Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Verus

Kondycja w 6 dnien po porodzie...

Polecane posty

u mnie tragedia....Wydaje mi sie,ze pogorszyl mi sie wzrok!Cale zycie widzialam bardzo dobrze a teraz lekko niewyraznie;/nie wiem czy to kwestia przemeczenia czy w wyniku parcia pogorszyl mi sie rzeczywiscie wzrok..?Czy ktoras z doswiadczonych miala podobny skutek uboczny?nie wspomne juz o hemoroidach itd...:( Dzis bylam u poloznej i powiedziala ,ze mam wielkiego tam krwiaka-i dlatego boli mnie przy siadaniu.Ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina979
Jestes przemeczona po porodzie i moze masz wrazenie takie .Corka sliczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSan
a zauwazylas jakies zmiany w oku? mogly popekac malutkie naczynka od silnego parcia poza tym jezeli masz bole glowy to moze od tego tez wzrok sie pogorszyc-tzn widzenie niech polozna zbada Ci cisnienie mi nic takiego nie dolegalo po porodzie, wogole jak wychodzilam ze szpitala to moglabym biec tak dobrze sie czulam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leżaaczek
To mozliwe, ze wzrok Ci sie pogorszył. Polecam udac sie do okulisty i to w miare szybko. A widzisz mroczki, plamki przed oczami? Jak tak, to szybko do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Verus pamiętam Cię!! 🌼 gratulacje :) córcia śliczna! i jak zdecydowaliście w papierach? Nadia czy Nadzieja? a kondycją się nie martw :) ja dopiero 2 tygodnie po porodzie zaczełam się jako tako czuć dobrze, hemoroidy znikną, smaruj maścią, kup czopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co te Nadie tak północ wybierają? moja się urodziła o godz. 0,05 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Meaaa! Jezeli chodzi o moja Nadie to nazwalam ja na pierwsze imie Nadia a na drugie Nadzieja:)i problem z glowy.Wczoraj ja zarejestrowalismy.Jest cudna!A ja caly czas bardzo oslabiona po tym porodzie.Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem 7,5 mies po porodzie. wzrok bardzo poleciał po porodzie. ostatnio byłam u okulisty i z -0,5 zrobiło się -2 w prawym i -2,5 w lewym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh-to musze wybrac sie do okulisty jakos za tydzien,dwa...Jak chodze po ulicy to czuje sie jak emerytka i musze co jakis czas stawac na odpoczynek-co za numer! Franus tez niczego sobie acet:)Trzeba ich zeswatac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Agatka mnie zastanowiłaś bo i ja sie chyba wybiore do okulisty bo miałam -1,5 a teraz też mi się wydaje, że gorzej widze. tzn w okularach już mam taką mgiełkę jak kiedyś bez okularów :o shit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hq7aNuvpTQufwQHNSA6N1BW7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×