Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Witam my z marzenka swietnie sie bawimy:) pokonalysmy piwnice.. i stalysmy sie.. ale to innym razem:))) hihihi;) pozdrawiam i odezwe sie jutro;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki. Jeszcze piątek i już weekend, u mnie co prawda pracujący ale popołudnia wolne będą :) Ale mnie dziś zmulilo rano ze nad kibelkiem powiedziałam i zastanawiam sie co to było, bo przecież mam koniec okresu :-o kusi mnie żeby zrobić test ale chyba poczekam co będzie dalej Czasem jest mi rano niedobrze ale żeby wymiotowac to nie a dziś wstałam i robiłam obiad rano i normalnie masakra, Staranek też nie było ale raz sie zdarzyło dwa razy pod rząd więc coś tam mogło sie dostać :-) Agnes i marzenka widzę ze imprezka wam sie udała :) A wiecie co wczoraj tak sobie myślałam i obstawiał ze Dagus będzie mieć dziewczynkę nie wiem czemu ale mam jakieś takie przeczucie :) Dagus zobaczymy czy jestem dobra wróżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dziś sama jak palec :( a i nikogo też na topiku nie ma, chyba topik umrze śmiercią naturalną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29............1.................... ok.29.09 Magda8080..........29............3....................o k 02.10 HopeU................27............przerwa...........o k .16.10 SmileEveryday......22............4....................o k.26.10 Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 Marta82.............26............5..................... ....02 .11 banmon...............26...........5..................... . ...04.11 agnes19.............19...........dużo!!! ...............ok. 11.11 stokrotka987.......30...........6 /przerwa/ ........ok .17.11 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................14...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........8............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................8............26.05.2010. .........? ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Hej kobitki :) Ja dzisiaj na bezsennośc cięrpie :o w dzień spałam jak padnięta a teraz krece się jak nie wiem co :o U mnie wszystko ok :) Poczytam co naklikałyście bo troszke mnie nie było 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29............1.................... ok.29.09 Magda8080..........29............3....................o k 02.10 SmileEveryday......22............4....................o k.26.10 Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 Marta82.............26............5..................... ....02 .11 banmon...............26...........5..................... . ...04.11 agnes19.............19...........dużo!!! ...............ok.11.11 HopeU................27.........przerwa...............o k .13.11 stokrotka987.......30...........6 /przerwa/ ........ok .17.11 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................14...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........8............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................8............26.05.2010. .........? ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29............1.................... ok.29.09 Magda8080..........29............3....................o k 02.10 SmileEveryday......22............4....................o k.26.10 Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 Marta82.............26............5..................... ....02 .11 banmon...............26...........5..................... . ...04.11 agnes19.............19...........dużo!!! ...............ok.11.11 HopeU................27.........przerwa...............o k .13.11 stokrotka987.......30...........6 /przerwa/ ........ok .17.11 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................14...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........8............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................8............26.05.2010. .........? ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29............1.................... ok.29.09 Magda8080..........29............3....................o k 02.10 SmileEveryday......22............4....................o k.26.10 Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 Marta82.............26............5..................... ....02 .11 banmon...............26...........5..................... . ...04.11 agnes19.............19...........dużo!!! ...............ok.11.11 HopeU................27.........przerwa...............o k .13.11 stokrotka987.......30...........6 /przerwa/ ........ok .17.11 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................14...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........9............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................8............26.05.2010. .........? ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Własnie dzisiaj sie obroniłam na 5 :D :D :D ale radość :) a jaka ulga... To teraz będe miała więcej czasu żeby tu zaglądać :) wogóle to straszne tu pustki oststnio :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga gratulacje! Wiedziałam:) A mnie tak brzuch co jakiś czas boli że masakra. Nigdy tak nie miałam. Juz jakiś tydzień tak mnie męczy. A do lekarza mam dopiero 9 listopada:( To nie taki ból jak przed @ tylko duzo mocniejszy. Takie skurcze normalnie, że jak mnie złapie a ide np to nie mogę się ruszyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mi sie płakać chce... R. mnie dzisiaj do łazienki z testem ciągnął, ale nie zrobiłam bo przeciez za wcześnie. Ale wydaje mi się ze to wszystko przez te głupie tabletki anty, wszystko mi się rozregulowało i dlatego tak... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga gratulacje :) smile jak bardzo cię korci to zrób jutro z samego rana teścik ale lepiej żebyś poczekała do poniedziałku chociaż ...... ;) dziś piątek :) ależ się cieszę :D marzenka jeśli dobrze pamiętam to dziś miałaś iść do lekarza? mam nadziej, że wszystko ładnie się goi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Smile :) No dziwne te Twoje bóle :o ale testu jeszcze nie rób bo za wcześnie, poczekaj przynajmniej do poniedziałku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Banmon :) Też sie ciesze że piątek :D wyśpie sie wreszcie :) tylko szkoda że na zapas sie nie da ;) :p Marzenka jak po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się nie podoba że na zapas się wyspać nie można :( w ogóle to w tym cyklu dostanę @ na bank bo jakos tak nie bardzo było ochoty na przytulanka .... więc sznse baaaaardzo male że mogloby cos zatrybić, trzeba luzu do tego nabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mi się przypomniało jak smile wspomniala o swoim terminie ;) a tak to nie myslę bo nie ma o czym ;) jak nie było staranek kiedy byc powinny to wiadomo że @ bede miała, nie ma się więc nad czym zastnawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh raczej poczekam do poniedziałku, ale ten mój mi nie daje spokoju i prosi zebym jutro z rana zrobiła... Ja tak orientacyjnie podalam datę @ na 26 ale z moimi wahaniami to równie dobrze mogłam dostać @ dzisiaj takze nie wiem...Ostatnio po odstawieniu tabletek to mi sie tak przesuwa dziwnie. Raz mam 22 a raz 26 i tak na zmianę...:/Ale chyba lepiej poczekać, juz sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to się obawiam czy ze mną wszystko ok, bo te bóle są okropne.. W ciąży raczej takich nie ma, więc nawet nie myślę. Chociaż szanse jakieś tam były w tym miesiącu, bo akurat owulacja z moich obliczeń była podczas naszego wyjazdu.. Nie ma sie jednak co nastawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak bardzo cię namawia to zrób jutro zależy który to będzie twój dzień cyklu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaaaaa smile jak 32 dzień cyklu to rób nawet dzisiaj ten test, strasznie długi sobie wyliczyłas ten cykl, chyba dwie kreski będą jak nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile jak Cie bardzo kusi to zrób skoro masz takie nierówne cykle, najwyżej będziesz go powtarzać w poniedziałek ;) Wiesz co z tego co pamiętam to na samym początku miałam bóle brzucha ale nie bardzo mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym dzis zrobiła na twoim miejscu smile nawet teraz 32 dnia to mozna nawet i wieczorem robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×