Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elle 24

ile płacicie za czynsz?

Polecane posty

Gość Elle 24

wpisujcie razem z metrażem, ilością osób i co zawiera. Mnie właśnie wyliczyli czynsz w mieszkaniu gdzie sie przeprowadzam 577zł w tym oprócz funduszu remont. i opłaty eksploatacyjnej zaliczki na wodę, C.O, ścieki, śmieci, windę. 2 osoby 50m2. Jak do tego dojdzie prąd i gaz, telefon, rtv czy internet to kurka ja nie wiem z czewgo ja wyżyję. Masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
321 zł za 39 m2.W tym opłata za wode .Co trzy miesiace dopłacam jakies 200 zł za kanalizacje i wode według wyliczenia licznika.Mieszkanie komunalne,w trakcie wykupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie tak zdzierają
260zł w tym oprócz funduszu remont. 56zł i opłaty eksploatacyjnej zaliczki na wodę, C.O, ścieki, śmieci, windę.+ zbiorcza antenaTV + domofon +zaliczka na legalizację wodomierzy za 2 osoby 48,5 m2 prąd gaz płacę osobno internet jest miejski darmowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie od razu
z jakiego miasta jesteście ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos w tym jest i myśle
no to ........ Wrocław, 5 osób , budynki 11piętrowe , osiedle , czynsz z wodą , gazem , bez pradu , mediów 1110 zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okolice Gliwic pierwsze pietro,kablowka +inernet =70 zł do tego prac 80 na miesiac(wiem wiem sporo) i gaz co dwa miesiace drugie 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 osoba - 520 zl za 48 m2
mieszkanie wlasnosciowe, w cenie to co Ty masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 osoba - 520 zl za 48 m2
Poznan, a ty, "gdzie tak zdzieraja" skad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reeeeeweeweww
560 zl mieszkanie 56 m mieszkam ja i dzieci 3 a blok ma 30 lat kase na fundusz pobieraja a ze 3 razy klatke malowali ocieplali raz i to z drugiej strony a tam gdzie ja mam mieszkanie ani razu to jest chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja za mieszkanie
38,3 m2 - 2-pokojowe płacę 264,93 zł w tym fundusz remontowy 61,66, woda 46,64 i in. Łącznie z opłatami co miesiąc wychodzi ok. 400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroclawianka250
Wrocław mieszkanie nowe dopiero wybudowane 40 metrow -> 250 zlotych czynszu na miesiac. 1 osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 osoba - 520 zl za 48 m2
Ale masz fajnie, wroclawianko, ja z oplatami i mediami ok, 900-1000 zl miesiecznie. Blok ma dwadziescia kilka , trzycdiesci lat, obszczane klatki schodowe i zezelowana winde. Natomiast byl 5 lat temu malowany i w zeszlym rokuo ocieplany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroclawianka250
aha, dodam, mieszkanie własnościowe. Nie wiem ile inne media bo jeszcze tam nie mieszkam. No ale przypuszczam ze z wszystkimi mediami dojdzie do okolo 500-550 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijan
okolice katowiec, mieszkanie wlasnosciowe, blok nowowowybudowany, 37m2 - 280 zl czynsz (zaliczka) miesieczny plus co drugi miesiac 100 zl woda i 200 zl prad - mieszkaja dwie osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegroooooooooooooooooooooooo
katowice. 48m2 407zł już ze wszystkim+ co 2 miesiąć za prąd:) a jak bym była członkiem spółdzielni to byłoby ok 360zł:) taniochaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanie 59 m2
blok dwudziestoletni, z wilekiej płyty. Czynsz - 380 zł + woda ok. 100 zł miesięcznie ( odczyt z liczników) + prąd ok. 160 zł miesięcznie, gazu nie mamy. Internet 60 zł. Telefonu stacjonarnego nie mamy, ale za to spore opłaty za komórki- to już różnie. Fundusz remontowy wliczony w czynsz- a blok nieocieplony, wstętny, nieestetyczny ( zakurzony i brudny). Plac zabaw przed blokiem z lat 90, oprócz tego kawałek trawnika, kilka krzaków. Mały parking (często nie ma gdzie zaparkować) Generalnie- nie mogę się doczekać kiedy będzie nas stać na dom i będziemy mogli uwolnić się od spółdzielni- która dba tylko o bloki , w których mieszka ktoś z administracji lub innych pracowników spółdzielni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem x gdanska
wszystkie oplaty czyli czynsz + prad + woda + ogrzewanie itp wynosza ok 1200 zl do tego kablowka + internet + telefon! Koszmar!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem x gdanska
aha mieszkanie ma 89 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawa 50m jedna osoba
czynsz 408 zł/mc + prąd ok. 150zł/2 mce + gaz ok. 25 zł/2mce + internet i kabl 105 zł/mc. czasami dochodzi dopłata za wodę (nie ma licznika) i raz w roku nadpłata za c.o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusalka polna
Nowy blok,oddany do uzytku pare miesiecy temu - 250 zl/mieszkanie 61mkw.,duze miasto w Polsce (z pierwszej dziesiatki):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
POZNAN BLOK KILKULETNI -530 zł w tym fundusz remontowy aż 120 zł nie mogę tego zrozumieć .klatkę malują co rok choć jest czysta.W tym jest ryczałt za ogrzewanie i wodę .kablowka z internetem ,śmieci.58 metrow 2 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roczny blok
62m 2 osoby 420 zł w tym fundusz remontowy, utrzymanie częsci wspólnych, wywóz śmieci, zaliczki za :wode, podgrzanie wody, ogrzewanie. po 6 mies zwrot około 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skwarek_szuwarek
Hej wszystkim. Mam taką sprawę. Wynajmuję mieszkanie w lodzi na teofilowie. Przy podpisywaniu umowy czynsz to 294zl z CO i innymi pierdołami a właśnie dzisiaj dostałam papier z administracji, że czynsz ze wszystkim wynosi 231,88. Czy mozliwe jest żeby właściciel tego mieskzania mnie kantował? bo ja już nie wiem czy on jakieś swoje wyliczenia w tym też może robić! POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja za mieszkanie
to był 2009 rok: 38,3 m2 - 2-pokojowe płacę 264,93 zł w tym fundusz remontowy 61,66, woda 46,64 i in. Łącznie z opłatami co miesiąc wychodzi ok. 400 zł 2011 r: 350 z groszami czynsz, w tym woda ponad 70 zł - łącznie z innymi opłatami - ponad 500 zł. Zobaczymy za następne 2 lata... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do skwarek szuwarek
Ja też dostałam obniżkę czynszu, więc wcale nie jest wykluczone, że do tej pory czynsz był wyższy, a teraz jest niższy. Ja płaciłam do tej pory 408 zł, a od 1 lipca będę płacić 358, więc wszystko jest możliwe. zastanawia mnie tylko, skąd ta obniżka, bo miały być podwyżki, a jest obniżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Gdańsk Zaspa
Mieszkam w Gdańsk Zaspa, mieszkam w PRLowskim bloku. Za 48 m2. płace 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×