Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytywny wynik po czasie

pozytywny wynik po czasie

Polecane posty

Gość pozytywny wynik po czasie
no właśnie nie mierzyłam cały cykl, ale wcześniej mierzyłam przez długie miesiące i dlatego wiem, że nigdy nie miałam takiej wysokiej temperatury jak teraz, chociaż dzisiaj niestety trochę się obnizyła, ale zobaczymy jaka będzie rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywny wynik po czasie
nie poszłam na pobranie krwi, bo @ przyszła 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz masz nauczke
Sama widzisz, ze nie warto odczytywac wyniku po czasie dluzszym, niz 5 minut. Nastepnym razem to przede wszystkim poczekaj przynajmniej do @. Zycze powodzenia w staraniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uszy do góry - nie teraz to następnym razem a staranka to cała przyjemność po Twojej stronie więc ;) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierniczkaa
Dziewczyny, z moich doświadczeń wynika, że jeżeli test ciążowy odczytany po czasie daje wynik pozytywny to i tak oznacza ciążę. Pierwszy test wykonałam 2 dni przed spodziewanym okresem, najpierw wynik negatywny, a jak po powrocie z pracy na niego spojrzałam, to ujrzałam dwie kreski. Też czytałam na forum i na ulotce, że wynik może być zafałszowany, więc nie potraktowałam go wiarygodnie. Po kolejnych dwóch dniach wykonałam test, pierwszy wynik negatywny, ale po 3 h już pozytywny. Oczywiście okresu brak. Dodam, że z mężem staraliśmy się o dziecko :) Następnego dnia znowu zrobiłam test z moczu i po 20 min było widać cień cienia drugiej kreski. Znowu kolejnego dnia wykonała test, już nawet nie z porannego moczu tylko popołudniowego wyszła druga widoczne krecha w 5 min. Potwierdziłam badaniem krwi beta hcg - jestem w 3 tyg.ciąży :) Niestety, nie wiem czy utrzymam ciąże, boli mnie podbrzusze i niestety krwawię. Za kilka godzin mam wizytę u ginekologa więc okaże się... Ale wracając do meritum tematu, nawet jak po czasie wyjdą dwie kreski na teście ciążowym to oznacza to ciążę, tylko jest tak małe stężenie hormonu w moczu, że potrzebuje test trochę więcej czasu. Oczywiście wraz ze wzrostem stężenia hormonu wynik będzie pojawiał się coraz szybciej. Tak było w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam ledwo co widoczna druga kreske i jestem w ciazy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćada
Ja będąc w ciąży po raz czwarty zrobilam test jak tylko poczulam pierwsze objawy ciąży, ale to było wcześnie, na 5dni przed spodziewanym okresem, druga kreskę zobaczylam dopiero wyrzucając test do kosza, czyli po około pół godziny... Bylam w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi test wyszedł po pół godziny-słaba druga kreska. Drugi-to samo. Jestem w 5 miesiącu ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak miałam, po ok. dwóch godzinach druga kreska, ale dostałam okres kilka dni później, więc nie ma co brać tego do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 24 dniu cyklu, zrobilam test i wyszla po pol godzinie calkiem widoczna, ale blada kreska, za 2 dni test powtorze, bo juz sie nie moge doczekac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiekkkkkkkkk
U mnie tak było... pierwszy test, drugi jedna kreska tylko.... po 3 dniach spóxniania miesiaczki test był juuż pozytywny w odpowiednim czasie :) choć druga kreska baaaardzo blada, ale wiedziałam co się dzieje, bo to już 3 dziecię, poprzedni dwójka tez była bardzo bladymi kreskami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×