Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do_be

warto w internecie?

Polecane posty

Gość do_be

w sklepach internetowych warto kupowac? bo mi sie koncza tabletki i sie zastanawiam czy warto w aptece internetowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy jakie tabletki, ważne są warunki przechowywania leków, jeśli się przegrzeją to działają jak trucizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabica
Leków sensu stricto nie kupuję w aptekach internetowych. To już delikatnie wychodzi poza granice zaufania Internetowi, jaką sama mu nałożyłam. Za to dość często korzystam ze sklepu internetowego http://www.szkla.com/index.html. Moja sistra i tata zmawiają stamtąd szkła kontaktowe i krople do oczu. Są bardzo zadowoleni. Tę stronkę polecił im znajomy, który korzysta z niej od kilku lat i zagwarantował im solidność i rzetelność. Zawsze bezpiecznie, kiedy zamawia się coś ze sprawdzonych źródeł, choćby to było ubranie czy jakiś drobiazg na prezent, nie wspominając już o medykamentach. Jeśli więc chcesz zamówić jakieś lekarstwo z apteki internetowej, powinnaś mieć pewność, że korzystasz z wiarygodnego i sprawdzonego kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup w aptece normalnie, nie zaluj paru groszy a za przesylke pewnie bys zaplacila tyle ze wyjdziesz na zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Grabów
czasami w internecie taniej wychodzi, ja na Bodymaxie z internetu co prawda zaoszczędziłam tylko 4 zł ale to zawsze coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już się przekonałam do zakupów w sieci. niedawno odkryłam http://www.1komp.pl/ i nabyłam u nich swoją wymarzoną lustrzankę :) myślę, że apteki internetowe są równie wiarygodne, zawsze możesz popytać na forach o doświadczenia z jakąś konkretną firmą. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochołowa
Myślę, że warto kupować internecie, chociaż lekarstw bym się bała szczerze mówiąc... Ale z drugiej strony jeśli masz jakiś lek, który stosujesz od dłuższego czasu, to czemu nie? W końcu jest już sprawdzony, nie robi wielkiej różnicy, czy kupisz go w aptece, czy w internecie :) Inne rzeczy też warto kupować przez internet, tak naprawdę można na tym zaoszczędzić sporo pieniążków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z apteki internetowej nigdy nie korzystałam, ale zdarzało mi się zamawiać suplementy i odżywki na hellhound.pl. Dużo większy wybór, a przede wszystkim fachowa pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Internecie warto kupować. Zazwyczaj są znacznie tańsze rzeczy, aniżeli w sklepach stacjonarnych. Nie ma kolejek, do tego nie trzeba z domu wychodzić :) Ja nawet nauczyłam się kupować biżuterię przez Internet. Jeśli coś nie będzie nam pasować, to przecież zawsze można zwrócić. Osobiście polecam rafidu.pl - mają niskie ceny i ciągłe przeceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adabizjana80
W sklepach internetowych częściej trafisz na nowości rynkowe (łatwiej je kupić) niż normalnie w sklepie, ale trzeba czekać. Leków to bym raczej nie kupowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sklepach internetowych można kupic tanio to co w normalnych sklepach często wydaje się zbyt drogie. Ja tak miałem w przypadku zakupu rakiety do tenisa, bo kupowałem naprawde świetna rakiete ze sklep-presto.pl dla początkującego idealną gdzie normalnie bardzo ciężko było o jakąś dobrą w normalnej, przyzwoitej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×