Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelina 250487

nie mam zadnego pomyslu na zupe dla synka-moze wy macie?

Polecane posty

Gość ewelina 250487

zauwazylam ze moj dwu i pol letni synek ostatnio chce jesc zupy;noi tu jest problem-oprucz ogorkowej i rosolu z makaronem nie mam pomyslu na zadna.jesli macie jakies przepisy;-pomysky-napiszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BULCIA
KUP KSIAZKE KUCHARSKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BULCIA
ALBO WPISZ "ZUPA" W GOOGLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz ugotować jarzynową z kalafiorem i koperkiem,dajesz marchew pietruszke ziemniaka w kostkę i kawałki kalafiora,gotujesz ale nie za długo żeby sie nie rozciapało i na koniec zabielasz śmietaną i posypujesz koperkiem,pycha:) mozesz zrobić zupkę z młodej kapusty,tzn kroisz drobno kapustę i dodajesz jak reszta warzyw jest miekka,na koniec trochę koncentratu pomidorowego i ja gotuję osobno ziemniaki. robię też szczawiową z jajkiem i barszczyk z buraczków,czasami biały barszcz z jajkiem no i pomidorówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupnik tez może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidorowa z marchewka
i troche ryzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliayha
Moja córcia uwielbia rosół, pomidorową, krupnik :) czasami wrzucam warzywka takie jakie mam i gotuje w małej ilości np. z brokuła/kalafiora i wcina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliayha
Dodam tylko, że jest bardzooo gorąco i dlatego nie chce pewnie jeść zupy - tak jak moja, skubnie troche i to takiej letniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koci problem
-pomodorowa -krem z brokul -botwina -barszczyk -marchwiowa -krupnik -warzywna z ryzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
Owocowa teraz z wisni lub jagod.gotuję owoce w wodzie z cukrem ,zagęszczam odrobiną mąki ziemniaczanej i osobno gotuję drobny makaron np.muszelki.Zupe podaje na zimno.acha i oczywiscie dobra smietana na koniec.zimą robię zupę z przetartych jabłek i dodaję do nich maleńkie grzanki z pszennej bułki upieczonej na masle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina250487
ja mieszkam w angli w sounthampton a tutaj ciezko jest znalezc dobra polska ksiazke kucharska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ugotuj mu zupkę koperkową na nodze z kurczaka ,która później obierzesz z mięska i dodasz do zupki .Ja moim chłopakom często robilam ,jest prosta jak nie wiem .Robisz a\'la rosół z nogi dasz marchwi starej na grubych oczkach i pokrojony koper (koper na sam koniec)potem zrobisz lane kluski i lejesz do zupki ,ciasto może być gęściejsze by fajne spore kluski wyszły.Jak masz śmietanę możesz lekko zabielić zupę ,według uznania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsissisi
moje dziecko uwielbia jarzynową :) Jak ugotuje to potrafi 3 porcje przez dzien zjesc. Robię z mrożonych warzyw albo jak mam w lodówce świeże to z nich. Ogólnie bardzo lubię gotować i swojemu dziecku codziennie gotuję inną zupę, najczęściej to kalafiorowa, jarzynowa, koperkowa, pomidorowa, rosól z lanymi kluskami, zupa krem z brokuł, barszcz i wiele innych. Tutaj podam Ci linki z przepisami na zupy dla dzieci: http://dziecko.onet.pl/1342,6,43,przepisy_dla_malych_dzieci_-_zupy,1,artykul.html http://www.modne.biz/4-kwartal-zycia-niemowlat/przepisy-na-mieszanki-mleczne-dla-niemowlat.html Google nie boli, wpisz w wyszukiwarce "zupy dla niemowląt" i wyświetli Ci się mnóstwo przepisów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialm takiego
jak uwoelbia pomidorowa..to moze ze swierzych pomidorkow ugotuj...sezonowe warzywska..najzdrowsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki masz problem kasiu
zupka zacierkowa tez nie jest zla. Wywar z wloszczyzny i mieska ,ziemniaki w kostke, zacierki -ja robie sama ,na koniec podsmażam cebulke i dodaje do zupy. Zacierki : zoltko + maki tyle aby ciasto wyszlo twardawe i wrzucam na zupe male kluseczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×