Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asieczek 84

WESELE TUŻ TUŻ DORADŹCIE PROSZE.

Polecane posty

Żółta na pierwszy dzień,w groszki na drugi :) Figura super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *** mango ***
Szczerze powiem, ze nie podoba mi sie zadna z tych sukienek i szkoda Twojej super figury na takie kiecki. Wygladaja na bazarowe, albo na zakupione w Lumpexie, takie uszyte wlasnorecznie przez tureckie dziewczyny kilkanascie lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieczek 84
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciuleczek
zdecydowanie ta w grochy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyleta1985
chcesz zarobić? wejdź na te stronę i się zaloguj, codziennie odwiedzaj 25 reklam i zarabiaj www.polski-bux.pl/?r=nowamary naprawdę się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieczek84 na pierwszy dzień żółta dłua,albo ją skróć do kolan lub za kolana a na drugi dzień w grochy:) a tamte wcale nie są wieśniackie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieczek 84
Justymka28 dzięki bardzo, bo już zwątpiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale one właśnie
są wieśniackie i to mega. Ona sobie jaja z Ciebie robi, a Ty wierzysz tylko tym opiniom, które są dla Ciebie wygodne. te sukienki są brzydkie, niemodne, tandetne i z kiepskich materiałów, w dodatku w strasznych kolorach. Przykro mi, ale taka jest prawda. I to, że są nieuprasowane to naprawdę jest najmniejszy problem. Uprasowanie nie rozwiąże tych prawdziwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietki
no coz, ja juz pisalam ze dwie pierwsze sukienki sa tandetne, ale napisze jeszcze raz. zwlaszcza ta zlota jest okropna, pomaranczka tez ale mniej. zotla za to jest ladna, mimo ze dluga to najlepsza na wesele (z tych czterech). ogolem najbardziej podoba mi sie ta w grochy, ale jest troszke za skromna na wesele, wiec ubierz ja na poprawiny. zlota i pomaranczowawyrzuc albo oddaj dla potrzebujacych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×