Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paulinka565

Wybielanie zębów

Polecane posty

Chciałabym zapytać czy ktoś miał jakieś skutki uboczne po wybielaniu zębów, jak długo utrzymywał się ten piękny biały kolor? Ja mam białe, ale chcę mieć całkowicie białe ( taka mała obsesja) zęby. Czy zadziała wybielanie na moje zęby czy będzie to raczej znikoma zmiana koloru? A teraz najważniejsze pytanie, ja obecnie nie mieszkam w Polsce i czy starczy mi 5 może 6 dni na załatwienie tego całego procesu wybielania, wiem, że samo wybielanie zajmie ok 40 min, ale czy wcześniejsze sprawdzanie zębów i jakieś dodatkowe zabiegi można zrobić w jednym dniu czy musi być jakiś odstęp czasu? Dziękuję bardzo za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leygrfvbahksBVCN
Ja wybielam zęby regularnie co roku (generalnie mówią, że wystarczy raz na 3 lata). Udając się do gabinetu musisz mieć zdrowe wszystkie zęby- jeżeli są jakieś ubytki, muszą być wyleczone. Następnie bierze się wycisk szczęk, po kilku dniach jest do odebrania wraz z żelem wybielającym. Ja dostaję żel 20% (w zależności od tego kto jakie ma zęby- mocniejsze zęby można potraktować większym stężeniem). Żel wystarcza mi na ok 7 zabiegów, na noc wyciskam ten żel w te "silikonowe zęby" i kładę się z tym spać- normalne, że pierwsza noc jest kiepska- bolą te zęby i dziąsła są trochę podrażnione, ale z każdym użyciem jest lepiej. Efekt jest natychmiastowy :) Mimo tego, że palę tony papierosów i litry czerwonego wina i kawy zęby mam białe jak śnieg :) i generalnie są moją dumą :) także naprawdę warto :) Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiesz może jak to jest z wybielaniem na fotelu u dentysty? Czy trzeba mieć też wycisk szczęk czy wystarczy przyjść posiedzieć ok 40 min i do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leygrfvbahksBVCN
http://www.silverdental.pl/wybielanie.htm Jeżeli chodzi Ci o coś takiego, to nie są pobierane wyciski..po prosstu wkładają Ci lampę w usta :D zadzwoń wcześniej i konkretnie umów się na zabieg, ale przed nim przejdź się do dentysty, bo zęby musisz mieć zdrowe na 100 %- nie możesz mieć żadnego ubytku. Tak więc na wizytę w PL wystarczy Ci jeden dzień i będziesz miała sprawę załatwioną. Znajdź jakiś fajny gabinet na necie, zadzwoń w pn i po prostu zapytaj - odpowiedzi na pewno udzielą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×