Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ghygfujnym

** jaka bizuteria do tej sukni? **

Polecane posty

Gość m.m.m
Myślę, że taka jak na zdjęciu to max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghygfujnym
wlasnie, a mi sie zawsze marzyla jakas ladniejsza bizuteria :( a mozecie powklejac linki cZegos, co by moglo pasowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatna z charakterem
na szyi nic, tylko ładne eleganckie kolczyki (poszukam i wkleję) do takiej sukni nie pasuje też welon, także biżuterie możesz mieć np. wyłącznie we włosach kurcze mam taki dobry gust, chyba powinnam otworzyć salon mody ślubnej i oferować również organizację wesel:D pomyślę, pomyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghygfujnym
Hmmm, ja bym jednak woplala cos na szyję :) A co do welonu to na 100% będę miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdf
zgadza sie,nic tu nie pasuje,bo sam kolnierz sukni wprowadza juz przesyt. trzeba bylo myslec najpierw o bizuterii a potem dobierac do niej suknie ;););) ewentualnie drobniutki lancuszek pasuje,cienki. chyba ze chcesz zrobic z siebie primadonne to zakladaj wszystko jak 70% PM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghygfujnym
Hmmm, moze macie racj,e odpuszcze wisiorki na szyje i kupie ladne kolczyki Ale welon chyba moze byc coo? I co w ogole myslicie o takim kolnierzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdf
kolnierz jak dla mnie ciekawy ale malopraktyczny. bo elegancki jest, ale potem cieplo Ci bedzie w takiej kiecce wysoko wrecz zapietej.. no ale coz tak wybralas. faktycznie ciekawsze dluzsze kolczyki-srebro?zalezy jaka suknia i w jakich dodatkach ma byc. lepiej przykuc czyms uwage,nie 100rzeczami-ja mialam ciekawe kolczyki,bez naszyjnika.a jesli welon juz musi byc,to cos w stylu tego kolnierzyka,taki tiul,moze z takim zakonczeniem,zeby pasowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeh
znaczy lepsze byloby coz grubszego ale w t ym ksztalcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghygfujnym
sdf - slub w listopadzie,. wiec nie bedzie tak cieplo :) SZeh - nie podoba mi się :( Chyba jednak wooę sliczne kolczyki i bez łańcuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×