była chudzielcem na swoim weselu. małym wtedy zajmowała się jej przyjaciółka. po kościele pojechala nakarmić malego, a potem na salę,na kolejne karmienie przywieźli jej małego na wesele, a potem to już odciągnięte mleczko dostał ( moja siostra piersią karmiła). a sukienkę szyła jej moja mama - bo właśnie tym się zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my wzielismy
ze soba polecana opiekuka do dziecka opiekowala sie dziecmi naszych znajomych byla z dzieckiem przez cale wesele w pokoju hotelowym tak, ze my mielismy spokoje umysly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×